Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 204
  • 18

dark33

• Yeni Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
Ynt: Resident Evil 5 İnceleme(Kendi Yazım)
« Yanıtla #10 : 23 Eylül 2009, 20:32:25 »
gerçekten ellerine sağlık süper olmuş ama gerçekten korkunç dedikleri bumu yani re 2 re3 eski teknolojiye göre daha korkunçtu ama sonlara dogru araştırma labaratuvarları ve redhunterların oldugu kısım birz tırstırdı açıkçası iyi olmuş oraları gerçekten dostum sanada tşkler

leon scott kenedy

• Site Yöneticisi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 23 Eylül 2009, 20:51:02 »
gerçekten ellerine sağlık süper olmuş ama gerçekten korkunç dedikleri bumu yani re 2 re3 eski teknolojiye göre daha korkunçtu ama sonlara dogru araştırma labaratuvarları ve redhunterların oldugu kısım birz tırstırdı açıkçası iyi olmuş oraları gerçekten dostum sanada tşkler
Teşekkürler.Redhunter dediklerin "licker"'lar galiba:)

dark33

• Yeni Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 23 Eylül 2009, 21:08:24 »
Teşekkürler.Redhunter dediklerin "licker"'lar galiba:)
ewt dostum licker ya ben re 2 oynarken ps dergisi alırdım orda tam çözümde red hunter diyordu onlara bende de ordan kaldı :D

sezar

• Baş Tacı Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 23 Eylül 2009, 21:25:32 »
Redhunterlar licker oluyor re5 te en beğendiğim yaratıklarlar biridir ve re2 ve re survivordekinden daha güçlüler ve sizi yakaladıklarında öldürebiliyorlar

dark33

• Yeni Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 23 Eylül 2009, 22:19:20 »
Redhunterlar licker oluyor re5 te en beğendiğim yaratıklarlar biridir ve re2 ve re survivordekinden daha güçlüler ve sizi yakaladıklarında öldürebiliyorlar

hmm tşkler bilen biri varmış :)

salicaNs

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 08 Kasım 2009, 11:18:50 »
eLine sağLık çok güzeL (=

legolas234

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 06 Şubat 2010, 21:47:31 »
merhaba arkadaşlar benim bir sorum olucak .
Resident evil 4 ü oynamadan direk resident evil 5 i bitirdim ama tadi damağimda kaldi , 5 yıl önce resident evil nemesisi bitirmiştim uzunca aradan sonra tekrar oyun oynamaya başladim.
şimdi resident evil 4 ü oynamak istiyorum ama kafamda acaba grafikler falan son oyundaki gibi değilse gibi sorunlar oluştu size sormak istedim oyunu almadan önce ???

lagunaloire

• Ölümüne Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 07 Şubat 2010, 03:11:04 »
Resident evil 4 ü oynamadan direk resident evil 5 i bitirdim ama tadi damağimda kaldi , 5 yıl önce resident evil nemesisi bitirmiştim uzunca aradan sonra tekrar oyun oynamaya başladim.
şimdi resident evil 4 ü oynamak istiyorum ama kafamda acaba grafikler falan son oyundaki gibi değilse gibi sorunlar oluştu size sormak istedim oyunu almadan önce ???

için rahat olsun.RE4 grafikleride çok güzeldir.

Hayal kırıklığı yaşamazsın

Cezalandırıcı

• Ölümüne Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 07 Şubat 2010, 03:15:47 »

Özellikle gc de daha iyidir (; ps2 dede iyidir bu 2 platformda oynamanı tavsiye ederim imkanın varsa gc de oyna. Pc için bi yorum yapamıcam çünkü patchsiz halini hiç beğenmemiştim , patchli nasıl bilmiyorum.

Ayrıca başka takıldıgın bi konu varsa re ile ilgili burdan devam edebilirsin.
https://www.nekrokelebek.com/index.php?topic=9.0
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2010, 03:16:45 Gönderen: -hitman- »