logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: «Önceki| 1 ... [4]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: DWG22 - Site Denetmeni  (Okunma Sayısı 32591 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
MoRGaNBLacK
Umbrella Personeli
*

Toplam Puan : 371
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Kasım 12, 2011, 10:53:28 »

Bugün Silent Hill'in, senaryo bakımından Resident Evil'dan ne kadar üstün olduğunu gördüm. Eğer yıllar önce ağabeyim, Re yerine Sh oynuyor olsaymış, muhtemelen ben, şu an burada yönetici olmazdım.

Bilal abi, babam eskiden hem RE hem SH oynardı. En çok korktuğum ve hoşlandığım SH idi. Ama ben RE'yi tercih ettim. Nedeni de bana kolay ve daha basit gelmesiydi. Şimdi, RE oynarken korkmuyorum ama SH oynamaya bile cesaret edemiyorum Tebessüm
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1683
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #61 : Kasım 12, 2011, 14:10:39 »

Ben Re oynarken de korkuyorum valla Kopma
tayyyar
K.C.P.D. Memuru
*

Toplam Puan : 1272
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #62 : Kasım 12, 2011, 17:56:52 »

nasıl ya ??? artık nerden ne geliyor bilirsin be bilal kardeşim Şok tabi lafın gelişi söylediysen o ayrı Sırıtma Sırıtma Sırıtma
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #63 : Kasım 12, 2011, 20:49:04 »

Valla Re 1 oynayıp da yeraltında hunterlardan tırsmayan varsa hileyle oynuyordur Sırıtma
ilsirya
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1307
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #64 : Kasım 13, 2011, 16:40:15 »

Ben hâlâ korkuyorum oynarken RE3 ,RE1'i filan. Kopma Ama ben Nemesis'i görünce hemen kaçardım birden o geldi aklıma. Kopma Çok korkardım. Sırıtma
MoRGaNBLacK
Umbrella Personeli
*

Toplam Puan : 371
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #65 : Kasım 13, 2011, 18:16:16 »

Resident Evil 3: Nemesis'te bende korkuyorum ama, Silent Hill'da ki kadar değil tabi ki de Sırıtma
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #66 : Ocak 22, 2012, 22:11:42 »

Finallerimden birine çalışırken karşılaştığım bir cümle:

"Dilin haysiyetini bilmeyen milletlerin gönüllü sömürgeler olduğu günümüzde, olanca hızıyla daralarak bizi kuşatan yabancı lisan çemberi, Türkiye'yi de bahsi geçen ülkeler kategorisine sokacak gibi. Kullandığı dili vatan, millet, namus ve haysiyet olarak bilmeyen bir kuşağın yetişiyor olması, ses bayrağımızın büyük ve gürültülü bir şekilde uçurumun kenarına gelmesi, bizi rahatsız etmiyor bile."
xLazine
K.C.P.D. Memuru
*

Toplam Puan : 637
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #67 : Mart 31, 2012, 15:14:59 »

Bilal abi RE değil de şu SH Downpouru oynadıktan sonra psikolojim bozuldu valla ortam iyi tam psikolojik korku olmuş Sırıtma
Turambar
Yeni Üye
*

Toplam Puan : 49
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #68 : Mart 31, 2012, 16:20:57 »

Valla Downpour'u oynamadım ama onun dışındaki tüm SH oyunlarını bitiren biri olarak zamanında eskileri oynasaydın psikolojini değiştirecek kadar etkili olabilirdi. Gerçi halen daha oynasan bir şey fark etmez de Sırıtma

Çünkü Downpour'da bu işi mükemmel yapan Team Silent'tan geriye bir şey kalmadı, özellikle o atmosfere göre melodiyi uydurma işini harika bir biçimde yapan, ses prodüktörü Akira Yamaoka'nın da Konami'den ayrılması bu oyundan beklentilerimi iyice geriye düşürdü. Ha bu oyun etkileyiciyse, diğerleri özellikle 1,2,3,4 ve Origins nedir bilmiyorum. Tebessüm
Sajkoo
Yeni Üye
*

Toplam Puan : 84
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #69 : Nisan 26, 2012, 23:56:29 »

Yaklaşık üç aydır bu foruma üyeyim. Burayı sürekli takip ediyorum ve yorumlar yaparak kaynaşmaya çalışıyorum. Şu zamana kadar hangi konuya baksam seninde cevapların oluyor. Bir sorun olduğunda ilk önce sen yardımcı olmaya çalışıyorsun. Ben böyle bir forum yöneticisine daha önce rastlamadım dersem yalan olmaz. Sen kendi yöneticiliğini hiç sorgulamadın ama biz sorguladığımızda mükemmel bir yönetici olduğunu anlıyoruz. Bu mesaj sayısından da belli oluyor. Bunu bilmeni isterim..
ilsirya
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1307
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #70 : Nisan 27, 2012, 09:38:05 »

Bilâl abi bence sen çok iyi bir yöneticisin,ve öylede kalman gerekiyor.Kendi isteğinle gitmen aslında beni şaşırtmadı desem yalan olur.Çünkü senin forumda her zaman büyük bir katkın oldu.Foruma ilk geldiğimde ilk tandığım üyelerden biriydin sen. Forever Senin ben gene yönetici olarak kalmanı istiyorum. Göz Kırpma Ama genede senin kararın. Forever Emre abi gibi bende senden çok şey öğrendim.Şuana kadar ne sorsam sabırla cevap verdin. Kopma Belki kızdın " yeter artık!" dediğinde oldu ama genede sen çok iyi bir insan ve çok iyi bir yöneticisin. Forever Belkide hâlâ öyle kalman lazım. Göz Kırpma
Turambar
Yeni Üye
*

Toplam Puan : 49
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #71 : Nisan 27, 2012, 18:51:19 »

Ben siteye dört-beş aydır üyeyim. Kaldı ki forum sitelerine harcayacak vakit pek bulamam. Üye olduklarımda ise hemen hemen tümüyle pasif olurum. Ancak bu sitenin oluşumu, alakadarlığı ve senin gibi bir eşini görmediğim yöneticisi sayesinde olağanca vakitimle bir şeyler yapmaya-yazmaya çalıştım. Tabi ki solda sıfır kalır ayrı konu da. Tebessüm

Hayat elbette belirli evrelerde değişime, dönüşüme uğruyor. Özellikle dünyanın mevcut düzeni içerisinde yıllar geçtikçe önceliklerin değişmesine oranla gerçekleşiyor. Bu yüzden kimseyi hayatlarında yapacaklarını düzenlemeleri için suçlayamayız. Zaten benim gibi çaylak üyenin ne haddine de. Tebessüm

Ben bu durumu biraz Domino Etkisi'ne benzetiyorum. Site kurucu Levent Ağabey'in uzaklaşması doğrudan senin kararının üzerinde bir etken, senin bu kararın da başka kimseler üzerinde bir etken oluşturacaktır. Çünkü sizlerin arkada tonla hizmet, emek, çaba bıraktan sonra bu foruma girip, yaptıklarınızı bizzat görüpte tanık olmuş herkes(hatta bire bir konuştukların) üzerinde sarsıcı bir etki bırakacaktır.

Kararının sinyallerini zaten ara ara veriyordun ancak yazını gördükten sonra kendime diyorum ki 'Keşke daha fazla katkı sağlasaydım.' Biraz suçlu gibi hissediyorum, çünkü öyle geliyor ki belirli bir kesim dışında, emeğinizin karşılığında beklediğiniz alakayı görememeniz de sanki bir etmenmiş gibi. Her başlıkla, aşağıdan yukarıyla tüm mesajlarla ilgilenen birisinin bu sitede olmayışı da kesinlikle sitede koca bir boşluk yaratacaktır.

Velhasıl, şu emeklerinizin karşılığı teşekkürle dahi verilemez. Ben öyle olacağını düşünsem de, umarım sizden sonra bu site bir gerileme sürecine girmez. Ayrılsanız dahi, tüm bağlarınızı koparıp bir kenara atmayın. Hocam, sen her daim hatırladığım bir yönetici olacaksın. Tebessüm
Sayfa: «Önceki| 1 ... [4]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2019
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.248 Saniyede 35 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi