logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: «Önceki| 1 [2]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: HammerHead - Site Yöneticisi  (Okunma Sayısı 11022 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Witch-King
Gelişen Üye
*

Toplam Puan : 117
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Haziran 28, 2010, 18:03:00 »

Avatar çok ilginç aslında. O yaratığı hiç bu kadar sakin görmemiştim. Berkay abi o avatardan ne zaman sıkılırsın? Ben üye olduğumdan beridir o avatar hatta o imza var. Tabiki sana hak veriyorum o avatar ve imza senin zevkin.
bkcm81
Cost The Back Üye
*

Toplam Puan : 463
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #21 : Haziran 28, 2010, 18:10:27 »

Avatar çok ilginç aslında. O yaratığı hiç bu kadar sakin görmemiştim. Berkay abi o avatardan ne zaman sıkılırsın? Ben üye olduğumdan beridir o avatar hatta o imza var. Tabiki sana hak veriyorum o avatar ve imza senin zevkin.

Sen üye olduğundan beri ? Smf'ye geçeli 2,5 yıl oldu o kadar zamandır burdayım. Yeni geldiğim zamanlar bile o avatara laf yapıyorlardı Sırıtma
Witch-King
Gelişen Üye
*

Toplam Puan : 117
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Haziran 28, 2010, 18:11:26 »

İlginç Sırıtma
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 2263
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Haziran 28, 2010, 18:37:45 »

Bundan önceki sitede (Ücretsiz SMF forum sitesinde) kulanmaya başladım bu avatarı, orada da beni uzun zaman götürmüştü. Sonra bu site açıldığı andan itibaren hep bu avatarı kulandım. Yani; site açılalı 2 - 2,5 yıl oluyorsa, benim bu avatarı kulanmaya başlayışım daha da uzun. (Hatırlayanlar vardır, "Rakuun Köyü"ne tavşanları soktuğumdan beri bu avatarı kulanıyorum)

Sanırım geçen yıldı, avatarı kısa bir süreliğine değiştirmiştim ama yeni avatarada bir türlü alışamayınca gene buna döndüm. Tebessüm

İmzamın tarihi ise okadar eski değil.
Muddy
Umbrella Personeli
*

Toplam Puan : 210
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Eylül 02, 2010, 22:03:24 »

Zaten o tavşanı değiştirme adaş Sırıtma Sırıtma Sırıtma Kalbimize öyle yerleştin  Dil Çıkarma Dil Çıkarma Dil Çıkarma Valla Berkayı Ne kadardır tanıyorum  bilmiyorum sanırım 1-2 yıl oldu ama şunu öğrendim insanlar dıştan göründügü gibi degilmiş Dil Çıkarma Sakin olduguna bakmayın Tam bir espiri makinası Onunla Sohbet ederken Gülmekten catladıgımı bilirim...  Senin Yerin Başka Adaş ^^  Aslında Heykelini yaptırsak fena olmazdı ehüehüeüheüeüh  Sırıtma Sırıtma Sırıtma
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1683
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #25 : Eylül 02, 2010, 22:31:03 »

Zaten o tavşanı değiştirme adaş Sırıtma Sırıtma Sırıtma Kalbimize öyle yerleştin  Dil Çıkarma Dil Çıkarma Dil Çıkarma Valla Berkayı Ne kadardır tanıyorum  bilmiyorum sanırım 1-2 yıl oldu ama şunu öğrendim insanlar dıştan göründügü gibi degilmiş Dil Çıkarma Sakin olduguna bakmayın Tam bir espiri makinası Onunla Sohbet ederken Gülmekten catladıgımı bilirim...  Senin Yerin Başka Adaş ^^  Aslında Heykelini yaptırsak fena olmazdı ehüehüeüheüeüh  Sırıtma Sırıtma Sırıtma

Yahu bilmez miyiz Sırıtma Arasıra yönetici odasında yapıyor bunu, yerlere yıkılıyoruz. En azından ben Sırıtma O yüzden forum içinde yapmaması daha iyi Sırıtma Ölür gideriz Allah muhafaza Sırıtma
Muddy
Umbrella Personeli
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Eylül 02, 2010, 22:39:08 »

ehüehüehüeh Haklısın bilal hocam Toplu katliam olur Dil Çıkarma  Komedyen olması gerekiyor bence Dil Çıkarma Fark etilmemiş yetenek ehüehüe biraz fazla abarttım ama neyse ama iyiki varsın be adaş :Tebessüm :Tebessüm

berkaycım ablacım tavşan çok masum bakıo avatarındaki böle bön bön  Sırıtma

Ablacım o sakin hali Sırıtma bide Diğer hallerini görsen xD[/b]
Cezalandırıcı
Usta Üye
*

Toplam Puan : 643
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Eylül 02, 2010, 23:19:21 »

Kendisi iyi ve ciddi bir oyuncudur. Xfire dan tanıdığım kadarıyla oyunları ciddiyetle oynaya biridir. Özellikle takım oyunlarını iyi oynuyor. Şu zamana kadar oynadığımız oyunlarda kendisi bize hiç sıkıntı yaşatmamıştır. Kendisiyle nice online oyunları oynama fırsatına eşiriz umarım.
Muddy
Umbrella Personeli
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Eylül 02, 2010, 23:23:22 »

Öyledir Şaka maka Makara bir insan ama asalın dedigi gibi ciddi oynuyor gaz vermeye devammmm !:P
leon scott kenedy
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 1927
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Eylül 02, 2010, 23:55:31 »

Ben sadece 4/4lük bir insan diyip geçiyorum ki buda size katıldığımın kanıtıdır:) Berkay olmasa RETÜRK ruhu tam tamamlanamazdı zaten Tebessüm
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Eylül 03, 2010, 11:22:39 »

berkaycım ablacım tavşan çok masum bakıo avatarındaki böle bön bön  Sırıtma

O tavşanların sakin olduğu sınırlı anlardan biridir (Fırtına önceki sessizlik) . Sırıtma

Yahu bilmez miyiz Sırıtma Arasıra yönetici odasında yapıyor bunu, yerlere yıkılıyoruz. En azından ben Sırıtma O yüzden forum içinde yapmaması daha iyi Sırıtma Ölür gideriz Allah muhafaza Sırıtma

Övgüleriniz için teşekkür ederim. Rakuun köyünden sonra forumda bu işleri bıraktım. Tebessüm

Metehan, Asal mesajlarınız için sizlere de teşekkür ederim.
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Haziran 03, 2011, 21:01:26 »

Facebook Kullanan Sitemizdeki Tüm Üyelerin ve Ziyaretçilerin Dikkatine

Adaşımdan (Battle-Angel) aldığım haberlere göre, bazı arkadaşlar facebookta beni onunla karıştırıyorlarmış. Bu durumu açıklamak istiyorum.

Arkadaşlar, benim facebook hesabım yoktur. bugüne kadar hiç kullanmadan ve kullanmayı da şimdilik düşünmüyorum. Facebook'ta görünen Berkay Akın, benim samimi dostum ve adaşım olan Battle-Angel'dır. Lütfen bizleri karıştırmayın. Sırıtma
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1683
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #32 : Haziran 04, 2011, 00:30:17 »

Yalnız buna rağmen Berkay, Berkay Hocam'ın danışmanlığını ücretsiz olarak yapmaktadır Sırıtma Bizzat denedim ve şahitlik ettim Sırıtma
Muddy
Umbrella Personeli
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Haziran 11, 2011, 18:51:47 »

Doğru Bilal Hocam Adaşa Can kurban  Kopma Kopma Kopma İş başa Düşüyor yapıyoruz yoksa Adaşıma ulaşan yok Death note deki watari gibi hissettim kendimi L ile tek bağlantı Kuran Watari Diğerleri L yi göremiyor..... Eeheh Bende adaşımla tek bağlantı Kuran kişiyim Dil Çıkarma:P Sırıtma
hacı mehmet
Umbrella Personeli
*

Toplam Puan : 109
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Ekim 06, 2011, 05:00:16 »

teamde avatarı en güzel  yöneticidir o avatatar korku filmlerinden gelmiş gibidir ve bana hep katil bebek chuky anımsatır bitek madein japan yazısı yok
Kev!
Yeni Üye
*

Toplam Puan : 14
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Ağustos 09, 2012, 01:04:33 »

Sürükleyici bir yaz olmuş  Havalı daha yazsan okurdum yani okadar sürükleyici.Forever Bende 6 yaşımda tanıştım RE ile.  Sırıtma Ellerine sağlık  Forever
Sayfa: «Önceki| 1 [2]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2019
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.149 Saniyede 35 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi