logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: [1] 2 |Sonraki»   
  Yazdır  
Gönderen Konu: Resident Evil Outbreak 1 Belgeleri  (Okunma Sayısı 7422 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
LW
Site Kurucusu
*

Toplam Puan : 1432
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Haziran 17, 2010, 02:54:05 »

SALGIN

DONMA NOKTASININ ALTI

KOVAN

CEHENNEM ATEŞİ

KARARLAR, KARARLAR
Albert Wesker
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1773
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Ekim 17, 2010, 14:16:11 »

GAZETE

GÜN IŞIĞI YOKOLDU. RACCOON ŞEHRİ ÜZERİNDE KARA BULUTLAR BELİRDİ!

R.P.D, kendi bünyesinde 30 cinayet hakkında müşterek bir araştırma merkezi kuracağını resmen ilan etti.

Şüpheliler arasında hiçbir bağlantı yokken kurbanların katlediliş şekilleri birbirine benziyor.

Seri cinayetler için müşterek bir araştırmayı başlatmak yapılan en mantıklı şeydi. Yetkililer cinayet ayrıntılarını kamu oyuna ilan etmekten kaçınıyorlar. Kopya cinayetlerin meydana gelmesi engellenmeye çalışılıyor.

Rivayetlere göre bir medya mensubu bazı bilgilere erişmiş durumda: "Şüpheli olayın olduğu zamanda deliydi."

Yetkililer bu tür söylentilerin gerçekliğine dair "Yorum yok" açıklaması yapmaya devam ediyorlar.

Olay tamamen problemli görünüyor.
Albert Wesker
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #2 : Ekim 17, 2010, 14:16:21 »

BAR ÇALIŞANININ GÜNLÜĞÜ

Yan apartmanın veletlerinden nefret ediyorum! Onlar, nerdeyse her gün çatıdan bir şekilde bu binaya sokulup bir ton sıkıntı yaratıyorlar.

Dünden önceki gün 3. katta arkam dönükken panjuru kapattılar. Bu yüzden lazım olan bir pakedi alabilmek için çatıya çıkamadım.

Sonra Jack'ten bir ton laf işittim. Ne komik?! Sanki benim kabahatimmiş gibi...

Çatıdaki zincirle bağlı çitin kilidini kaç kere kırdıklarını hatırlayamıyorum bile. Ama bu sefer oraya öyle bir kaynak yaptım ki onlar bir daha asla buraya giremeyecekler.

Eğer bir daha buraya girmeye kalkarlarsa onları dava edeceğim. Sizin sonunuzu izleyeceğim, veletler!
Albert Wesker
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #3 : Ekim 17, 2010, 14:16:28 »

JACK'İN PUSULASI

Cindy'e:

Lütfen Robert'ın deposundan aldığım pakedi odama götür. Bu sıralar pek çok tehlikeli müşteri buraya girer çıkar oldu. Bundan dolayı ondan silah istedim.

Artık bir tane var ! O kas yığını herifler nerdeyse her gece burda boy gösterdiler. Bu gece silahla karşılarına çıkacağım ve onları kovacağım.

Not;
Odamda paket için yer olmayabilir. Onu oturma odamdaki masaya bırakıver.
Albert Wesker
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #4 : Ekim 17, 2010, 14:16:35 »

RACCOON'DA BUGÜN

YERALTINDAN GELEN ÜRKÜTÜCÜ SES!

Geçenlerde Güney Campbell Caddesinde hayalet söylentileri vardı. Onun, gece vakti çalışan akaçlama sisteminden bile daha sesli şekilde inlediği söyleniyor.

Kamp yapan okul öğrencilerinin etrafta konuştukları bir hikayeye benziyor. Ama bu mahaldeki kayıp insan sayıları, geçen aydan bu yana hızla arttı.

8 kişi daha kayboldu. Garip bir şekilde kayıp insanlar aynı özelliklere sahip: Beyaz, Sarışın ve 18-23 yaş arası bayanlar.

Caddede onların kaçırıldığı gün yoğun bir sis perdesi vardı. Kuzey-Güney Caddesi boyunca lağım kanalından gelen kadı sesi birkaç saat boyunca duyulabildi.

Akaçlama lağımları araştırıldı. Ancak ne kayıp kişi ne de herhangi bir iz bulundu.

Polis Departmanı, konak olayından şu ana kadar gelişen garip olaylar arasındaki ilişkileri inkar ediyor. Yine de olayların anlatılması gerekmektedir.
Albert Wesker
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #5 : Ekim 17, 2010, 14:16:42 »

LABORATUVAR BİLGİSİ

UMB No.20 -> UMB No.3 + VP-017

* Birleşimde renk değişir.
* Çok kuvvetli bir yabani ot ilacıdır.

Bitkilere karşı çok etkilidir. Dikkatli tutunuz.
Albert Wesker
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #6 : Ekim 17, 2010, 14:16:48 »

FİRMA İÇİ NOTU

Bazı sebepler yüzünden maddeler yanlış yerleştirildi. Biz yeni bir kod sistemi kullanma kararı aldık.

Biz bu sistem sayesinde her gün açılıp kapanan kapıları kontrol edebileceğiz. Güvenliğin bu denli arttırılması, kötü amaçla kullanımı kesecektir.

Ayrıca biz, kimyasal rafları da düzenliyoruz. Bu vazife, gelecek hafta bitirilmelidir.

Bu bilginin gizli olduğunu not etmeliyim.

Yoksa şirketimize suçlu olarak dava açılabilir.

Şifre: 0634

İdari Bölüm Yöneticisi
Walter Ryan
Albert Wesker
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #7 : Ekim 17, 2010, 14:16:59 »

AYLIK PAROLA

Bu ayın ilk gününden itibaren şifreler değiştirilmiştir.

Lütfen geçmiş ayın kodunun saat 12:00'dan itibaren geçersiz olduğun bildiriniz.

B5F Bilgisayar Odası: J126
B4F Doğu Bölgesi Pasajı: 0580

Bu arada, bildiğiniz üzere bu kodu kullanarak elektronik kilitleri devre dışı bırakabilir, 4. güvenlik derecesinden düşük düzeydeki kapıları açabilirsiniz. Ancak uyarmalıyım; bu kodlar idareciler tarafından bilinmelidir. Bu sayede dış kaynaklara sızıntı yaşanmaz.

Yönetim Bölümü Başkanı
Walter Ryan
Albert Wesker
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #8 : Ekim 17, 2010, 14:17:08 »

PERSONEL DOSYASI

11 Eylül, Saat 13:30, Misafir Sayısı: 4 

* Olası diğer misafir kullanıcıları kontrolü
* Giriş Adı: "GUEST"
* Parola: Yok
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1704
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #9 : Ekim 17, 2010, 14:17:19 »

MALZEME SORUMLUSUNUN GÜNLÜĞÜ

Bugün en beterinden bir gün geçirdim. Rick'in, idare edeyim diye bana verdiği döner platform anahtarını gidip kazarayla düşürdüm. Ayvayı fena şekilde yemiş durumdayım. Eğer yönetim, anahtarı kaybettiğimi öğrenirse kovulmak; endişelerim arasında son sırada yer alıyor.

Duyduğum söylentilere göre benim gibi "rezillik çıkaran" kişiler, şirketin üzerinde çalıştığı bazı ürkütücü test "denekleri" için yem olarak kullanılıyormuş.

Şükürler olsun! Güvenlikten Robert, tuvalette anahtarı bulup idareye götürmüş. Gerçi ben bunu, anamı ağlatmaya hazırmış gibi görünen patronumdan öğrendim ya neyse.

Yahu, sümüklü veletin teki olduğum Ortaokul'dan beri öylesine fena anam ağlatılmamıştı.

Puuuf! Mesele de mesele olsa! Eğer ilk etap kodu bilinmiyorsa, o anahtarla zaten kimse bir halt yapamaz ki.

Hay arkadaş, şirketten ayrılacağım zaman o anahtarla kodu kullanıp asansörleriyle kafama göre in-çık yapmazsam adam değilim! Hani ben bile "Umut" gibi hatırlaması çok kolay olan bir kodu unutmam.

Evet, kendi şahi asansörüm yapacağım onu... Aslında epey terbiyesizce geliyor kulağa!
Albert Wesker
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #10 : Ekim 17, 2010, 14:17:25 »

ARAŞTIRMACININ NİYETİ

Oh, buna inanamıyorum...

MA-125 araştırmasından bu yana 3 gün geçti, laboratuvarda bir ölme furyası başladı.

Meslektaşlarımdan en az 10 kişi öldürüldü...

Açıkçası ben de ilk elden şiddete tanık oldum. Onlardan birisi vücudumu iri pençesiyle boydan boya yırttı! Yaradan akan kan, durmayacak gibi görünüyor.

Neden...

Neden böyle korkunç şeyler ürettik ki? Tanrı'yı oynamak zorunda değildik.

Artık bana kalan tek şey, laboratuvar ısı kontrollerini yok etmektir.

Sıcaklık sıfır dereceye indiği zaman onlar da donacaktır.

Yapabileceğim tek şey olan bundan umutluyum. Bu akılsızlığımın içine edeyim!
Albert Wesker
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #11 : Ekim 17, 2010, 14:17:32 »

ÇOK GİZLİ RAPOR

Güncel olarak laboratuvarda depolanan numune parazit, konak vücut ile uyumsuzluk yüzünden reddedildi. Son derecede kararsız olduğu için tutulurken dikkatli olunmalıdır.

Numune transfer edilirken şirket tarafında üretilen kapsül kullanılmalıdır, kimyasallar kapsülü kirlettiği için onlar değiştirilmelidir.

Deneğin uyanması herhangi bir başarısızlığa sebebiyet verebilir.

Lütfen uyarılara azami şekilde uyunuz.

AR-GE #1
Martin Walcott
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #12 : Ekim 17, 2010, 14:17:39 »

NOT PARÇACIĞI

Kabin B-6
Kırmızı kimyasal kod numarası + ####
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #13 : Ekim 17, 2010, 14:17:48 »

GÜVENLİK GÖREVLİSİ REHBERİ

Bir güvenlik görevlisi olarak ihtiyacınız olan özellikler sadece fiziksel direnç ve teknik değildir. Aynı zamanda çevrenizde olanları ve bu çevrenizdekilere göre hızlı kararlar almak için harekete geçebilme becerisine de vakıf olmanız gerekmektedir.

Bulunduğunuz durumu kavramak için sık sık haritayı kontrol ettiğinizden ve kararlarına bağlı kalarak cesaretinizi koruyup sağduyuyla hareket ettiğinizden emin olun. Esas olarak bir güvenlik görevlisi olarak ihtiyaç duyduğunuz özelliklerden biri "Nişan" alırken gereken eforu sarf edebilecek olmanızdır...

(Belgenin geri kalanı, kan lekeleri nedeniyle okunaksız vaziyette.)
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #14 : Ekim 17, 2010, 14:17:55 »

KİMYASAL KOD MESAJI

İşte bugünün kimyasal belirteçleri. Her zamanki gibi, geçici deneysel isimleri etiket üstüne yazdım. Lütfen bu geçici isimleri, doğru kodlarla değiştirip B-6 etiketli kabin içinde saklayın.

İsim (geçici): Kod
Camgöbeği: C-4041
Emerald: E-1160
Turkuaz: T-7221
Karmen: K-1210
Ivy: I-2005
Albert Wesker
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #15 : Ekim 17, 2010, 14:18:01 »

ERKEK HASTA BAKICININ GÜNLÜĞÜ

Bu saçmalığı çok daha erken yapmış olmalıydık. O şey, Robert'ın cesedini de aldı, üstelik bedeni hava geçirmez bir torbada sakladığımdan son derece eminken.

Burda güvenlik için tuttuğumuz silahın yedek mermileri de bitti. Canı cehenneme bu yaratığı kurşunlar da yo kedemedi. Şimdi bu cehennemde ben ne yapacağım?

O şeyden aldığım ısırık yarası hiçbir şekilde pıhtılaşmıyor. Şu an başım dönüyor ve midem bulanıyor. Çok fazla kan kaybettim. Nereye gidersem gideyim, o lanet şey hep peşimde.

Öylesine inanılmaz bir hızla hareket ediyor ki. Başlarda çok yavaştı... O bir cani... Ve sanırım kan kokusu onu oldukça heyecanlandırıyor.

İşim... bitti... anlaşılan...
Sıradaki...
ben... olacağım...
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #16 : Ekim 17, 2010, 14:18:13 »

TAMİRAT NOTU

Tamir Planı: A/C ünitesi, Anahtar paneli

Ana Giriş
3F->4F İniş kısmı
Oda 403
B2F Kanalı -> Kanalizasyon

(SADECE YETKİLİ PERSONEL İÇİNDİR)
Albert Wesker
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #17 : Ekim 17, 2010, 14:19:23 »

AYARLAMA KILAVUZU

Asansör çalışma şekli:

NORMAL........ 3F - B1F
KADEME 1..........B2F
KADEME 2......... B3F, 4F

biçimindedir. Yönetici, çeşitli alanlar için güvenlik koymayı kararlaştırmıştır. Binci kademe güvenlik düzeyi İÇİN, dört haneli bir kod gerekir. İkinci kademe güvenlik düzeyi içinse bir ses kodu gerekmektedir.
Albert Wesker
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #18 : Ekim 17, 2010, 14:19:54 »

ARAŞTIRMACININ GÜNLÜĞÜ

Lanet Umbrella! Bazı kısım insanların araştırma yeri olarak seçici olmasını anlayabilirim; fakat gidip de kanalizasyonu seçmek niyedir?! Birkin ve şef olacak o aşağılık domuz yok mu! Ben yalnızca normal bir adamım.

Böyle bir pisliğin içinden, 5 dakika olsa bile, geçmek istemiyorum. Onlar buraya bir bot getirene kadar laboratuvara gitmeyeceğim.

Sonunda bir bot buldum; ama dar kanallar içinden geçmesi kolay değil. Eh pekala... En azından yürümüyorum.
Albert Wesker
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #19 : Ekim 17, 2010, 14:19:59 »

ARAŞTIRMA İSTEĞİ

Lağım etrafındaki sülükleri yakalayarak araştırabilirmisin? Onlar, farklılaşmadan evvel, günlüklerimizde kayıtlıydılar. Onların, virüsün bir varyantı olduğunu düşünüyorum, ancak henüz bunu teyit edemedim.

Onlar Bay Marcus'un sülüklerinden farklı görünüyorlar. İçlerinden bir tanesi var ki, dev gibi ve yakalamakta başarısız olunacak türden. Boyu 1 metrenin daha üstünde tahmin ediliyor.

Ancak sülüklerin yüksek sıcaklığa karşı korunmasız olduğunu keşfettik. Sülükleri araştırırken lütfen dikkatli ol.
Sayfa: [1] 2 |Sonraki»   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2020
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.305 Saniyede 37 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi