logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: «Önceki| 1 ... [4]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: Mimarın Bıraktığı Yerden: Nekro Kelebek  (Okunma Sayısı 2405 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 922
Çevrimiçi Çevrimiçi

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Ocak 16, 2019, 17:53:16 »

vayy be bu siteye üye olup paylaşım yaptığım yıllarda çocuktum şimdi ise kocaman adam olduk muhtemelen herkes de öyledir  Tebessüm Geçen aklıma geldi bakayım dedim her şey aynı şekilde yeniden açılmış o halde yeniden herkese selamlar.  Forever

Tekrar hoş geldin Forever
ilsirya
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1307
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #61 : Ocak 18, 2019, 01:04:20 »

Vay be sitede biraz gezinince çok duygulandım.O yıllarda gibi hissettim kendimi yeniden.Ne diyelim herkese hayırlı uğurlu olsun.

Duygulanmamak elde değil, o günlerden bu günlere. Zaman çok hızlı geçiyor. Ağlama Hoş geldin tekrardan. Tebessüm

Sonunda ReTÜRK ailesini tekrardan bir arada görmek heyecenlandırdı beni
Sitenin kapanışı gerçekten üzmüştü beni çok şükür ki herkesle olmasa bile birçok arkadaşla sosyal medya ortamında iyi kötü görüşme imkanımız oldu.
Tekrar emeklerinize sağlık bende burdayım artık, kaldığımız yerden devam

Aynen öyle kaldığımız yerden devam Sezer abi. Hoş geldin tekrardan. Seni görmek çok güzel. Utanma

vayy be bu siteye üye olup paylaşım yaptığım yıllarda çocuktum şimdi ise kocaman adam olduk muhtemelen herkes de öyledir  Tebessüm Geçen aklıma geldi bakayım dedim her şey aynı şekilde yeniden açılmış o halde yeniden herkese selamlar.  Forever

Aynen öyle, zaman çok hızlı geçiyor. Biz de bu süreç içerisinde büyüdük, olgunlaştık. Hoş geldin tekrardan. Tebessüm
sinaneca
Yeni Üye
*

Toplam Puan : 40
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #62 : Ocak 18, 2019, 17:34:32 »

Hoşbulduk arkadaşlar cümleten  Tebessüm Sitemiz şimdilik sakin gözüküyor ama RE2'nin çıkışıyla eminim yeniden eskisi gibi hareketli hale gelecektir, hayırlı olsun tekrardan.   Tebessüm
Sayfa: «Önceki| 1 ... [4]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2019
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.065 Saniyede 36 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi