logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: [1]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: The Last of Us Part II  (Okunma Sayısı 872 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 2290
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mayıs 07, 2013, 01:06:26 »

Düzenle
hacı mehmet
Umbrella Personeli
*

Toplam Puan : 109
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Şubat 13, 2019, 08:22:08 »

https://youtu.be/BifgcVE1gH4 küçük elie büyümüşde yaratık kesermiş  ama hala ağzı bozuk daha agresif  daha erkeksi  üstelik sanattanda anlıyor gıcığın teki olabilir ama ben bu kızı sevdim

DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1683
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #2 : Şubat 18, 2019, 02:19:17 »

Başlık da düzenlemeden geçmeden kalmış böyle yahu Sırıtma Onu bir ara elden geçirmek lazım.

Eli, eskilerdendir Mehmet Abi; ama eğri oturup doğru konuşmak lazım; insanların Eli'yi bu kadar sevmesinin nedeni Jôl olmuştur. Oyunun çoğunluğunu Jôl'un bakış açısıyla oynadığımız için hâliyle onun bakış açısından Eli'yi tanıyorduk. Yani insanların bu açıdan Jôl'a borçlular. Ancak gelin görün ki, millet Jôl'a, ikinci sınıf karakter muamelesi yapıp Eli'yi göklere çıkarıyor. Biraz vefâ! Sırıtma Heyhat! Bu oyunda şahsen Jôl'u görmek istiyorum. Ki Eli'yi seven herkes de bunu istemeli. Jôl'un olmaması, Eli'nin popülerliğini sekteye uğratacaktır. Jôl, odak noktası olan Eli'ye ışığı tutan görevliydi bir nevî Ciddi
hacı mehmet
Umbrella Personeli
*

Toplam Puan : 109
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Şubat 19, 2019, 22:27:45 »

Başlık da düzenlemeden geçmeden kalmış böyle yahu Sırıtma Onu bir ara elden geçirmek lazım.

Eli, eskilerdendir Mehmet Abi; ama eğri oturup doğru konuşmak lazım; insanların Eli'yi bu kadar sevmesinin nedeni Jôl olmuştur. Oyunun çoğunluğunu Jôl'un bakış açısıyla oynadığımız için hâliyle onun bakış açısından Eli'yi tanıyorduk. Yani insanların bu açıdan Jôl'a borçlular. Ancak gelin görün ki, millet Jôl'a, ikinci sınıf karakter muamelesi yapıp Eli'yi göklere çıkarıyor. Biraz vefâ! Sırıtma Heyhat! Bu oyunda şahsen Jôl'u görmek istiyorum. Ki Eli'yi seven herkes de bunu istemeli. Jôl'un olmaması, Eli'nin popülerliğini sekteye uğratacaktır. Jôl, odak noktası olan Eli'ye ışığı tutan görevliydi bir nevî Ciddi
bilal lust of us senin uzmanlık alanın başlığı düzenlesene. kıza neler yapmışlar öyle aklına ne mazoşist fikirler  sokmuşlar cinsel tercihine değinmiyorum bile. bacak kadar kızı  alis moduna sokmuşlar değişmeyen tek şey şivesi
ilsirya
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1307
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #4 : Şubat 19, 2019, 23:31:27 »

Kesinlikle katılıyorum Bilâl Baker. Eğer bu oyunda Joel yer almazsa, veya az yer alırsa, bu oyun benim için olmamış demektir. Bu kadar netim bu konuda. Ciddi
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #5 : Şubat 20, 2019, 02:11:46 »

Sonunda benimle aynı fikri paylaşan biri çıktı! Ciddi Bu kadar ağırlığı olan bir karakteri öldüreceklerini düşünmek istemiyorum; fakat yapımcılar, biraz hayranların etkisinde kalmış gibi. Bir şekilde oyunun odak noktası Eli'ye kaydı gibi. Niyıl Drakmın da, bunu istiyor sanki. Yahu oyunda erkek karakter kalmadı Sırıtma Paso herkes kadın olup çıktı.
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 934
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Şubat 21, 2019, 03:19:44 »

Forever bekar gezen Bilâl Forever
YasinG
S.T.A.R.S. Memuru
*

Toplam Puan : 175
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Mart 02, 2019, 01:09:15 »

Şu oyunu inşallah netflix dizisine çevirmezler, bir de joel'un hikayede önemli bir yer almasını temenni ediyorum.
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Mart 04, 2019, 16:04:24 »

Bildiğim kadarıyla Part II son oyun olacak Acaba
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #9 : Mayıs 07, 2019, 01:24:10 »

Jôl ve Eli'nin son oyunları olacak Usta. Bu karakterler dışında Yaramaz Köpecikler, The Last of Us evreninde farklı hikayeler işlemek istediğini sürekli dile getiriyor; ama tutturamazlar bence.₺OU deyince herkesin aklına bu iki karakter geliyor. Sanırım Eli'nin anasını 2. oyunda bu yüzden işleyip göl yama tutacak mı diye bakacaklar Sırıtma
YasinG
S.T.A.R.S. Memuru
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Mayıs 07, 2019, 17:43:50 »

Eli'nin anasının senaryo güzel olursa neden olmasın, oynanış ve atmosfer zaten mükemmel.Belki Tomy amcayla da oynayabiliriz veya hiç bilmediğimiz başka karakterlerle.RE Outbreak edasıyla ..
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Temmuz 08, 2019, 01:16:01 »

Jôl ve Eli'nin son oyunları olacak Usta. Bu karakterler dışında Yaramaz Köpecikler, The Last of Us evreninde farklı hikayeler işlemek istediğini sürekli dile getiriyor; ama tutturamazlar bence.₺OU deyince herkesin aklına bu iki karakter geliyor. Sanırım Eli'nin anasını 2. oyunda bu yüzden işleyip göl yama tutacak mı diye bakacaklar Sırıtma

Aynen, ama neticede The Last of Us Joel ve Ellie ile bütünleşti ve onlar olmadan ne kadar tutar orası belirsiz. Mesela Nathan Drake'siz bir Uncharted yaptılar ve adından pek fazla söz ettiremedi. Yani bir defa alıştıktan sonra karakterlere, olmadıklarında olmuyor. Mesela Lara Croft olmayan bir Tomb Raider yapsalar nasıl olur veya Dante'nin olmadığı bir Devil May Cry? Tebessüm
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #12 : Temmuz 08, 2019, 18:08:05 »

Evet insan ister istemez, biraz ucundan görmek istiyor asıl karakterleri. DMC 4'te Nero'yla oyuna başladığımızda herkeste bir memnuniyetsizlik şoku belirmiştir Sırıtma Dante tekrar kontrol edildiğinde rahatlamışlardır filan. Bunun gibi.
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Temmuz 09, 2019, 16:01:32 »

Kesinlikle Tebessüm Yani ben bu yüzden eğer Part II sonrasında yeni bir The Last of Us çıkacaksa, insanlar yine mevcut iki karakteri görmek isteyeceklerdir... Gerçi Neil Druckmann bir ara Ish karakterinin üzerinden gidilen bir senaryo yazabileceklerini söylemişti diye hatırlıyorum, ama emin değilim  Acaba
YasinG
S.T.A.R.S. Memuru
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Eylül 25, 2019, 11:42:26 »

Yine mükemmel bir oyun olacağa benziyor.Dublaj seçeneği de eklenmiş.
Sayfa: [1]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2019
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.105 Saniyede 36 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi