logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: [1]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: Resident Evil 0 Extralar  (Okunma Sayısı 4242 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HCF Wesker
Umbrella Personeli
*

Toplam Puan : 123
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Eylül 05, 2009, 16:25:45 »

Merhaba arkadaşlar, Sadece Resident Evil Zero'nun extraları ve bunlarla ilgili olan şeyleri konuşmak için hitman'ın tavsiyesi üzerine bu konuyu açmak istedim.

Öncelikle açılabilir kostümler;

Oyunu Normal ya da Hard Modda bitirdikten sonra, Rebecca 'nın envanter menüsünde Closet Key'i bulacaksınız. Bu anahtarı hunting rifle'yi aldığımız odadaki kıyafet dolabına kullanılır. Rebecca için 2 Billy için 1 extra köstüm var.

Rebecca: Leather, Cowgirl

Billy: Suit

Oyunun bitirilişine göre verilen extralar:

Arkadaşlar RE zero'nun rank sistemi zamana göre hesaplanır. Yani oyunu ne kadar hızlı bir şekilde bitirirseniz o derece yüksek bir övgü/rank  alırsınız.
Eğer;

-9 saat ya da daha fazla bir sürede bitirmişseniz, D rank alarak Leech Hunter'ı ve Closer Key'i,

-7 ve 9 saat arasında bir zamanda bitirdiyseniz, C rank alırsınız ve yine Leech hunter ve Closet key'i,

-5 ve 7 saat arasında bitirdiyseniz,  B rank alırsınız ve Leech hunter ve closet key'i,

-3:31 ve 5 saat arasında bir zaman diliminde bitirirseniz, A rank alırsınız ve Submachine gun Leech Hunter ve Closet key'i ,

-3:30 veya daha az bir sürede bitirirseniz S Rank alır ve Rocket launcher,Submachinegun, Leech hunter ve Closet keyi aynı anda kazanmış olursunuz.

Leech Hunter ;

Rebecca ve Billy ile Tesislerin giriş kapısında başlıyoruz. Amacımız mavi ve yeşil olmak üzere iki çeşit bulunan leech charm'ları toplamak ve sağ sağlim başladığımız yerdeki ana kapıdan dışarı çıkmak.

-Mavi Leech Charm'lar sadece Billy içindir, bunları Rebecca toplayamaz.

-Yeşil Leech Charm'lar sadece Rebecca içindir, bunları Billy toplayamaz.

-Toplanılan Leech Charm yere bırakılamaz ve partnerinize verilemez!!!

-10 lecch charm envanterde bir blok kaplar, diğer 10'lu için envanterde 2. bir blok gerekir!

-Eğer Billy veya Rebecca ölürse oyun biter ve ölen kişinin topladığı LC'ler sayılmaz, Zayi olur : D

- 50 mavi + 50 yeşil toplam yüz LC vardır

toplanılanın sayısına göre ödülleri ise;

- 1-29 arası LC'ye A veya S rank alıp da kazandığınız SubmachineGun için oyunun çeşitli yerlerinde bulabileceğiniz SMG kurşunları,

- 30-59 arası LC'ye, oyunda Billy ve Rebecca'nın handgun'u sınırsız olduğunu fark edersiniz.

- 60-89 arası LC'ye, oyundaki Hunting Rifle'nizi sınırsız yaptınız demektir.

-90-99 arası LC'ye, trendeki 202 numaralı odada Magnum Revolver bulursunuz. (infinite değildir!)

- 100 LC'ye, yani tüm LC'leri tamamlarsanız, oyundaki tüm silahları sınırsız yapmış olursunuz.

Leech Hunter oynayacak arkadaşlara tavsiyeler vermek istiyorum,

Bilindiği gibi 10 LC bir blok kapladığı için karakter başına toplayacağınız 50 LC envanterinizde 5 blok yer kaplayacak, e zaten 6 blok yeriniz var, Oyunda bol miktarda gelen hunter'ları, eliminator'leri ve Leech humonoid'leri öldürmek için size verilecek shotgun'u Magnum'u hatta içi 30 bomba dolu grenade launcher'i nereye koyacaksınız? bunların cephanlerini ve Sağlık itemlerini saymıyorum bile. Toplanan LC'yi yere de bırakamıyoruz. Eğer bir kere alırsak kalıyor.

Bunun için size tavsiyem, İlk önce gezeceğiniz mekanları temizlemenizdir. İlk önce her yeri gezin, bir taraftan silahları toplarken diğer yandan da bunları kullanarak başınıza bela olacak yaratıkları öldürün, mekanları, odaları temizledikten sonra elinizdeki her şeyi bırakıp LC'leri rahat rahat toplayabilirsiniz.
100 LEech Charm'ı toplamak isteyenlere duyurulur.

DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1704
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Eylül 05, 2009, 16:28:08 »

Ellerine sağlık, böyle bir başlığın açılması çok iyi oldu.Konuyu da sabitleme gereği duydum.Yeniden ellerinize sağlık.
Cezalandırıcı
Usta Üye
*

Toplam Puan : 643
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Eylül 05, 2009, 16:32:18 »

Eline sağlık hocam süper bilgiler
bkcm81
Cost The Back Üye
*

Toplam Puan : 463
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #3 : Eylül 05, 2009, 16:39:37 »

Elinize sağlık,güzel bilgiler..
Seeds Platinum Games
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Eylül 05, 2009, 16:44:03 »

HCF Wesker emeğine ,eline sağlık kardeşim güzel bir çalışma olmuş ve extraları da çok güzel belirtmişsin. Gerçekten re oyunlarında en güzel extra oıyun bence zero nun leech hunter oyunu.Benim extralarla işim olmadığı halde zero nun leech hunterını biraz oynamıştım güzeldi yani. Gerçekten eski günlerin insanın aklına gelmesi çok zor bir durum. Üzülüyor insan yaw:S
HCF Wesker
Umbrella Personeli
*

Toplam Puan : 123
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Eylül 05, 2009, 16:57:51 »

Sağolun arkadaşlar, bi konu altında toplanmış oldu.

100 taneyi de toplayacağım diye ne uğraşmıştım, ne stratejiler geliştirmiştim, Billy'i ve rebecca'yı bekletmeler, toplamadan ilerleyip çift dikiş yapmalar, bayağı bir sinir etmişti beni.

Gerçi sınırsız silahla hayatta oynamam Seeds platinum Games dostum, oyunun bir zevki kalmıyor sonsuz magnumla vur-ilerle re4 gibi oluyor. Ben nasıl beceremem diye hırs yapmıştım, oynayacağımdan değil hani.

Ne kadar zaman geçse de ilk oynayışım gibi heyecanlanıyorum.

Eski günlerin hatrına aç bir daha oyna Seeds platinum Games : )
tayyyar
K.C.P.D. Memuru
*

Toplam Puan : 1272
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Eylül 07, 2009, 11:24:17 »

zero ve remake hep öyle bir hissi var oynayan kişilerde nedeni güzel harman yapılması bence. birde o kadar eski yapılmasına karşına güzel bir şekilde grafiklerin güzel olması .
Erhan
K.C.P.D. Memuru
*

Toplam Puan : 185
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Eylül 07, 2009, 11:27:39 »

Ellerine sağlık abi çok yararlı bilgiler ...
LeonidaS
BSAA Harekatçısı
*

Toplam Puan : 1005
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Eylül 08, 2009, 00:18:42 »

Ellerine sağlık çok açıklayıcı bilgiler vermişsin...
jill_lover
S.T.A.R.S. Memuru
*

Toplam Puan : 651
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Eylül 12, 2009, 11:15:54 »

Ellerine Sağlık Yararlı Bilgiler Bir Gün Lazım Olucak Elbet  Samimi
Cezalandırıcı
Usta Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Eylül 12, 2009, 12:06:01 »

Hiç unutmama her yerdeki  leecleri topladım sadece    marcusun tablosunun oldugu yerin altındaki yer kaldı içimden bir his oraya girme dedi ama Sırıtma ve girdiğim an orda beni öldürdüler Sırıtma
GhosT_RideR
S.T.A.R.S. Memuru
*

Toplam Puan : 102
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Şubat 03, 2010, 23:12:21 »

Konu İçin Teşekkürler
Wesker86
BSAA Harekatçısı
*

Toplam Puan : 762
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Şubat 04, 2010, 12:10:53 »

valla bende gene oynadım bu leech hunter ı ve gene 96 da kaldım diğer 4 taneyi toplayamadım daha doğrusu bulamadım valla öle uyuz oldum ki kafayı taktım gene oynayacam o extrayı
Milla
Yeni Üye
*

Toplam Puan : 4
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Haziran 28, 2012, 15:12:29 »

Baya Yardımcı oldu Teşekkürler
Cezalandırıcı
Usta Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Nisan 11, 2020, 01:57:42 »

valla bende gene oynadım bu leech hunter ı ve gene 96 da kaldım diğer 4 taneyi toplayamadım daha doğrusu bulamadım valla öle uyuz oldum ki kafayı taktım gene oynayacam o extrayı

Geçen tekrar bu oyunun extra bölümünü oynadım ve 99. leech i ararken öldüm. Biliyorsunuz ki tüm leechleri toplamak ortalama 1.5 sürüyor.
Sayfa: [1]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2020
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.124 Saniyede 36 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi