logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: [1]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: Control, Diğer Gerilim Oyunları Karşısında Üstünlük Sağladı  (Okunma Sayısı 228 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1683
Çevrimiçi Çevrimiçi

Üyelik Bilgileri WWW
« : Temmuz 07, 2019, 16:15:16 »

Şu sıralar oyun piyasası; durgun bir dönemden geçiyor olsa da, Ağustos ayının sonlarında çıkışını yapacak pek çok oyunla birlikte hareketlenecek. Ses getirmesi beklenen ve Control'e rakip sayılabilecek Blair Cadısı ve The Dark Pictures Anthology: Man of Medan, 30 Ağustos'ta çıkacakken; Remedy'nin geliştirdiği kült seriler Max Payne ve Alan Wake'ten sonra benzer şekilde klasikleşerek başarılı bir yapım olmasını hedeflediği Control ise, 27 Ağustos târihinde piyasaya çıkacak. Öyle ki 27 Ağustos'ta Control'le birlikte aynı kulvarda çıkış yapacak başka herhangi bir yüksek bütçeli oyun bulunmuyor.

Tüm bunlar karşısında gerilim/korku sever oyuncuların, Control'e öncelik vermesi beklenmekte. E3 2019'da Control'le ilgili kısa bir fragman ve akabinde de uzun soluklu oynanabilir bir oynanış demosu yayınlayan Remedy, belki çok gösterişli bir fuar geçirmedi; ancak oyuncuların beklentilerini, 27 Ağustos için tâzeleyerek arttırdı.

Contol'ün E3 2019'da yayınlanan fragman kesitiyle birlikte şu zamana kadar yayınlanmış olan tüm fragmanlarını kronolojik sırasına göre aşağıdan, YouTube'un altyazı özelliğini açıp Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Control - Türkçe Altyazılı E3 2019 Fragman Kesiti
Control - Türkçe Altyazılı Oynanış Fragmanı
Control - Türkçe Altyazılı Diyar Fragmanı
Control - Türkçe Altyazılı E3 2018 Duyuru Fragmanı
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 2230
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Temmuz 07, 2019, 16:39:36 »

Eline sağlık hocam. Haberinde de belirttiğin gibi Control, yapım ekibi için çok güzel bir zamanda, büyük bütçeli yapımların durgun olduğu bir zamanda çıkıyor. Bakalım oyun bu fırsatı iyi değerlendirebilecek mi?
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimiçi Çevrimiçi

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #2 : Temmuz 07, 2019, 17:13:55 »

Hocam, değerlendiremezlerse şerefsizler! Daha ne diyeyim yahu Ciddi Sırıtma Ben bu oyuna biraz niyetlendim açıkçası Hocam; ama çıktığı gibi alamayacak gibiyim. Yani benim için bir oyunun fiyatı 120₺'den fazla olmamalı Sırıtma
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 922
Çevrimiçi Çevrimiçi

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Temmuz 08, 2019, 01:00:19 »

Ellerine sağlık Biraru-san Forever
Şu oyunu ilk gösterildiği günden beridir büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum Sırıtma Muhtemelen önümüzdeki ayın başında ön-sipariş ile alacağım. Remedy bana göre kötü oyun yapmıyor. Özellikle de Max Payne efsaneydi.
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimiçi Çevrimiçi

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #4 : Temmuz 08, 2019, 18:19:49 »

Sağ olasın Usta Forever Remedy, çok delikanlı bir firma. Adamlar; sırf satsın diye değil, yapmak istedikleri için oyun yapan birkaç nâdir geliştiriciden biri. Quantum Break oyunu da biraz... Microsoft'un yanlış politikaları gereği harcanan bir oyun oldu gibi.
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 922
Çevrimiçi Çevrimiçi

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Temmuz 09, 2019, 16:24:04 »

Microsoft zaten oyun konusunda sadece Game Pass gibi bir başarıya imza attı, onun haricinde de bir yararı yok Sırıtma Neyse ki Remedy sonunda egemenliklerinden kurtuldu da istediği şeyi istediği gibi yapabilecek Sırıtma

Adamların en sevdiğim yanı da seri oyunu yapmak yerine Quantic Dream gibi tek oyunluk senaryolar yazıyorlar ve yeni şeyler deniyorlar Forever Forever
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimiçi Çevrimiçi

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #6 : Temmuz 10, 2019, 01:44:16 »

Tam bir çapkın bunlar Usta Utanma Max Payne 3 yapılırken "Max Payne, 2. oyunla birlikte bitti; ancak 3. oyunda güzel olacaktır elbet," yorumuyla gönlümü fethetmişti deli şeyler Samimi
Sayfa: [1]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2019
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.079 Saniyede 36 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi