Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 5862
  • 418

lagunaloire

• Ölümüne Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
Ynt: Resident Evil Code: Veronica X
« Yanıtla #410 : 11 Ocak 2013, 00:59:41 »
Biraz nostalji yapalım. Wesker ve Alexia kapışması HD olarak. İndirmek isteyenlere videonun altında indirme linki de var.

Resident Evil Code: Veronica X - Wesker vs Alexia HD

Wesker86

• BSAA Harekatçısı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #411 : 11 Ocak 2013, 11:47:12 »
bu oyunda en sevdiğim sahnelerden biri wesker alexia kapışması bide bölüm olalak chrisin bütün bölümünü kaplayan senaryo yani racford dan antartica dahil bölüm en çok hoşuma giden bölümler

Chris Redfield

• Yeni Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #412 : 29 Ocak 2013, 02:26:50 »
Bence bu oyun Resident Evil oyunları arasında en zoru. İtem, sandık odası az. Düşmanlar daha zorlu. Oyun ayrıca geriye gitmiş. Artık RE 3'deki gibi düşmanlardan sıyrılma hareketi yok. PS2 versiyonunu bitirdim. Daha önce başka bir oyunda bu kadar zorlanmamıştım bitirirken.

valentine1905

• Ziyaretçi
« Yanıtla #413 : 26 Kasım 2013, 19:54:48 »
keşke  resident evil  eskis erisi en başlan  pc olsun ps  yeni grafikle tasarlanıp yeniden düzenlense nintendo   yapmışlar ama  o sedece  nintendoya ait

Albert Wesker

• Forever Emektarı
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #414 : 02 Aralık 2013, 12:36:40 »
Halen ve ısrarla serinin en sevdiğim oyunu. Bu konuda değişen hiçbir şey olmadı.

LeonidaS

• BSAA Harekatçısı
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #415 : 11 Temmuz 2019, 13:36:26 »
Yıllar sonra yeniden veronica'yı dreamcast emülatörü ile dün bitirdim.Gerçekten unutmuşum baya bi takıldığım yerler oldu ama ilk defa oynamış hissini verdi.Mükemmel bir duygu gerçekten.Tam hatırlayamadığım resident evil oyunlarını tekrar oynuyorum.Düşünce gücümle bile bitirebileceğim resident evil 2 3 falan değilde :D hatırlayamadığım oyunları.Sıra zero'da..

Yapın arkadaşlar boş bırakmayın oynayın arada.Unuttuk diye üzülürler sonra..

DWG22

• Site Denetmeni
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #416 : 11 Temmuz 2019, 15:30:25 »
Özkan, burada yeni RE 2 ve yeni RE 3 bekleyen hepimize bir vefâ dersi vermiş oldun, resmen yüzümüze tükürdün :D Benim de bir süredir klasik RE 2 oynayasım yok değil, bakalım :D CV ise, hayatımda tam olarak 1, yarım olarak 2 kez bitirdim oyundur. Beni çok zorlamıştı gerçekten. Hatırladıkça ürperiyorum, zordu be :D

LeonidaS

• BSAA Harekatçısı
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #417 : 11 Temmuz 2019, 16:03:41 »
Özkan, burada yeni RE 2 ve yeni RE 3 bekleyen hepimize bir vefâ dersi vermiş oldun, resmen yüzümüze tükürdün :D Benim de bir süredir klasik RE 2 oynayasım yok değil, bakalım :D CV ise, hayatımda tam olarak 1, yarım olarak 2 kez bitirdim oyundur. Beni çok zorlamıştı gerçekten. Hatırladıkça ürperiyorum, zordu be :D
Uzun zaman geçti ama sanki senin oyunda bir problem falan vardı benmi yanlış hatırlıyorum Bilal :D 40 50 mermide zombi ölmüyordu seninde kabus modu olmuştu :D

DWG22

• Site Denetmeni
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #418 : 11 Temmuz 2019, 21:51:34 »
Vay anasının Özkan'ım, sen ne deli bir şey çıktın ya :D Aynen öyle, acayip bir tecrübe yaşamıştım. Sonradan öğrendim ki o sürüm, bir hayran grubun oyunu zorlaştırmak için üzerinde modlama yapıp tekrar ISO hâline getirdiği bir sürümmüş. O zamanlar ne bilelim :D Oyunun Gamecube sürümünü buldum diye direkt atlamıştım hiçbir şeye bakmadan :D Sonradan oynayamayınca, oyunu yarıda bırakıp başka bir sürümü bulup o şekilde bitirebilmiştim. Epey çileli bir tecrübeydi benim için :D
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2019, 21:52:00 Gönderen: DWG22 »