logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: «Önceki| 1 ... [5]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: Hart Hurt Sohbetler  (Okunma Sayısı 6489 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1683
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #80 : Mayıs 08, 2019, 00:24:07 »

Ahahaha, neler diyorsun sen azizim Sırıtma Bir de eskisi gibi mesajlarımı "yellowgreen" koduyla yazdığımı düşünsene, o zaman tam bir yeşil cümbüşü ortaya çıkardı Sırıtma

Ya İthın meselesine hiç girme Yasin. İthın için reddit forumlarında "kendini romanına katan yazar misali Capcom'u temsil ediyor," bile denmekte Sırıtma Beni asıl rahatsız eden eşi Mia. Bu kadın yasa dışı şekilde biyolojik silah gelişimine katkı sağlayan bir suçlu. Oyunun ısrarla bizden bu kadını kurtarmamızı istemesi hiç etik değil Sırıtma

Kris mevzusunu biraz açıklayayım. Capcom ne yazık ki oyunda, Kris'in mevzusunu adam akıllı açıklayamadı. Kris, hâlâ BSAA'de çalışıyor. RE 7'de takviye elemanı olarak Umbrella ekibinde yer alıyor. Kısaca bir özet geçmem gerekirse bizim bildiğimiz Umbrella Şirketi iflas edince Umbrella çalışanları ortada kalıyor. Piyasa bunlara da kötü gözüyle, Umbrella'nın iyi gözüyle bakıyor. Bizdeki FETÖ meselesi gibi düşün işte. Gençliğinde bir kere kalacak yeri olmadığı için onların yurtlarında kaldı diye insanları içeri alıyorlar Sırıtma Umbrella'nın eski çalışanları için de böyle bir durum var. Bu kara lanetten kurtulmak için, bu eski çalışanlar bir araya gelip Umbrella'yı tekrar kuruyorlar, buna Mavi Umbrella da deniyor. İşte bu firma, biyolojik silah geliştirenlere ve karaborsadan biyolojik silah pazarlayanlara savaş açıyor. Ve bunu herhangi bir hükümet desteği olmadan kendi imkanlarıyla yapıyorlar. Bu şekilde Mavi Umbrella'ya güven artıyor. Beykır Ailesi vakasında da olaya müdahale etmek konusunda BSAA dair pek çok kurum çekimserdi. Sonuçta en basit bir operasyon bile büyük paralarla oluşturulabiliyor. Bu noktada Umbrella, "Bu olayın çözülmesinde tüm kaynakları ve masrafları biz karşılayacağız, yalnızca tecrübesinden dolayı ek kuvvet olarak Kris Redfiıld'ın bu operasyona öncülük etmesini istiyoruz," dediler. BSAA de, "ALLAAAAAHHHHH, bedavaya olay kapanacak!" deyip operasyonda ortaklık yapmaya karar verdiler Sırıtma Tam bir okey masası muhabbetiyle anlattım ama, idare et artık Yasin Sırıtma
YasinG
S.T.A.R.S. Memuru
*

Toplam Puan : 175
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #81 : Mayıs 08, 2019, 01:16:02 »

Böyle daha anlaşılır oldu üstad, yine aydınlandık sayende.Demek Chris Mavi Fetoculere öncülük etmiş he  Sırıtma

Bu arada youtube da gezinirken böyle bir şey çıktı karşıma, Resident Evil ve Silent Hill benzeri bir oyun gibi

https://www.youtube.com/watch?v=ZfLsUVbcyIc
hacı mehmet
Umbrella Personeli
*

Toplam Puan : 109
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #82 : Mayıs 23, 2019, 11:19:16 »

Selâm dostlar acep bu google siteye neden saldırgan kırmıźı ikazla bağlıyor
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #83 : Mayıs 23, 2019, 15:32:29 »

Böyle daha anlaşılır oldu üstad, yine aydınlandık sayende.Demek Chris Mavi Fetoculere öncülük etmiş he  Sırıtma

Bu arada youtube da gezinirken böyle bir şey çıktı karşıma, Resident Evil ve Silent Hill benzeri bir oyun gibi

https://www.youtube.com/watch?v=ZfLsUVbcyIc

Valla Yasin, gözümden kaçmış bu mesajın Sırıtma Aynen bu oyunu, Allah seni inandırsın dünkü sahurda YouTube'da dolanırken gördüm, hem de aynı senin verdiğin kaynaktan denk gelmişim Sırıtma Oyun fena değil; ama yeterince de iyi sayılmaz. Daha çok macera (adventure) hissiyatı aldım. Oynanış olarak değil de, ortamdan ve karakterden. Resident Evil Remake'i bilmeseydik, öyle bir oyun yapılmamış olsaydı, işte o zaman bu oyuna "Modern RE-SH Karışımı" diyebilirdik Sırıtma

Selâm dostlar acep bu google siteye neden saldırgan kırmıźı ikazla bağlıyor

Mehmer Abicim, SSL sertifikası dolmuş da, az önce görüştüm host sağlayıcımızla, yenilettim. O şekilde bağlanmaz artık.
hacı mehmet
Umbrella Personeli
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #84 : Eylül 04, 2019, 20:05:31 »

Selamun aleykum arkadaşlarr bu resident evil 2 2019da hardcore da hızlı bitirmek için tavsiyeleriniz neler
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 2290
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #85 : Eylül 09, 2019, 21:34:45 »

Selamun aleykum arkadaşlarr bu resident evil 2 2019da hardcore da hızlı bitirmek için tavsiyeleriniz neler

- Her bulmacanın çözümü ya ezberle ya da oyun içinde hemen bakabileceğin şekilde notlar halinde yanında bulundur.

- Oyuna daha başlamadan R.P.D.nin içinde ne yapacağını, hangi odaya hangi sırayla gireceğini iyi planla. Benim gibi "Şu odada X eşyasını aldım ama aynı odadaki Y işlemini yapmayı unuttum" diye yoldan geri dönme. Sırıtma

- Kişisel tavsiyem işe Claire A senaryosundan başlaman olacaktır. Sebebi: Claire A senaryosunda, oyunun başında bıçak kullanarak açtığın koridora sdece 2 defa girmek zorundasın. (Gerisi isteğe bağlı)

- Eğer amacın S+ almaksa, oyunda nerelerde kayıt yapacağını planla.

- Mr. X'e fazla dalaşma ve şapkasına ateş etme. Sanırım bunu yapmak, Mr. X'in hızlanmasına sebep oluyor. (Bırak yavaş yavaş yürüsün Tebessüm )
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #86 : Ekim 10, 2019, 03:07:16 »

Heeee, şapka görüşünü engellediği için demek ki kafasında şapka varken emeklemeyi yeni bırakmış bebek gibi yürüyordu! Sırıtma Adamlar ciddi ciddi, o şapkayla Mr. X'i kamufle ettiklerini düşünüyorlardı. Bunlar nasıl tasarımcı be. Mr. X'in kamufle edilebilmesinin hiçbir yolu yok, bu yüzden klasik yapımda çatıdan kapsül içinde yolluyorlardı! Az mantık arkadaş Sırıtma
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #87 : Ekim 10, 2019, 19:08:32 »

Aslında şu an Mr. X ve Nemesis'nin giyimi ile ilgili aklıma takılan 2 soru var.

1- Bu B.O.S.ları kimler giydirdi? Bunun için laboratuvardaki bilim adamlarını mı görevlendirdiler yoksa bu işi asgari ücret ile çalışan temizlik işçilerine mi yıktılar?

2- Bu B.O.S.lar neden giyinik? Yani bütün şehir yerle bir olmuş, zombiler her yerde dolanıyor. Sanırım böyle bir durumda kimse sokaklarda çıplak gezinen 2 devasa yaratığı garipsemez. Hatta çıplak gezinmek Mr. X ile Nemesis'nin normalinden daha tehlikeli gösterecektir. Sırıtma
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #88 : Ekim 10, 2019, 20:17:55 »

Hocam, Nemesis'in giyimi konusunda tüm Umbrella'nın el birliği verdiğini net bir şekilde biliyorum. Ancak Mr. X'i bir İngiliz beyfendisi gibi giydirmek kimin işiydi, o konularda şüphelerim var Sırıtma

Hocam, ikinci soruna gelecek olursak, ben buna Raccoon Şehri haklının gözünden değil de; oyunu oynayan kişinin gözünden cevap vereceğim: Hoş bir görüntü olmuyor. Gerçekten, iğrelti bir manzara oluşuyor Hocam. Şu RE 2 (2019) modcuları yaptığından biliyorum, hoş değil yani. Bir de oyuncunun konsantrasyonu bozuluyor Sırıtma
ilsirya
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1307
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #89 : Ekim 13, 2019, 21:19:55 »

Ivan, Mr. X, kısacası bu T modellerinin hepsi Sergei Vladimir'in klonuydu. Cüsse olarak da birebir aynılar zaten, ondan büyük bir ihtimalle giyim tarzları da yine Sergei Vladimir'den örnek alınıyordur diye düşünüyorum. Bir de giyim tarzları da onları daha korkutucu hale getiriyor. Uzun palto falan insan gördükçe daha korkuyor, ama Berkay'ın da dediği gibi, eğer çıplak gezseler daha korkutucu olabilirlerdi fakat Bilâl Baker'ın da değindiği gibi insanın konsantrasyonu bozulabilir. Yani mesela şu yapılan Mr. X modundaki gibi, Beach Boy şeklinde gezse Mr. X, biz herhalde oyunu doğru düzgün oynayamazdık. Sırıtma
hacı mehmet
Umbrella Personeli
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #90 : Aralık 07, 2019, 20:30:33 »

Selamun aleykum arkadaşlar meşum bi olay nihayetinde ps4 üm yok olmuştur malesef tüm koleksiyonum  orda  olduğundan tercihim olmasada  pcmi kullanmak zorundayım resident evil serisinde desteklerinizi  bekliyorum elinde seriden oyun olanlardan destek bekliyorum
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #91 : Aralık 07, 2019, 20:46:52 »

Selamun aleykum arkadaşlar meşum bi olay nihayetinde ps4 üm yok olmuştur malesef tüm koleksiyonum  orda  olduğundan tercihim olmasada  pcmi kullanmak zorundayım resident evil serisinde desteklerinizi  bekliyorum elinde seriden oyun olanlardan destek bekliyorum

O zaman "Aslansın, sen yaparsın" diyerek moral desteğimi vereyim. Sırıtma

Şakası bir yana; destek istediğin konu tam olarak nedir? Oyunları edinim konusunda (fiziksel koleksiyon) mı destek yoksa oyunlardaki başarımlar (başarım koleksiyonu) ilgili mi destek lazım?
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #92 : Aralık 07, 2019, 20:58:59 »

Allah Allah... Aleykum selam da hayırdır Mehmet Abi, neler oldu? Senin gibi civanmert bir yiğidin PS 4'üne hangi gözü kör olasıca, hangi evlerine ateş salınasıca kast etti? Niçin
hacı mehmet
Umbrella Personeli
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #93 : Aralık 07, 2019, 23:59:49 »

Allah Allah... Aleykum selam da hayırdır Mehmet Abi, neler oldu? Senin gibi civanmert bir yiğidin PS 4'üne hangi gözü kör olasıca, hangi evlerine ateş salınasıca kast etti? Niçin
sorma bilalim katliam gibiydi hammerheadin tabiriyle oyun edinim konusunda  desteklerinize talibim
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #94 : Dün 01:27:23 »

Anladım abi... PC'de takılıyorsan artık, genel olarak dijital takılacaksın Mehmet Abi. PC'de artık kutulu oyunların sonu geldi diyebiliriz. Şimdi STEAM'de yılbaşı indirimleri filan başlar muhtemelen. Onu değerlendirebilirsin Forever
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 934
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #95 : Dün 13:03:43 »

Büyük geçmiş olsun, hocam Üzgün Senin adına üzüldüm...
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #96 : Dün 13:50:25 »

... hammerheadin tabiriyle oyun edinim konusunda  desteklerinize talibim

Bilal hocamın dediği gibi abi PC için artık çok fazla kutulu oyun çıkmıyor, bu sebepten dolayı oyunları Steam'dan dijital olarak almak tek çare gibi duruyor. Steam'dan alabileceğin Resident Evil oyunlarının listesi şu şekilde:

- Resident Evil Remake HD
- Resident Evil 0 HD
- Resident Evil 2 (2019)
- Resident Evil 4 HD
- Resident Evil 5 (Gold Edition da mevcut)
- Resident Evil 6
- Resident Evil 7
- Resident Evil: Revelations
- Resident Evil: Revelations 2
- Umbrella Corps

Resident Evil: Operation Raccoon City'de Steam mağazasında mevcut ancak Türkiye'de erişime kapalı.

Eğer oyunları kutulu olarak arama işine girersen, PC için kutulu olarak satışan çıkan Resident Evil oyunlarının listesi de şu şekilde:

- Resident Evil 5 (Gold Edition içermez)
- Resident Evil: Operation Raccoon City
- Resident Evil 6
- Resident Evil 7

Kutulu sürümleri mağazalarda bulmak zor ancak olur da denk gelirsen RE5 ve Operation Raccon City'i Steam'a kıyasla daha ucuza alabilirsin. RE5 şu an için Steam'da 40₺'den satılıyor, bundan yıllar önce (residentevilturk.com'un kapanacağı zamanlarda) Eskişehir Espark AVM'deki Mediamarkt mağazasında RE5'i 15₺'ye görmüştüm. Tabii ki oyun çoktan mağazanın rafından kalkmıştır (hatta Medimarkt bile oradan gitmiş olabilir) ama demek istediğim; eski oyunların kutulu sürümleri dijitale göre daha ucuz olabiliyor.

Ayrıca bilmeyenler için ufak bir not: RE5'in kutulu sürümündeki CD anahtarını Steam'a yazarak oyunun Steam sürümüne de sahip olabilirsiniz. (Aynı durum Operation Raccoon City için geçerli değil)

Tekrardan geçmiş olsun Mehmet.
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #97 : Dün 17:48:02 »

Hocam, yardırmışsın yine. Ben kutulu PC oyunu olarak, yalan olmasın en son, Diablo 3'ü almıştım sanırım Sırıtma Ondan sonra arkadaşım Life is Strange'ı oynayıp bitirdikten sonra "Bu oyunu kutulu olarak da edinmem gerek," demişti ve yaklaşık 14-15 tâne teknoloji mağazası gezmemiş gerekmişti bulmak için Sırıtma Hani PC platformu, geniş katmanlı disklere geçiş yapmadı bildiğim kadarıyla ve kutulu sürümlerde bile herhangi bir disk bulunmuyor bildiğim kadarıyla. Kod var, dijital indirmeni istiyor Sırıtma Konsollar ne zaman bu akıbete uğrayacak bakalım...
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #98 : Dün 19:18:50 »

Hocam günümüzdeki PC oyunlarının kutulu sürümleri 2 şekilde çalışıyor.

1- Oyunun bir bölümü kutu içindeki DVDlerden kuruluyor. Geri kalanını dijital olarak indiriyorsun.

2- Kutu içindeki DVD sadece oyunu indireceğin dijital mağazanın (Steam, Epic Games Store) kurulum dosyasını barındırıyor. DVD içerisindeki programı kurduktan sonra CD anahtarı ile oyunu indiriyorsun.
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #99 : Dün 21:26:57 »

Hocam, bu sistemi kim kurdu Allah aşkına? Sırıtma Hayır dağıtım işini gören firmalara yazık, kim bilir ne kadar paraları gidiyor Sırıtma
Sayfa: «Önceki| 1 ... [5]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2019
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.112 Saniyede 36 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi