Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç

Haberler:

• 31
  • 31

asura

• Gelişen Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fatal Frame
« Yanıtla #30 : 21 Ağustos 2010, 12:34:00 »
bunlar hep resident evil oyunlarına altarnatif arayan biz fanların ihticlarını gideremeyen tazdaki oyunlar yani oyunu resident evil gibi sarıp sarmalayan bir havası olmuyo insanı ben şahsen code veronica bittiği zaman altarnatif olarak alıp denedim oyunu ama olmayınca olmuyor hiçbir oyun altını çizerek belirtiyorum hiçbir oyun resident evil gibi kendisini insana sindip oo atmosveri yakalayamaz belkide sadece ben böyle düşünüyorum ama benim için bu böyle

Jin

• Yeni Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fatal Frame
« Yanıtla #31 : 13 Temmuz 2014, 02:17:53 »
Bu oyunu tavsiye etmem mutlaka oynayın derim. Başarılı bir yapım. İlk Üç seri PS2'de çıkmıştır. Sonra Fatal Frame 4 Wii konsoluna çıkartıldı. Grafikler harika ve hayaletl ben yavaşlatma büyüsü kullanıp o kadar yavaşlatırdım ki hareketlerini Suratının dibine gelip çekerdim. Hayaletin yüzü net bir şekilde fotoğrafta çıkardı. Güzel modelleme var oyunda bilginize. Mekan müzik ve seslerden bahsetmiyorum. Neyse Bu oyunun devam etmesini isterdim. Ama 4'te kaldı. Yoğun istek üzerine İkinci serisini yeniden tasarlayıp Wii konsoluna Çıkardılar. Fatal Frame 4 grafikleri ve oynanış tarzıyla. Oyunun Adı Project Zero ( Avrupa adı) olarak geçiyor. Son olarakta Fatal Frame 4 Orjinalde Japoncadır. İngilizce yamahası yapımcılar tarafından ek olarak paylaşıldı. Ancak onu yapabilmeniz içinde Wiiscrubber adında bir program kullanarak. gerekli dosyayı oyun iso suna dikkatli bir biçimde koymalısınız. Sırasıyla yapmazsanız. Dosya bozuluyor. Rardan çıkarıp tekrar uğraşmanız gerekir iso dosyasını bilginize. Gerçi bende hazır hali var hehehe.