logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: [1]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: Nekro Kelebek Steam Grubu Açıldı!  (Okunma Sayısı 205 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
LW
Site Kurucusu
*

Toplam Puan : 1432
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ağustos 04, 2011, 11:17:52 »

Ekibimizden Dilay'ın önerisiyle bir Steam Grubu kurmaya karar verdik. Genel olarak haber ve yürüttüğümüz altyazı projeleriyle ilgili gelişmeleri taşıyarak grubu güncel tutmaya çalışacağız. Bunlar dışında zaman zaman gerilim-korku oyun türüne ait farklı paylaşımlarda da bulunulması mümkün. Hangi ara kafamızın atıp gruba saldıracağımızı kestiremiyoruz Sırıtma

Grubun hazırlanmasında etkin olarak alan Dilay ve Berkay'a ayrıca teşekkür ederim.

Nekro Kelebek Steam Grubu
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1683
Çevrimiçi Çevrimiçi

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Temmuz 22, 2019, 15:06:47 »

Hadi hayırlısı olsun bakalım. Ben zâten direkt olarak Berkay Hocam ve Biçici Dilay'la Steam üzerinden iletişime geçiyorum, öyle veya böyle Steam'e bakmam gerekiyor. Gruba yardırırız artık, elimize yapışmaz ya! Ciddi

Bu arada seni seviyoruz Levent Abi Utanma
eonder87
Yeni Üye
*

Toplam Puan : 8
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #2 : Temmuz 26, 2019, 23:20:20 »

Katıldım hemen hocam. Etkinlik varmı Tebessüm)
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1683
Çevrimiçi Çevrimiçi

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #3 : Temmuz 27, 2019, 00:11:44 »

Valla şu anlık sadece haber ve projelerle ilgili güncellemeler paylaşılacak gibi duruyor Tebessüm İlerleyen zamanda olur inşallah Forever
ilsirya
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1307
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #4 : Temmuz 27, 2019, 13:58:11 »

Güzel oldu bu Steam grubu, orada çokça delilikler yapacağız. Ama kesinlikle curator kısmının kullanılması taraftarıyım, bildiğim kadarıyla oyunlarla alakalı Steam'de gruptan Türkçe incelemeler yazanlar pek yok. Üyelere oyunlarla alakalı incelemeler yazarak bilgiler verip, oyunları sevip sevmeyeceklerini söyleyebiliriz. İlk olarak bunlara Resident Evil oyunlarından başlayabiliriz diye düşünüyorum. Ekipçe herkesin onayladığı incelemeleri curator kısmında yayınladığımızda herkese katkısı olur bence. Şahsen ben Türkçe içerik olsun diye kendim inceleme yazarken hep Türkçe yazıyorum. Maksat Türkçe içerik olsun, insanlar Türkçe inceleme okumak istediklerinde önünde bir seçenek olsun. Tebessüm
Sayfa: [1]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2019
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.25 Saniyede 36 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi