logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: «Önceki| 1 [2]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: Fatal Frame  (Okunma Sayısı 1806 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 2290
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Nisan 04, 2008, 19:16:38 »

saol
resh_aykut
Umbrella Personeli
*

Toplam Puan : 177
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #21 : Haziran 09, 2008, 11:44:51 »

-Fatal Frame 1 :

Miku Hinasaki'nin kontrolünü elimize alıp, Himuro Konak'daki araştırması sırasında esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan ve kendisinden bir daha haber alınamayan ağabey Mafuyu Hinasaki'yi aramak amacıyla Himuro Konak'a, belanın tam adresine gidiyoruz...

-Fatal Frame 2 : The Crimson Butterfly

Mio ve Mayu Amakura'nın ormandaki gezileri sırasında, kardeşlerden birinin gördüğünü ve daha yakından bakmak amacıyla peşine düştüğü kırmızı kelebek, onları lanetli bir köye çeker... İşin kötü yanı, köyde yeni bir ayinin hazırlıkları sürmektedir. Mio ve Mayu'nun ayin başlamadan önce köyden kaçmaları gerekmektedir...

-Fatal Frame 3 : The Tormented :

Sürücüsü olduğu arabayla trafik kazası yapıp nişanlısı Yuu Aso'yu kaybeden profesyonel fotoğrafçı Rei Kurosawa, olayın ardından araştırma yapmak amacıyla The House Of Sleep'e gider.. Fotoğraf çekimi sırasında ölü olduğunu sandığı nişanlısıyla karşılaşan Rei'nin Yuu'yu takip etmeye kalkışmasıyla olaylar gerçekleşir..
jill_lover
S.T.A.R.S. Memuru
*

Toplam Puan : 651
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Ağustos 24, 2008, 13:23:34 »

gerçekten süper oyun  baya bi korkutuyor
okan
Olmuş Üye
*

Toplam Puan : 47
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Şubat 02, 2009, 16:33:58 »

bende ps2 yok ama kuzenimde var onda bu oyun olmasına rağmen ben bu oyunu hiç beğenmedim diyor oda bu siteye üye ona fatal frame 3 ün güzel bir oyun olduğunu söylermisiniz :Tebessüm
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 2290
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Şubat 02, 2009, 16:50:10 »

bende ps2 yok ama kuzenimde var onda bu oyun olmasına rağmen ben bu oyunu hiç beğenmedim diyor oda bu siteye üye ona fatal frame 3 ün güzel bir oyun olduğunu söylermisiniz :Tebessüm

Ozaman ben buradan senin kuzenine Fatal Frame 3'ün güzel hatta harika bir oyun olduğunu söylüyorum ama kuzenin buraya bakarmı oda ayrı bir konu Sırıtma
okan
Olmuş Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Şubat 12, 2009, 16:07:53 »

saol senin sayende kuzenim oyuna alıştı ve sevmeye başladı Tebessüm
oldsnake
The Order Müridi
*

Toplam Puan : 315
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Şubat 26, 2009, 17:57:47 »

harbiden bu seri beni en çok korkutan seri olmuştur, özellikle ff 2 yi ilk oynadığımda 15 20 gün falan ışıkları kapamadan uyuyamamıştım Dil Çıkarma 5 sene oluyor
okan
Olmuş Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Mart 13, 2009, 16:03:16 »

bazı fatal frame resimleri zor ve gece oynayınca korkutucu olabiliyor
bu oyunun 4.sünü oynamak istiyorum ancak bu oyun avrupa ya çıkmayacakmış
https://www.merlininkazani.com/news_screen.asp?NID=19952
ali32aft
S.T.A.R.S. Memuru
*

Toplam Puan : 1386
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Haziran 28, 2009, 22:10:52 »

şu ana kadar oynadığım korku oyunlarının içinde gerçekten etkilendiğim tek oyun diyebilirim bu akşam ff3 e başlamayı düşünüyorum bakalım ne kadar bir zamanda bitireceğim...
Sinner
Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : Ekim 03, 2009, 19:30:48 »

Harika bi oyun.Favori oyunlarımdan bir tanesi diyebilirm..: ) İnşallah nasip olurda 4 ü de oynarımm gelecekte Ağlama .. 1 2 3 biti..serinin ıcını cıcını çıkardım Dil Çıkarma.. Özellikle 2 süperdi cidden...Kesinlikle tavsiye ederim oyunu..Avatarımda 2yle alakalı zaten Dil Çıkarma
asura
Yeni Üye
*

Toplam Puan : 26
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Ağustos 21, 2010, 12:34:00 »

bunlar hep resident evil oyunlarına altarnatif arayan biz fanların ihticlarını gideremeyen tazdaki oyunlar yani oyunu resident evil gibi sarıp sarmalayan bir havası olmuyo insanı ben şahsen code veronica bittiği zaman altarnatif olarak alıp denedim oyunu ama olmayınca olmuyor hiçbir oyun altını çizerek belirtiyorum hiçbir oyun resident evil gibi kendisini insana sindip oo atmosveri yakalayamaz belkide sadece ben böyle düşünüyorum ama benim için bu böyle
Jin
Yeni Üye
*

Toplam Puan : 1
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Temmuz 13, 2014, 02:17:53 »

Bu oyunu tavsiye etmem mutlaka oynayın derim. Başarılı bir yapım. İlk Üç seri PS2'de çıkmıştır. Sonra Fatal Frame 4 Wii konsoluna çıkartıldı. Grafikler harika ve hayaletl ben yavaşlatma büyüsü kullanıp o kadar yavaşlatırdım ki hareketlerini Suratının dibine gelip çekerdim. Hayaletin yüzü net bir şekilde fotoğrafta çıkardı. Güzel modelleme var oyunda bilginize. Mekan müzik ve seslerden bahsetmiyorum. Neyse Bu oyunun devam etmesini isterdim. Ama 4'te kaldı. Yoğun istek üzerine İkinci serisini yeniden tasarlayıp Wii konsoluna Çıkardılar. Fatal Frame 4 grafikleri ve oynanış tarzıyla. Oyunun Adı Project Zero ( Avrupa adı) olarak geçiyor. Son olarakta Fatal Frame 4 Orjinalde Japoncadır. İngilizce yamahası yapımcılar tarafından ek olarak paylaşıldı. Ancak onu yapabilmeniz içinde Wiiscrubber adında bir program kullanarak. gerekli dosyayı oyun iso suna dikkatli bir biçimde koymalısınız. Sırasıyla yapmazsanız. Dosya bozuluyor. Rardan çıkarıp tekrar uğraşmanız gerekir iso dosyasını bilginize. Gerçi bende hazır hali var hehehe.
Sayfa: «Önceki| 1 [2]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2019
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.112 Saniyede 35 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi