logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: «Önceki| 1 ... [3] 4 |Sonraki»   
  Yazdır  
Gönderen Konu: DWG22 - Site Denetmeni  (Okunma Sayısı 32456 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
fabrisio
BSAA Harekatçısı
*

Toplam Puan : 890
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Temmuz 19, 2011, 14:59:07 »

DWG yani DarkWhiteGreen Türkçeside KaraBeyazYeşil Kopma
Bir de DWG Formatı var Sırıtma Bir Conventer programında görmüştüm Sırıtma

Autocad'in has dosya uzantısıdır.
tayyyar
K.C.P.D. Memuru
*

Toplam Puan : 1272
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Temmuz 19, 2011, 19:53:38 »

evet mimarların ve tasarımcıların kullandığı autocad in uzantısıdır Sırıtma
Sn_AqE
Umbrella Personeli
*

Toplam Puan : 775
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Temmuz 19, 2011, 19:56:57 »

DWG22 de ReTürk'ün Vazgeçilmez Üstadıdır Forever En büyük DWG bizim DWG başka büyükte yok formatta Forever
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1683
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #43 : Temmuz 19, 2011, 20:36:29 »

Menü işini Levent abi böyle istedi Yavuz, doğrudan onla konuşursun. Aşağısı da dursun öyle bir şey olmaz.
wolfie
Yeni Üye
*

Toplam Puan : 65
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #44 : Eylül 10, 2011, 15:59:31 »

Bu tip otobiyografik yazıları sevdiğimdenmidir bilmiyorum ama, tek solukta okudum.Nickinde gayet yaratıcı, birçok kişinin nickinin ne anlama geldiğini sorarsın anlamı yoktur falan der.Anlamsız nicklere hayır Sırıtma .Ayrıca lisedeki anlarınada tamamiyle katılıyorum bizzat yaşadığımdan ötürü Sırıtma
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #45 : Eylül 29, 2011, 23:14:02 »

Arkadaşlar şu günlerde Levent abiyle ortaklaşa bir 28 Eylül videosu yaptığımızdan dolayı ne 5. ipucu ne de code veronica fragmanıyla ilgilenebiliyorum. Bir yandan da derslerim olduğu için videonun yapımı uzadı. O yüzden beni bekliyorsanız beklemenize gerek yok. Altyazı ya da ipucunun çözümünü hakkıyla yaparsanız başlığını açın, ben haber bölümüne taşırım vesselam. Çekinmenize de gerek yok; aksine bana yarar sağlamış olursunuz Forever Bir de inserted evil, twitter üzerinden yönlendirme bilgileri verebiliyor. Zorlanırsanız orayı kontrol edin.
hacı mehmet
Umbrella Personeli
*

Toplam Puan : 109
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Ekim 05, 2011, 19:46:18 »

valla ben bu sayfayı yeni gördüm bu sitenin içine  içeriğine  giripte  bilal kardeşimin olmadığı satır yok illaki sitenin her santiminde göreceksin  bu sitenin  ve facebook sayfanızın tamamında senin ve emeklerinin bir parçası var siteye girmeden öncede  girdikten sonrada farkettim bunu ve  bide  cana yakınsın abicim  seviyorum seni  nediyim soru kısmına gelince bazıları   marcuslailgili  olanı hiç anlamıştım hakikaten zordu yani her zaman dediğim gibi    ölümüne bilal   Forever 
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #47 : Ekim 05, 2011, 23:12:55 »

Sağolasın abi Sırıtma Bizim üstadımız Levent abi, o yetiştirdi. İnşallah bana da onun gibi yetiştirmek nasip olur Tebessüm

Bu arada Oğuzhan'a 5. ipucu için buradan da teşekkür edeyim Forever
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #48 : Ekim 08, 2011, 16:27:29 »

Bugün Resident Evil Türk'ün hesabındayken fazlaca duygulandığım, hatta boğazımı düğülemleten bir şey yaşadım. Inserted Evil'in 6. ipucusu için bilgi ararken REVILBR'nin bizi tanıtmak için capcom dahil birçok Re sitesine ReTürk'ü örnediğini gördüm. Bu, kelimelerle anlatılamayacak bir şey sanırım. Ölümüne RevilBR Forever
Piskabak
Mobius Mensubu
*

Toplam Puan : 309
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #49 : Ekim 08, 2011, 16:42:24 »

Şu an gördüğüm ve yaşadığım en mutlu olaydı bu Bilal.Bu adamları gerçekten seviyorum.Gerçek RE fanı işte bunlar. RevilBR Forever
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #50 : Ekim 08, 2011, 21:26:48 »

Bizim ortaklar listesinde ilk sırada biohazardfrance dururdu; ama artık Revilbr duracak... Bu sitedeki boş beleşler yerine yalnızca REVILBR'yi tercih ederim. Zaten kimse de önemsemiyor böyle şeyleri Oğuzhan. Ben artık yabancı Re siteleriyle iletişime geçmeye utanıyorum. Hani Türk oyuncuları için diye lafa başlıyorum, hani Türk oyuncudu nerde? Kopma Şimdi Capcom'a gidip 5-6 kişi için de Türkçe destek istemek biraz saçmalık oluyor. Türk milleti kesinlikle böyle bir şeyi, böyle bir çabayı hak etmiyor. Hatta bu millet, tamamiyle bizim yükselişimize köstek oluyor. Örnek vermek gerekirse bir İspanyol ya da Fransız sitesi olsaydık, şu an uzaya uygu göndermiştik Kopma
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #51 : Ekim 26, 2011, 23:16:06 »

Webmail'in istatistiklerine göre üyelik için soru talebinde bulunan her 10 kişiden 9'u, sorular gönderildikten sonra geri dönüş yapmıyorlar Kopma Bu da gösteriyor ki, sadece soruların ağırlığı bile boş beleş üyelerin gelmesini engelliyor. Yalnız ben de şöyle bir yargı oluştu: acaba sorular zor mu ki? Halbuki önceki sorular zor diye tekrar bir düzenlemeye gitmiştik.
ilsirya
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1307
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #52 : Ekim 27, 2011, 10:04:11 »

Webmail'in istatistiklerine göre üyelik için soru talebinde bulunan her 10 kişiden 9'u, sorular gönderildikten sonra geri dönüş yapmıyorlar Kopma Bu da gösteriyor ki, sadece soruların ağırlığı bile boş beleş üyelerin gelmesini engelliyor. Yalnız ben de şöyle bir yargı oluştu: acaba sorular zor mu ki? Halbuki önceki sorular zor diye tekrar bir düzenlemeye gitmiştik.

Bütün alınacak üyelere aynı sorular mı soruluyor?Yani her üye olmak isteyene aynı sorular mı gönderiliyor peki? Göz Kırpma Soruların zor olması bence o kadar önemli değil.Genelde çoktan seçmeli sorularda zaten çoğu kişi kafasına göre bir seçenek işaretliyor.Klasiklerde sorun yaşanıyor olabilir. Kopma
leon scott kenedy
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 1927
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #53 : Ekim 27, 2011, 11:32:24 »

Ondan dolayı klasik ve mantık kurulmasını amaçlayan sorularin cevabına dikkat ediyoruz.
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #54 : Ekim 27, 2011, 13:47:31 »

Her üyeye aynı sorular gönderiliyor tabii ki. 25 çoktan seçmeli, 5 klasik soru var; ancak bu 5 klasik soru 50 puan ediyor Kopma
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #55 : Ekim 31, 2011, 01:40:38 »

Bugün uzun zamandan beri kullandığım avatarımın 2.0 versiyonunu yaptım Kopma Ben beğendim valla, güzel oldu Forever
ilsirya
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1307
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #56 : Ekim 31, 2011, 13:12:50 »

Çok güzel olmuş abi ellerine sağlık. Forever
tayyyar
K.C.P.D. Memuru
*

Toplam Puan : 1272
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #57 : Ekim 31, 2011, 18:26:54 »

güzel olmuş değişilik arada yapmak lazım Havalı
Piskabak
Mobius Mensubu
*

Toplam Puan : 309
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #58 : Ekim 31, 2011, 18:58:03 »

Yine başarılı bir çalışma ama ilkinin yerini tutmaz bence Forever
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #59 : Kasım 12, 2011, 01:22:23 »

Bugün Silent Hill'in, senaryo bakımından Resident Evil'dan ne kadar üstün olduğunu gördüm. Eğer yıllar önce ağabeyim, Re yerine Sh oynuyor olsaymış, muhtemelen ben, şu an burada yönetici olmazdım.
Sayfa: «Önceki| 1 ... [3] 4 |Sonraki»   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2019
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.13 Saniyede 35 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi