logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: «Önceki| 1 [2]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: The Last of Us Part II  (Okunma Sayısı 1597 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 957
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Mayıs 02, 2020, 23:07:21 »

Yok üstad.Ben direk soğudum, bu hikaye Türkçe olsa nolur olmasa nolur.Oyunu net almayacam zaten.Oyun çıktıktan sonra uzun uzun burda tartışırız artık Tebessüm
Şimdi kendimi zor tutuyorum

Ama bak şöyle de düşün... İlk oyunun senaryosu da çok basitti aslında. Yani Joel Ellie'yi basit bir teslimat işi için bir noktadan bir noktaya götürüyordu ama Naughty Dog senaryoyu öyle bir işledi ki hem kıyamet kadar ödül topladı hem de şu zamanda bile bizlere bir şeyler yaşatmayı başarıyor. Bence bu The Last of Us Part II'de de aynen olacak. Bence bir şans ver. Ucuza bulunca tabii ki Sırıtma Sırıtma
YasinG
S.T.A.R.S. Memuru
*

Toplam Puan : 175
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Mayıs 03, 2020, 00:53:55 »

Üstad onda şüphe yok zaten.Güzel işleyeceklerdir.Ama bir ayrıntı direk soğutuyo beni.Tamam olur da bu kadar biraz abartı gibi.Tam yazamıyorum şimdi. Tebessüm
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Mayıs 03, 2020, 01:32:28 »

Üstad onda şüphe yok zaten.Güzel işleyeceklerdir.Ama bir ayrıntı direk soğutuyo beni.Tamam olur da bu kadar biraz abartı gibi.Tam yazamıyorum şimdi. Tebessüm

Özelden yaz bakayım bana bir Sırıtma
ilsirya
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1337
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #23 : Mayıs 12, 2020, 01:21:15 »

Olmuyor ama böyle, spoiler'lı spoiler'lı konuşuyorsunuz, insanın canı spoiler çekiyor. Sırıtma
YasinG
S.T.A.R.S. Memuru
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Mayıs 12, 2020, 13:35:26 »

Sık dişini Dilay.Şunun şurasında çıkmasına ne kadar kaldı. Sırıtma
Bi yerde görmüştüm spoi ile oyun farklı diye umarım öyledir.
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Mayıs 15, 2020, 19:58:15 »

Bi yerde görmüştüm spoi ile oyun farklı diye umarım öyledir.

Ben de Neil Druckmann'ın senaryoyu birçok kez değiştirdiği iddiaları duymuştum. Bayağı karışık bir durum Sırıtma
YasinG
S.T.A.R.S. Memuru
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Mayıs 21, 2020, 00:17:48 »

The Last of Us OST - Track 20 - All Gone (No Escape)

Neil yap bi iyilik.Şu muzikler boşa gitmesin
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Mayıs 25, 2020, 14:14:18 »

Şu şarkının da nerede çalacağını merak ediyorum: https://www.youtube.com/watch?v=tW068W-u2xc
YasinG
S.T.A.R.S. Memuru
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Haziran 19, 2020, 11:15:58 »

Oyunun ilk 3 saatlik dilimini oynadım.Gerçekten zevkli bir oyun.RDR2 den sonra oyun dinamikleri güzel olan sağlam bir oyun.Alta da kendi aldığım ekran görüntümü bırakıyorum.

Düzenleme:Neyse spoiler olmasın

Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Haziran 21, 2020, 01:22:06 »

Ben de şu an East Gate 2 için gereken benzini bulup, kapıyı açtım Sırıtma Birkaç çatışma haricinde genel olarak sakin geçiyor diyebilirim ama bunun fırtına öncesi sessizlik olduğunu düşünüyorum Sırıtma
YasinG
S.T.A.R.S. Memuru
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Haziran 21, 2020, 12:27:09 »

Aynen üstad baya bi aksiyon bekliyo seni.Ben de tam en heyecanlı yerde senaryoda kopukluk olan yerdeyim.Metascore da oyunu da gömmüşler 3.6 larda.Oyun içinde bazı şeyleri baya abartmışlar ama bu kadar düşük bir puanıda haketmiyor.Pompalıyla en son RE4 de adam uçururken bu kadar zevk almıştım
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Haziran 21, 2020, 17:28:53 »

Bunda büyük ihtimalle çok fazlaca yüksek puan veren oyun mecraları ve Youtuber'ların etkisi oldu. Beklentileri o kadar yükseğe çıkarttılar ki, insanlar hikayeyi vs. beğenmeyince gömmeye başladılar. Ha ben şu an herhangi bir yorumda bulunamıyorum. Çünkü, her şeyin daha çok başındayım ama zamanla bir fikrimin olacağından da eminim Forever Forever O değil de, aynen pompalı ile enfeksiyonlu parçalamak acayip zevkli. Hatta dün bir tıkırdayanın kafasını da tabanca ile uçurdum. Vuruş hissiyatı muazzam Öpücük
YasinG
S.T.A.R.S. Memuru
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Haziran 21, 2020, 23:12:35 »

Aynen üstad baya mükemmel hissiyat.Oyunun sonuna yaklaştığımı düşünüyorum ama bakalım nasıl devam edecek.Oynanıştan zevk alıyor muyum, evet.Ama bu aralar oyun The Last Of us 2 Abby'nin Yolu gibi bi şey
YasinG
S.T.A.R.S. Memuru
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Haziran 22, 2020, 03:39:49 »

Sonunda bitti oyun.Genel olarak beğendim.Spoilersiz olarak kısa bir inceleme. Öncelikle senaryo tam oturmamış bi şeyler eksik.Yani senaryoyu genel olarak A bölgesinden B bölgesine git ,giderken yoluna insan grup çıksın onlarla çatış,sonra hastalıklılarla çatış sonra tekrar insanla çatış tarzı bir şey yapmışlar.Sonra ayıp olmasın diye bu karakterle yeter başka karakterle de aynı şeyi yapalım demişler.

Ayrıca oyunda duygu falan verememişler havada kalmış yani. Bazı yerleri Until Dawndı resmen.Bazı şeyleride aşırı abartmışlar,arkadaş evcilik mi oynuyoz çiftçilik bi oynuyoz belli değil.Muzik olarakta gerilim muziklerini falan baya beğendim.İlk oyuna göre baya gerilimli ve yer yer korkunçtu.Ama gel gelelim o 1.ci oyundaki duygu yüklü muzikler yoktu.Genel olarak oyun 3.5 puan alacak kadar kötü değildi.Ama böyle muazzam bir oyuna böyle bir senaryo yakışmadı.Yok yani senarist kendi de napacağını şaşırmış
Sayfa: «Önceki| 1 [2]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2020
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.112 Saniyede 36 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi