Gönderen Konu: Resident Evil 7: Biohazard  (Okunma sayısı 77 defa)

LeonidaS

• BSAA Harekatçısı
  • Ölümüne Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
Ynt: Resident Evil 7: Biohazard
« Yanıtla #15 : 11 Şubat 2019, 21:33:49 »
RE 2 (2019)'daki aşk mevzusu da RE 7 gibi olmuş Özkan. Klasik RE 2'de Liyon "EYDAAAAAAAAAAAAAAAAA!" diye bağırıp yerleri yumrukluyor, G-Virüsü'ne lanet ederek virüsü platformdan aşağı savuruyordu. RE 2 (2019)'da Liyon, bir saniyeliğine arkasına bile bakmadı :D "Yedekte Kleyr var, kim takar," dedi tahminimce. Her ikili konuşmalarında flört ettirmiş zaten yapımcılar.

İthın içinse, kafası olmayan bir karakter olduğu için onu fazla yargılamamaya çalışıyorum :D Adam ne yaptığının farkında değil :D

https://youtu.be/kdk5wEbfpSw
Claire ile Leon'u zaten yakıştırıyordum ben  :D Ama Leon akıllılık yapıp yanaşmadı, çünkü kayayı yumruklayan bir abi var sonuçta. Sıkıntı..

Ethan'ın kafasız olduğunu bu kadar açık bir video ile bizi aydınlatacağını düşünmemiştim açıkcası Bilal :DD

DWG22

• Site Denetmeni
  • Ölümüne Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #16 : 12 Şubat 2019, 01:26:49 »
Adam tam bir biyolojik tehlike ya :D Oyunun hakkını hiçbir karakter ya da düşman böylesine iyi verememişti :D

hacı mehmet

• Umbrella Personeli
  • Yardıran Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 12 Şubat 2019, 09:30:44 »
Adam tam bir biyolojik tehlike ya :D Oyunun hakkını hiçbir karakter ya da düşman böylesine iyi verememişti :D
yapmayın ya biraz acımasızca değilmi yorumlarınız başka bi adla çıksa bu oyun yine tutardı bence belki klasik resident evil değil ama yinede capcomun yüzünü  güldürdü hatta ps 4  un bile yüzü güldü adamlar re7 sayesinde onlarca vr sattı

DWG22

• Site Denetmeni
  • Ölümüne Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #18 : 12 Şubat 2019, 15:49:03 »
Mehmet Abi, yanlış anlamışsın. Ben her yerde RE 7'nin çok iyi bir oyun olduğunu her zaman dillendiririm. Birisi oyun alacağı zaman RE 7 ile başka bir oyun arasında kalmışsa, yine RE 7'yi almasını öneririm. Oyunun kalitesine lafım yok. Ve çıktığında yılın oyunu olmayı da hak etmiştir. Ama bu kadar iyi yanlarını sayıyoyrsam, oyunun iyi olmayan garip yönlerine de geçirmek en büyük hakkım :D