Gönderen Konu: Resident Evil: Revelations 1  (Okunma sayısı 1143 defa)

grayhill

• Yeni Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
Ynt: Resident Evil: Revelations 1
« Yanıtla #30 : 25 Nisan 2011, 21:36:21 »
Karınca kararınca bişeyler yaptık.Arkadaşlar sandalyedeki kişi içi yorumlarınızı eksik etmeyin bu şekilde yorumlarla kim oldugu az çok netleşir bukadar kişiyle

tayyyar

• K.C.P.D. Memuru
  • Ölümüne Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 25 Nisan 2011, 23:20:20 »
o kişi chris ama videoda gelen ses krauser a ait
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2011, 23:20:45 Gönderen: tayyyar »

DWG22

• Site Denetmeni
  • Ölümüne Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #32 : 25 Nisan 2011, 23:39:01 »
Crysis 1'deki görev sorumlumuz olan bayanı da İpek Tuzcuoğlu seslendiriyordu; ancak o sesin, İpek Tuzcuoğlu ile alakası yoktu. Sonradan anlaşıldı ki bilgisayardan ses üzerinde oynama yapılmıştı. Şimdi siz, aynı şahsa sahip biri için farklı sesler kullanılıcığına düşünüyorsanız, seslendirmenlere ne kadar para verildiğini cidden bilmiyorsunuz demektir :H

tayyyar

• K.C.P.D. Memuru
  • Ölümüne Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 26 Nisan 2011, 00:18:03 »
bilmiyorum tabiki bu işte nasıl prosedür işler .ben sadece videoda izlediğimden yola çıkarak bir yorumda bulundum hepsi bu yoksa tabiki oynamalar olacak tabiki oyuncuları şaşırtmak için türlü taklalar atacaklar hele bu capcom ise kesin bir planları vardır bununla ilgili merak herşeydir piyasada eğer onu yaratırsanız parayı kaldırırsınız :)

DWG22

• Site Denetmeni
  • Ölümüne Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #34 : 26 Nisan 2011, 00:21:22 »
İşte demek istediğim dediğin gibi o sandalyedeki adam Chris ise, gidip Krauser'in sesini kullanmamışlardır. Yine Roger Craigh Smith'in sesini kullanmışlardır demek istiyorum.

BySeLaMeT

• S.T.A.R.S. Memuru
  • Usta Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 26 Nisan 2011, 01:51:28 »
Chris'i klonlamış olmasınlar yoksa :D Wesker bu plansız iş yapmaz :D

DWG22

• Site Denetmeni
  • Ölümüne Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #36 : 26 Nisan 2011, 01:58:07 »
Meğersem Chris Redfield ile tanıdığım kişi, ta en başından beri Wesker'in oluşturduğu bir biyolojik silahmış :D Bu denekten verimli sonuç alan, Wesker'da Chris'in seri üretimine filan başlamış olmasın :D C-01, C-103 filan gibi :H

tayyyar

• K.C.P.D. Memuru
  • Ölümüne Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 26 Nisan 2011, 06:55:56 »
olur mu olur wesker bu kendini garantiye alıpta iş yapar :)

Sn_AqE

• Umbrella Personeli
  • Ölümüne Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 26 Nisan 2011, 13:27:25 »
Şimdi olay karıştı Hunk,wesker,Alex,Jill hee bi de Husker var :H vallahi bence en fazla senaryosal oyun bu gibi. bu arada oyun ne zaman çıkacaktı :H

ilsirya

• Forever Emektarı
  • Ölümüne Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 26 Nisan 2011, 13:53:37 »
Husker? ;D bence bu oturan ya Alex yada Krauser. Krauser olmasının sebebide bu oturan kişinin biraz şişman bir yapıya sahip olması. :)

Albert Wesker

• Forever Emektarı
  • Ölümüne Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 26 Nisan 2011, 14:29:47 »
Ne Krauser'ı çocuklar, yapmayın! Revelations olayları Resident Evil 4 - Resident Evil 5 olaylarının arasında geçmiyor mu? Resident Evil 4'te ölen bir adamı nasıl oldu da Resident Evil 4'ten sonra gelişen olaylar zincirinde o koltuğa oturtuverdiniz?! Hiçbir şeyden değilse bile adamın saç şeklinden Krauser olmadığı ortada.

ilsirya

• Forever Emektarı
  • Ölümüne Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 26 Nisan 2011, 14:33:41 »
O zaman Krauser'ı eleyelim. Alex Wesker. :)

DWG22

• Site Denetmeni
  • Ölümüne Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #42 : 26 Nisan 2011, 19:23:12 »
Şimdi olay karıştı Hunk,wesker,Alex,Jill hee bi de Husker var :H vallahi bence en fazla senaryosal oyun bu gibi. bu arada oyun ne zaman çıkacaktı :H

2012'nin ilk çeyreği deniyor... Alcatraz :H

doppelganger

• S.T.A.R.S. Memuru
  • Usta Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 26 Nisan 2011, 20:00:27 »
Çok tartışmaya gerek yok koltukta oturan HUNK ve Chris in klonu zamanında Wesker nasıl yapmışsa yapmış bir şekilde Chris'i klonlamış ve sürekli görevlere gidiyo zaten video da sölüyo bi şekilde hep başarılı oldum ama bu sefer değil bir şekilde chris de jill e silah doğrultarak klonunu koruyo aynı re3 filminin sonunda Alice nin klonlarını koruması gibi :)

SuperPyro

• S.T.A.R.S. Memuru
  • Yardıran Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 26 Nisan 2011, 20:13:03 »
evet... koltukta oturan chris ve hunk'un ta kendisi... ta kendileri... jill virus'ün peşinde iyi ya da kötü sebebini bilemem ne amaçla oldugunu ama muhakkak bişeyin peşinde ve peşinde oldukları şey için chris ve jill restlesiyor... ( e konu T-virus ise bende restleşirdim) sağolsun ki türkçeleştirip o anlam karmaşası ortadan yok olunca ki bu güne kadar neden dikkat etmemisim etmemişiz anlayamadım oradaki -zaten kaçtım!!! sözcüğü herşeyi açıklıyor... doğal olarak hunk re2 de ortaya çıkmıstı virusu alması için  eee hatırlarsanız ki re2 nin sonunda extra görev ve tam olarak hatırlamıyorum ama hiç herb birleştirmeden enerji kullanmadan oyunu bitirirseniz chris çıkıyordu ve oynama şansı buluyorduk... chris'in re2'de ne işi var e tabiki bunca zaman can ciğer abimiz bildiğimiz chris olmuş size hunk daha ne olsun... :))
hareketleri'de benziyo zaten...
chris'in de ne pislikleri varmış gün yüzüne çıkacak işte revelation's da zaten adından da anlaşıldığı üzere ortada bi rüşvet veya benzeri bişi var...birileri bişileri bilmiyordu ya da saklıyordu o da revelations'da gün yüzüne çıkacak...
bence, chris jill'e virus karşılığında klonunu öldürmemesini isteyecek... vs.vs.... rüşvetçiler şimdi dökün eteklerinizdeki taşları demenin zamanı revelations zamanı :P
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2011, 20:18:22 Gönderen: SuperPyro »