logo
Ana Sayfa Forum Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
  İletileri Göster
Sayfa: [1] ... 30 |Sonraki»
1  Gerilim Oyunları Dünyası / Haber Merkezi / Ynt: Resident Evil Village İle Alakalı Yeni Bilgiler Geldi : Ağustos 01, 2020, 00:14:09
Baya detaylı bilgi olmuş eline sağlık Dilay.Ayrıca yeni bir tüccar görecek olmak çok güzel.Ama ticaretimiz nasıl olacak.Para ile mi yoksa şöyle şöyle bir görev var onu yap gel sana şu mal mı diyecek.Envanter 4 e benzerse müthiş olur.Ahh bi de keşke 3.şahıs ve Ethan yerine başka karakter olsaydı ama neysee.

Teşekkür ederim Yasin. Forever Görev olayına bağlayabilirler belki malum yan görev olayı oyunların oynanışını uzatan ve etrafı keşfetmek için oyuncuya epey fırsat veren bir özellik. Ama ne gibi yan görevler olur orası tartışılır, Witcher 3'teki gibi koyun kovalatmayacakları kesin. Sırıtma Şu kamera olayı değişsin ben de çok istiyorum da Capcom vazgeçmiyor şu FPS'ten. Nasıl

Ellerine ve emeğine sağlık, meleğim Forever Haber bir haber olmuş Forever Forever

Haberde her ne kadar şimdilik teyit edilmemiş olsa da, beni heyecanlandıran üç şey oldu. Bir tanesi oyunun mevcut nesil bir konsolda oynanmış olması. Önceden oyunun sadece yeni nesle çıkacağı söyleniyordu ama görünüşe göre mevcut nesle de gelecek Forever

Bir tanesi şu tüccar olduğu söylenen kadın karakter. Umarım Resident Evil 4 oyunundaki ile benzer bir rolü olur da "Welcome stranger!" lafını tekrardan duyarız Sırıtma

Sonuncusu ise geri dönüş yapacak olan tanıdık bir karakter. Umarım bu karakter Jill Valentine olur ya Utanma Resident Evil 3 (2020) hariç kendisini yıllardır göremedik. Hadi inşallah diyeyim ♥

Teşekkür ederim bebişkolatam. Forever O konsol olayı benim de gözüme takıldı, PS4'te oynattıklarına göre demek ki oyunu kaldıracak konsol, ama Pro demiş şimdi orası da tartışmalı. Ya da belki de sistemi müthiş düşürüp patates olarak oynatmışlardır o oynayanlara. Video falan paylaşılsa bilirdik aslında da. Sadece PS5'e çıkması sıkıntı olacak malum yeni konsol fiyat ne olacak belli değil.

O tüccar kadın bir de Merchant'ın annesi falan çıkıyormuş. "Benim oğlan da kumral, başkanın kızını kurtarmaya çalışan bir oğlana eşya satıyordu." diyormuş. Kopma

Bence tanıdık karakter Barry'dir bebişkolatam. Fragmanda gözüken yaşlı bir adam var sakallı, onun Barry olacağı söyleniyor. Bana yüksek ihtimalle Barry gibi geliyor ama bakalım. Belki de başkasıdır. Acaba
2  Gerilim Oyunları Dünyası / Haber Merkezi / Resident Evil 3 (2020)'ye Yeni DLC Ağustos'ta Gelecek : Temmuz 31, 2020, 23:47:50

Resident Evil 3 (2020) piyasaya sürüldüğünden beri oyuna ön sipariş hediyesi olan kıyafetlerin ayrı DLC olarak eklenmesi dışında herhangi bir içerik gelmemişti. Geçtiğimiz günlerde verilen bilgiye göre Ağustos ayında ücretli yeni bir içerik gelecek, fakat bu içerik şu anlık çok da ilgi çekici şeyler barındırmıyor.

Bu yeni gelen ücretli DLC ilk olarak Resident Evil 3 (2020)'de açılabilir eşyaların uğraşmadan açılmasını sağlayacak. Oyunda sınırsız roket, Hot Dogger isimli ateşli bıçak ve size yarar sağlayan çeşitli coinler bu içeriği aldığınız takdirde hiç çaba sarf etmeden sizin kullanmanız için hazırda olacak.


İkinci olarak ise bu DLC Resident Evil 3 (2020)'nin yanında ücretsiz gelen Resistance oyunundaki hayatta kalanlara Leon ve Claire kıyafetlerini ekleyecek. Evet yanlış okumadınız, erkek karakterler Leon, kız karakterler Claire kıyafetine sahip olacak.

Şu anlık içeriğin sahip olacağı özellikler bundan ibaret. Verilen bilgilere göre daha fazlası eklenecek, fakat içerikler Resident Evil 3 (2020) ile mi alakalı olacak, yoksa Resistance ile alakalı mı olacak, yoksa senaryoya katkı sağlayacak yeni bir hikaye modu mu eklenecek, bunların hepsi gizem. Bilgiler verildikçe biz de sizlerle paylaşıp haberdar edeceğiz fakat şu anda yüksek ihtimalle herkes bu içeriğe para verilmesine değer olmadığını düşünüyordur. Bakalım geliştiriciler bizlerin ilgisini çekecek şeyler ekleyecek mi. Bekleyip göreceğiz.
3  Gerilim Oyunları Dünyası / Haber Merkezi / Resident Evil Village İle Alakalı Yeni Bilgiler Geldi : Temmuz 30, 2020, 01:12:21

Resident Evil Village'ın resmen duyurulmasından sonra Ağustos ayını meraklı bekleyiş başlamıştı. Çünkü geliştiriciler tarafından verilen bilgiye göre oyunla alakalı bilgiler Ağustos ayında gelecekti. Fakat bunun öncesinde Ambassador testinde birebir yer edinmiş birisi tarafından veya yer alan birisine yakın bir kaynaktan oyunla alakalı oldukça değişik bilgiler verildi. Fakat bu bilgilerin yine de gerçek çıkmama ihtimalini göz önünde bulundurarak verilen bilgilere bakmaya yavaş yavaş başlayalım.

Düşmanlarla alakalı verilen bilgilere göre düşmanlarımız, oldukça soluk renkli, neredeyse dökülmüş derili ve ellerinde ve alınlarında dövmeler bulunan düşmanlar olacak. Bazıları zırhlı olacak, ama zırhları tam olarak şövalye zırhı gibi değil, o yüzden vurulabilecek. Bu bahsedilen düşman şekli tabii ki kurt adamlar değil, kendilerini fragmanda görmüştük. Düşmanlarla alakalı verilen diğer bilgilerden biri ise konuştukları dille alakalı, verilen bilgiye göre kendileri bozuk bir yabancı dil konuşacaklar. Bazıları hançer, kılıç, balta hatta mızrak taşıyacaklar. Bunun yanında tabii ki silahsız düşmanlar da olacak. Özellikle de Resident Evil 3 (2020)'den aşina olduğumuz gibi düşmanlar üstümüze atlayıp bizi ısırabilecekler, tuşa basarak da daha az hasar almayı sağlayabileceğiz. Bazı düşmanlar bizi ısırmak yerine tutup yere de atabilecekler. Kılıçlı düşmanların ani ölüm hareketleri olacak. Yani habersiz bir anınızda sizi tek hareketle bertaraf edebilecekler. Fakat kaynağın belirttiğine göre düşmanın yaptığı hareketi gördükten sonra başınıza gelecek şeyi az çok tahmin edebileceksiniz.Deneme oynanışında oyundaki çevreyle alakalı verilen bilgilere göre Ethan macerasına köyde başlayıp yavaş yavaş bir kaleye doğru yol tutacak. Kalede çoğu odalar aydınlık fakat bazıları ise karanlık olacak. Oyunculara oynatılan kısım kalenin oldukça yüksek bir kısmında ve alt kattaki büyük kapının açılması için bir anahtar bulunması gerekiyor.


Gelelim bölüm sonu canavarlarımıza, boss savaşlarıyla alakalı verilen bilgilere göre, burada ilginç bir olay meydana geliyor. Fragmanlarda gördüğümüz ve daha önceki deneme oynanışlarında "cadı" olarak tanımlanan kişinin ismi aslında Olga'ymış. En azından deneme oynanışından yer alan veya o kaynağa yakın olan kişi bu bilgiyi veriyor. Kapı açıldığı anda siyahlar içerisindeki Olga isimli karakter ortaya çıkıyor ve böcek sürüsünü üstümüze salıyor. (Bu dakikadan sonra tabii ki böceklere karşı hassasiyeti olan oyuncular oynadığı platforma göre oyun kolunu veya mouse'u bırakıp kaşınmaya başlıyor.) Böcekler Ethan'ı fark etmediği sürece oyuncunun böceklerle savaşması gerekmiyor. Olga Ethan'ı fark ettiği anda gülmeye başlıyor. Bu boss savaşında oyuncu, Olga'yı savunmasız hale getirmek için bir meşale kullanarak böcekleri korkutuyor. Biraz hasar verdikten sonra Olga, böcek / örümcek tarzı, uzun bacaklı bir yaratığa dönüşüyor ve böcek tarzı alt kısmıyla daha fazla böcek salıyor. (Tabii ki yine böcek hassasiyet olan oyuncuyu daha fazla kaşıntı tutuyor.) Olga'nın insanlığına ait parçalar hala yerini koruyor fakat çıplak ve siyah yapışkan bir madde arasında. Onu yendikten sonra, eriyor ve iskeletinin bazı kısımları o yapışkan madde içerisinde orada kalıyor, ardından da bir eşya düşürüyor. Ayrıca o öldükten sonra böceklerin hepsi serbest kalıyor ve odalarda oyuncuya saldırmasını engellemek için bulunup öldürülmesi gerekiyor. Bu kısımdan sonra da zaten oynanılabilir demo sona eriyor.


Silahlarla alakalı verilen bilgilere göre deneme oynanışında handgun (muhtelen geliştirici ön izlemesinde gösterilen) shotgun (muhtele karavandaki yaşlı adamdan alıyoruz) ve kırılmaz bir bıçak yer alıyor. Ayrıca görünüşe göre oyuncu, kısa kullanımlık balta gibi silahları da yanına alabiliyor.


Envanterle alakalı verilen bilgilere göre envanterimiz özel mesaj videosundaki gibi değil, fakat benzerlik var. Resident Evil 4 konseptinde Resident Evil 7 tasarımıyla. Envanter açıldığında oyun donuyor, ayrıca deneme oynanışında herhangi bir para birimi (ptas, coins gibi) bulunmuyor ve düşmanlar da eşya düşürmüyor. Onun yerine vazolar ve kasalar eşya bulmak için kırılabilir durumda.


Gelelim merak edilen başka bir konuya, fragmanda gözüken gizemli yaşlı kadına. Kaynak tarafından verilen bilgiye göre bu kadın tüccar tarzı biri. Kendisi düşman değil ve kaynağın anlatışına göre "satacak oldukça güzel malları ve paylaşacak söylentileri var" Ayrıca birkaç konsept çalışması gördüklerinden de bahsediyorlar fakat bununla alakalı pek bir bilgi verilmemiş.

Deneme oynanışından verilen bilgiler birçok söylentiyi de doğrular nitelikte, bunlar arasında oyunun hala geliştirme aşamasında olması, ki düşmanların diyalogları da boş kalmasın diye yer tutacak seslerle doldurulmuş, bunun yanında Olga'nın da herhangi bir sesi yok, tabii ki gülme ve kahkahaları saymazsak. Ki bunlar da doldurulmuş seslerden oluşuyormuş.

Testten sonra yer alan kişilere bir anket yapılmış, demo 30 dakika civarında sürüp Playstation 4 Pro üzerinde oynatılmış oyunculara ve iki kere bitirme şansı tanınmış. Ayrıca garip bir şekilde yapımcı Peter Fabiano bazı kısımlardaki düşman sayısının üçe katlandığı bir zorluk seviyesi eklenmesi konusunda düşüncelerini aktarıp "Hadi bu zorluğun adını da Adil Değil" koyalım demiş, fakat kaynağın verdiği bilgiye göre Fabiano'nun burada ne kadar ciddi olduğu tartışılır.Ayrıca başka bir varsayım ise duyuru fragmanında 1.30 dakikasında çalan müzikle alakalı. Bu dakikada çalan müzik fragmanda çatıdan atlayan büyük yaratığın görüldüğü sahnede çalıyormuş.


Ayrıca daha fazla bilginin Capcom tarafından Ağustos'ta verileceğini de söylüyorlar. Bunun yanında fragman da gelecek. Denilene göre hikaye daha da netleşecek ve başka bir dönüş yapan karakter belli olacak ve başka bir "dönüm noktası" ile karşılaşacağız.

Ve son olarak, oyunun VR versiyonu olacak, fakat Sony tamamen hazır olana kadar herhangi bir duyuru yapmayacaklarmış.

Verilen bilgiler bu kadardı. Aralarında oldukça ilgi çekici olanlar vardı, bunun yanında hala gizemini koruyanlar da. Bu bilgilerin hepsinin doğru çıkmama ihtimalini tekrar hatırlatarak haberimizin sonuna gelelim. Ağustos'ta gelecek fragmanı ve öğreneceğimiz yeni bilgileri sabırsızlıkla bekliyoruz.
4  Gerilim Oyunları Dünyası / Haber Merkezi / Ynt: Yeni Resident Evil Oyununun Adı Resident Evil: Village Olabilir : Mayıs 12, 2020, 02:05:09
Şimdi ben de düşündüm de, Revelations 2 beni de gerçekten heyecanlandırmıştı. Alex'i görmeyi çok uzun zamandır bekliyordum ve istediğim gerçekleşmişti ama sonrasında bölümler geldikçe hayallerim yıkılmıştı. Öte yandan RE2 (2019) ve RE3 (2020) de heyecan vericiydi ama sonrasındaki sonucu görmek insanın duyduğu heyecanı yerle bir ediyor açıkçası. Nasıl

Seriye yeni kan iyidir ama daha elde bu kadar konusu işlenecek karakter varken yapılmasını saçma buluyorum ben. Konu bitse, işlenecek karakter bitse tamam derim de, şu durumda yeni bir karakteri oyunun ana karakteri yapmak yerinde değil bana kalırsa. Ama tabii geliştiriciler yine önüne bakıyor bizim düşüncelerimizin aksine. Hayıflanma
5  Gerilim Oyunları Dünyası / The Last of Us Part II / Ynt: The Last of Us Part II : Mayıs 12, 2020, 01:21:15
Olmuyor ama böyle, spoiler'lı spoiler'lı konuşuyorsunuz, insanın canı spoiler çekiyor. Sırıtma
6  Gerilim Oyunları Dünyası / Haber Merkezi / Ynt: Resident Evil: Resistance Afetzedeler Başlangıç Rehberi : Mayıs 12, 2020, 01:19:17
Tabii, oyuna başladığım zaman direkt senin verdiğin bilgileri kullanarak oyuna yardıracağım. Sonrasında da deneyimlerimi aktaracağım Berkay. Forever Mastermind rehberin de tam tersi durumda epey işe yarayacaktır. Forever
7  Gerilim Oyunları Dünyası / Haber Merkezi / Ynt: Resident Evil: Resistance Afetzedeler Başlangıç Rehberi : Mayıs 02, 2020, 03:18:34
Henüz oyuna başlamadım ama okuyunca epey bilgi sahibi oldum. Başladığımda oldukça yararlı olacak Berkay. Emeğine sağlık, çok güzel bir rehber olmuş. Forever
8  Gerilim Oyunları Dünyası / Haber Merkezi / Ynt: Sil Baştan Yapım Resident Evil 4, Geliştirilme Aşamasında Olabilir : Mayıs 02, 2020, 02:06:57
Açıkçası RE4 Remake fikri bana çok uzak geliyor, çünkü Capcom oyunu sırf Remastered yaparak bile çeşitli çeşitli platformlara çıkardılar, hala da çıkarıyorlar ve devam da edeceklerdir. Bir nesil resmen RE4 ile bitti, oyun oynayıp RE4 oynamamış insan yok. Oyunu bir tek bizim evdeki televizyon kumandasına çıkarmadılar, onu nasıl es geçtiler hayret ediyorum. Sırıtma Ben bu RE4 Remake konusunun bir nabız ölçme olduğunu düşünüyorum, yani ortaya attılar fikri, bakıyorlar tuttu mu, eğer tutarsa yapıverecekler. Ki bana kalırsa yeterince ilgi çekti, gelen tepkilere bakarsak RE4 Remake projesi önceden yoksa bile artık var. Sırıtma Onun dışında, şimdi birçoğumuz RE3 (2020) oynadık, durumunu gördük, RE3 gibi kısa bir oyunda böyle bir performans gösteren bir stüdyodan RE4 Remake'i hayal bile edemiyorum. Herhalde Ashley'i kurtarırız, Ashley hiç tekrar kaçırılmadan adadan kaçarız. Sırıtma M-Two'nun yaptığı işi küçümsemek istemiyorum, RE3 (2020)'yi keyif alarak oynadım ama çok fazla kesilmenin olduğu ve orijinaldeki hazzı alamamanın olduğunu hepimiz biliyoruz. Ondan böyle bir şey olacaksa bile ümitli olmamakta yarar var. Bekleyip görelim ama, eğer yapacaklarsa gerçekten, Wesker'ı RE Engine ile göreceğim diye sevinirim. Utanma

Haber için teşekkür ederim bebişkolatam, emeğine sağlık. Forever
9  Gerilim Oyunları Dünyası / Haber Merkezi / Ynt: Yeni Resident Evil Oyununun Adı Resident Evil: Village Olabilir : Mayıs 02, 2020, 01:54:22
Seride o kadar hikayesi devam ettirilecek, potansiyeli olan karakter varken neden yağlı elli Ethan üzerinde diretip duruyorlar anlamadım. Sırıtma Ayrıca bu sızdırılan bilgiler bende heyecan yaratmadı, RE7'de de aynısı olmuştu, eğer böyle bir oyun karşımıza çıkarsa yine RE7'de olduğu gibi bütün RE oyunlarının çoğunluğunu oynamamış, sırf öcülü böcülü şeyler var ve ilgi gördü diye alıp oynayanlar dışında hiçbir kitle tarafından ilgi görmez oyun. RE8 hadi diyelim böyle oldu, RE9'da da Ethan olursa cidden olay çıkarırım. Sırıtma

Haber için teşekkür ederim bebişkolatam, emeğine sağlık. Forever
10  Gerilim Oyunları Dünyası / Haber Merkezi / Ynt: Resident Evil 8 Hakkında Yeni Bilgiler : Nisan 06, 2020, 02:06:09
Şu Ethan, FPS konuları çok canımı sıkıyor. Umarım değiştirirler diyeceğim de, bir kere başlamışlar geliştirmeye. Umarım doğru değildir bilgiler diyeceğim, onda da kaynak sağlam. Nasıl Şu Ethan ile Chris değişme kısmı galiba rolleri değiştirmişler, belki Chris daha ön planda olacaktır. Ethan ön planda olacağına Chris olsun daha iyi bence. Sırıtma
Emeğine sağlık Berkay. Forever
11  Gerilim Oyunları Dünyası / Haber Merkezi / Ynt: The Last of Us Part II Belirsiz Bir Tarihe Ertelendi : Nisan 06, 2020, 02:02:59
Bekliyoduk hazır ve nazır şekilde. Sırf şu oyunu bekliyorum bi oynayım da daha da PS sokmam eve.Zaten rakibinden güçsüz bir konsol yaptılar.Büyük ihtimal yüksekte fiyat çekerler.Oyunlar zaten pahalı.Bir de en son yaptıkları rezillik var.

Çağ atlatacak bir oyun oynayacaz bakalım ne zamana erteleyecekler.Umarım Ghost of Tsushimayı da ertelemezler.
Çok yanlış zamana geldi maalesef bu belirledikleri tarih. İlk ertelenme olmasaydı sorun olmazdı da, üst üste geldi hep ertelenme haberleri. Nasıl

Zaten bu zamana kadar birçok erteleme gördü, şimdi de Korona virüsü için ertelendi. "Hayırlısı olsun." demenin dışında elden bir şey gelmez.

Eline sağlık Dilay. Forever

Aynen öyle Berkay, teşekkür ederim. Forever
12  Gerilim Oyunları Dünyası / Haber Merkezi / Ynt: Resident Evil 3 (2020) Sadece Bıçak Kullanarak Bitirilebilir mi? : Nisan 03, 2020, 21:59:26
Diğer oyunlara kıyasla bıçakla bitirmek daha kolay olacaktır çünkü Jill'in bu bıçak kullanış şekli diğer keser gibi kullanma şekline kıyasla daha etkili fakat verdiği hasarın az olması işi biraz zorlaştırabilir. Ama çabaladıktan sonra yapılmayacak şey değildir diye düşünüyorum. Daha önceden bunu diğer oyunlarda denemiş ve yapmış biri olarak. Forever
13  Gerilim Oyunları Dünyası / Haber Merkezi / The Last of Us Part II Belirsiz Bir Tarihe Ertelendi : Nisan 03, 2020, 21:29:38

Hepimizin bildiği gibi son zamanlarda dünyadaki herkesin tek bir gündemi var: COVID-19, diğer adıyla da Corona Virüs. Corona virüsü her alanda insanların yaşamını engellediği gibi oyunların, hatta oyun yapımcılarının işlerini de engelliyor. Art arda gelen, insanların toplu olarak yer aldığı etkinliklerin ertelenme, iptal edilme haberlerinden sonra oyunların çıkış tarihlerinin ertelenme haberlerine de denk geleceğimizi tahmin ediyorduk. Nitekim öyle de oldu.

Birçok oyun severin merakla beklediği The Last of Us Part II, tekrar ertelendi. Önceki ertelenme sebebi oyunun henüz çıkışa hazır olmayışıydı. Bu sefer COVID-19 etkisiyle oyun maalesef, belirsiz bir tarihe ertelendi. Naughty Dog'un Twitter üzerinde yaptığı açıklama ile hayranlara duyurduğu bu güncellemede, herhangi bir tarihe yer vermedi. Yani dünyada gündem biraz daha normale döndüğünde, insanlar normal yaşamlarına dönüp artık sokaklar virüs tehlikesi ile dolup taşmadığında çıkış tarihiyle alakalı bilgi verilir diye düşünüyoruz. Gelen haber elbet üzücü oldu, özellikle de ikinci ertelenme haberiyle karşılaşmak fakat böyle insanların sağlığını tehlikeye atan bir virüs varken bir oyunun piyasaya sürülmesi de son derece zor olacaktır. Oyunun satışları bile bundan etkilenebilir.

Oyunun ertelenme haberiyle birlikte en azından hayranlar biraz mutlu olsun diye birkaç yeni ekran görüntüsü yayınlandı. Aşağıdan göz atabilirsiniz.


Ekran Görüntüsü 01 | Ekran Görüntüsü 02 | Ekran Görüntüsü 03 | Ekran Görüntüsü 04
14  Gerilim Oyunları Dünyası / Haber Merkezi / Ynt: Silent Hill Serisi, Sony İle Geri Dönebilir : Mart 17, 2020, 01:40:54
Umarım bu iddialar doğrudur çünkü Silent Hill serisinin bu şekilde unutulup geri planda kalması çok üzücü. Birilerinin bir şekilde bu seriyi canlandırması gerekiyor, umutluyum, bir şeyler olacak. Ama yine de Pachinko oyunu çıkacak falan diye de içimde korku var. Ondan umutlarımızı çok da yeşertmesek mi acaba diye ikilemde kaldım. Sırıtma

Emeğine sağlık bebişkolatam. Forever
15  Gerilim Oyunları Dünyası / Haber Merkezi / Ynt: Resident Evil 3 (2020) İçin Yeni Detaylar Paylaşıldı : Mart 17, 2020, 01:29:26
Nemesis'i biz öldürmüyormuşuz, ayağı kayıp düşüp kafasını çarpıyormuş ve öyle ölüyormuş. Samimi

Evet, ama müthiş etkili o bıçaklama şekli. RE5 Versus'ta Shotgun kullanan düşmanı bıçaklayarak öldürüyordum ben. Karşımdaki de deliriyordu. Sırıtma
16  Gerilim Oyunları Dünyası / Haber Merkezi / Ynt: Kojima Productions Önümüzdeki Hafta Yeni Bir Duyuru Yapacak : Mart 17, 2020, 01:24:04
Ateş olmayan yerden duman çıkarttı adam, bak böyle deyince ben de sinirlendim. Biraz söveyim bari belki rahatlarım. Sırıtma
17  Gerilim Oyunları Dünyası / Haber Merkezi / Ynt: Resident Evil Dizisinin Çekimleri Haziran'da Başlıyor : Mart 17, 2020, 01:20:22
Dinlemez, dinlese şaşarım. Bunların hamurunda var zaten dinlememek. Sırıtma
18  Gerilim Oyunları Dünyası / Haber Merkezi / Ynt: Resident Evil 3 (2020) İçin Yepyeni Şaşırtıcı Detaylar : Mart 17, 2020, 01:18:52
Belli olmaz evet, sonra da arkamızdan kandırdım nazlı yarim şarkısını söylerler. Sırıtma

Teşekkür ederim bebişkolatam. Forever
19  Gerilim Oyunları Dünyası / Haber Merkezi / Resident Evil 3 (2020) Demo Çıkış Tarihi Duyuruldu : Mart 16, 2020, 23:35:56

Hepimizin merakla beklediği, "Demo gelse de oyunu biraz denesek artık." dediği Resident Evil 3 (2020) için nihayet demo çıkış tarihi duyuruldu.

19 Mart'ta Resident Evil 3 (2020)'nin demosu bizlerle buluşacak. Resident Evil 3 (2020)'nin yanında gelip oynanılabilir olacak olan Resistance için Açık Beta ise 27 Mart itibariyla başlayacak. Ayrıca şunu da ekleyelim, demo oyunun çıkış yapacağı bütün platformlarda oynanılabilir olacak. Yani herhangi bir gecikme söz konusu olmayacak.

Son olarak aşağıdan demo için yayınlanmış, Nemesis ve oyunla alakalı birkaç sürprizi içeren fragmanı izleyip oyunla alakalı heyecanınıza heyecan katabilirsiniz.


20  Gerilim Oyunları Dünyası / Haber Merkezi / Ynt: Resident Evil 3 (2020) Oynanış Videosunda Outbreak Detayları : Mart 07, 2020, 17:19:28
Resident Evil 2 (2019)'da da, Resident Evil 3 (2020)'de de bu tarz Outbreak göndermelerinin olması çok hoşuma gitti. İnsan ufak tefek de olsa gördükçe seviniyor yahu. Utanma Umarım daha fazlası da vardır, emeğine sağlık Berkay. Çok iyi bir anlatımdı. Forever
Sayfa: [1] ... 30 |Sonraki»
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2020
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.191 Saniyede 21 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi