logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: [1] 2 |Sonraki»   
  Yazdır  
Gönderen Konu: HammerHead - Site Yöneticisi  (Okunma Sayısı 11103 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 2266
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mayıs 05, 2008, 19:22:15 »

Arkadaşlar hepinize merhaba nickim "HammerHead" (aslında yanda yazıyor ama neyse) gerçek adım Berkay, 15 Ağustos, 2007 tarihinde, saat; 16.08'de bundan önceki siteye kayıt oldum. Başlarda bende her yeni gelen arkadaş gibi sıradan üyeydim sonra ne olduysa her şey 13 Eylül 2007'de "Rakuun Köyü" ile değişti birden kendimi RETürk Team'in içinde buluverdim Tebessüm .

Şimdi size en baştan her şeyi anlatmak istiyorum : 16 Haziran 1992 Balıkesir doğumluyum. 1998 yılına (6 yaşıma) kadar Resident Evil'ın ne oluğunu bile bilmeden yaşadım. 6 Yaşımda RE3 ile tanıştım hep akrabalar ve abim oynardı ben sadece seyrederdim ama bir gün Emre ismindeki arkadaşım, (muhtemelen 7-8 yaşlarında olduğum zamanlar) "bir açta oyunu göreyim" demişti ve bende açtım bir oynamaya başladım ve günümüzde de oynamaya devam ediyorum. Tabi ki de RE serisinden başka hayranı olduğum oyunlarda var (Clock Tower ve Crash Bandicoot serileri)ama RE'nin gerek hikayesi gerekse oynanışı diğer onu sevdiğim diğer oyunlardan ayırıyordu. RE4 çıkana kadar RE3, RE2 oynamaya devam ettim. RE4 çıktı ve bu oyunu oynadıktan sonra RE fanlığım arttı. Bir gün şans eseri bundan önceki siteyi buldum ve üye oldum,bu benim ilk düzgün bir şekilde üye olduğum forum sitesiydi.Hatta ilk açtığım konuyu ve o konuyu kimin kilitlediğini bile hatırlıyorum, ilk açtığım konu "Jack Krauser'ı Yenme Taktiği"idi ve konuyu Selin "gerekli sabit başlık var" gerekçesiyle (gayet normal bir gerekçe) konumu kilitlemişti.(daha dün gibi hatırlıyorum, aradan 1 sene bile geçmedi) Burası düzgün bir şekilde kayıt olduğum ilk site olduğu için hangi konu hangi başlığa uyduğunu tam bilmiyordum ama zamanla ve başkalarının konu açışına bakarak hemen işi kavradım, sonra ise bugüne kadar geldik.

Oldukça uzun yazı oldu ama muhtemelen hepiniz hakkımda iyi veya kötü şey öğrenmişsinizdir.

Saygılarımla.
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1683
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Mayıs 06, 2008, 17:53:50 »

Ellerine sağlık hocam, çok güzel anlatmışsın kendini.Zaten yaptığın paylaşımlar ve yorumlar nasıl biri olduğunun göstergesidir.Yeniden ellerine sağlık hocam...
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mayıs 06, 2008, 18:30:39 »

Yorumun için sağol hocam.
Resevilhillcry
Baş Tacı Üye
*

Toplam Puan : 496
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #3 : Mayıs 06, 2008, 18:49:41 »

Çok güzel yazmışsın HammerHead... Tebessüm Zaten senin Rakuun Köyü konusunda yaptığın çalışmalar asla göz ardı edilemez. Çok güzel projelere imza attın. Bu yüzden ayrıca seni tebrik ediyorum Tebessüm
bkcm81
Cost The Back Üye
*

Toplam Puan : 463
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #4 : Mayıs 06, 2008, 20:20:44 »

Hele şükür Berkay,Mod olduğundan beri kendini anlatmayı ilk defa başarmıssın Sırıtma İstilayı merakla bekliyoruz Sırıtma
last_escape
Maskot Robbie Fanı
*

Toplam Puan : 357
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mayıs 06, 2008, 20:31:28 »

Aslında seni ben anlatsaydım daha güzel olurdu ama neyse sen daha ayrıntılı anlatmışsn (ellerine sağlık Tebessüm ) :G rakuun köyünün ilk bölümlerini gecen yazmış gibi hatırlıyorum Sırıtma tabi o zmnlar o kadar ünlü değildin Samimi birden yıldızın parladı ve şöhret oldun ( mod oldun) !! şaka bi yana modluk yakıştı (ben sana demiştm! Samimi ) neyse uzatmadan tekrar eline sağlık ve rakuun köyünün başarılarının  devamını dilerim Tebessüm
ali32aft
S.T.A.R.S. Memuru
*

Toplam Puan : 1386
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Mayıs 09, 2008, 21:12:10 »

Evet kardeş gerçekten site içerisinde çok yararlı paylaşımlarınız olmuş bende bu site ve sizler sayesinde bilmediğim birçok konuda fikir sahibi oldum  ellerin dert görmesin...
emperor622
Yardıran Üye
*

Toplam Puan : 173
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Mayıs 12, 2008, 13:45:13 »

Çok güzel olmuş Hammerhead. Eline, koluna sağlık.
tolgabey
Olmuş Üye
*

Toplam Puan : 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Şubat 08, 2009, 10:25:41 »

geçekten güzel zayı dinçer abiye dediğim gibi sanada diyorum gerçekten çok yardımlaşmayı seven insanlarsınız
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #9 : Haziran 20, 2010, 00:19:49 »

Uzun zamandan beri Berkay Hocam'a karşı içimde biriktirdiğim şeyler vardı... Nereye döksem nereye döksem diye düşünüyordum ki tesadüfen burası aklıma geldi. İlk öncelikle genel bir şeyler söyleyeceğim. Her nasılsa diğer yöneticiler (ben, Metehan filan) daha ön planda görünürüz; nedenini ben dahi bilmiyorum. Galiba her konuya yazdığım mesajlardan dolayı bir tür popülerite... Pek tabii Berkay Hocam'da bizden geri değildir.

Berkay Hocam, sitenin kurulmasından birkaç zaman sonra göreve alınmıştı ve o günden bu güne yapılan en doğru kararlardan biriydi. Üstte de yazdığım gibi Berkay Hocam, bazı durumlarda arka planda kalmış olabilir; fakat işin aslı öyle değil. Berkay Hocam, kurtarıcıdır. Kanı kızıl akar Sırıtma Öyle ki bizim konuşmaya cesaretiğimiz olmadığı konularda bilgisini konuşturur ve bu adam, nasıl yapar bilmem, ama her soruna çözüm üretebiliyor. Eğer o gün Berkay Hocam, yönetici olmasaydı bu sitenin temeli rutubetli olurdu, sıvası balçık, tuğlası kumdan olurdu. Hayatımda tanıdığım en mükemmel yöneticilerden biri ve böyle bir adamın gelebileceğini sanmıyorum. Hani ReTürk Team budur, bundan başkası olamaz artık. Berkay Hocam son kalifiye elamandı ve ReTürk ekibinin kapısını o kapattı. Öyle ki çok büyük saygı duyduğum kişilerden birisidir. Yaptığı şeyler, üstlendiği rol, bilgisi... Eğer Berkay Hocam olmasaydı, forumda görülen konuların yarısında çuvallardık. Ben yardımcı olamazdım açıkçası. Örneğin Re 3 Xplosiv durumu... Kusura bakmayın, ama bu duruma ben çözüm getiremezdim, ya da başkası... Ne desem bilemem; ama iyi ki varsın hocam. Allah senden razı olsun ne diyeyim artık Sırıtma İçimdekileri dökebildim en sonunda.
LW
Site Kurucusu
*

Toplam Puan : 1432
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Haziran 20, 2010, 01:11:40 »

Harbiden sessiz ama mükemmel bir yönetici. Ben insan sarrafıyım ne yöneticiler almışım ya.Sırıtma:D
leon scott kenedy
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 1927
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Haziran 20, 2010, 01:14:06 »

Harbiden sessiz ama mükemmel bir yönetici. Ben insan sarrafıyım ne yöneticiler almışım ya.Sırıtma:D
Tabi canım hep öyle olur zaten Sırıtma Öncekilerde çok iyiydi ama işte Sırıtma
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Haziran 20, 2010, 12:13:45 »

Teşekkür ederim arkadaşlar, hem duygulandım hemde "Ben neymişim be" dedim. Tebessüm
xLazine
K.C.P.D. Memuru
*

Toplam Puan : 637
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Haziran 20, 2010, 13:30:11 »

Berkay Abi Seni Çoğu Zaman Online Görüyorum Ama Şu Asırlık Avatarını Bir Değiştirmedin Sırıtma
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Haziran 20, 2010, 20:10:06 »

Berkay Abi Seni Çoğu Zaman Online Görüyorum Ama Şu Asırlık Avatarını Bir Değiştirmedin Sırıtma

O avatar birkaç asır daha kalabilir Şerif'im . Tebessüm
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #15 : Haziran 20, 2010, 20:22:27 »

O avatar, efsanedir Sırıtma Berkay Hocam, kaldırmaya çalışsa ertesi gün ben geri koyarım Sırıtma
Solid_SNK
Yardıran Üye
*

Toplam Puan : 130
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Haziran 20, 2010, 21:35:51 »

Dursun dursun her üyeye düzenli bir avatar şart Sırıtma ben de hiç değiştirmedim avatarı ama Berkay abi aman sen hiç elleme senin simgen oldu artık o Sırıtma
lagunaloire
Usta Üye
*

Toplam Puan : 705
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Haziran 20, 2010, 21:46:33 »

O avatar, efsanedir Sırıtma Berkay Hocam, kaldırmaya çalışsa ertesi gün ben geri koyarım Sırıtma

Buna çok güldüm Sırıtma Sırıtma Sırıtma Sırıtma

Berkay Abi'nin yeri başkadır bizde Tebessüm
leon scott kenedy
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 1927
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Haziran 20, 2010, 22:11:54 »

Bende daha avatar değiştirmem galiba bunu çok sevdim Sırıtma Herneyse,biz Berkay'ı o avatarla tanıdık,iyi-kötü günlerimiz onda o avatar varken geçti gitti ondan dolayı forum değişir o avatar değişmez:)
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #19 : Haziran 20, 2010, 22:15:25 »

Zaten aklımda o avatardaki tavşanla ilgili bir olay var. Sitenin kuruluşunda yapılacak bannerda onun kullanılmasını düşünüyorum Sırıtma
Sayfa: [1] 2 |Sonraki»   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2019
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.143 Saniyede 35 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi