logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: [1]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: Death Stranding PC'ye Geliyor  (Okunma Sayısı 108 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 2263
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 28, 2019, 20:14:05 »

PlayStation 4 çıkışına günler sayan Death Stranding için uzun zamandır "PC için de çıkacak mı?" soruları soruluyor ve internetteki çeşitli sitelerde bunun olma ihtimali tartışılıyordu. Bu tartışmalar ve teoriler artık geride kaldı çünkü; oyunun geliştiricisi olan Kojima Productions, bugün Twitter üzerinden Death Stranding'in 2020 yılının yaz aylarının başında PC'ye geleceğini açıkladı. Kojima Productions'ın attığı Tweet'i şu şekilde:

"8 Kasım 2019 tarihinde PS4'e çıkacak olan DEATH STRANDING'e destek veren herkese teşekkürler!! KOJIMA PRODUCTIONS ayrıca 2020 yaz aylarının başlarında DEATH STRANDING'in PC için çıkacağını duyurmaktan mutluluk duyar!!

Görüldüğü üzere; Death Stranding'in tam olarak hangi tarihte ve hangi platform (Steam, Epic veya başka) üzerinden PC'ye çıkacağı henüz açıklanmadı ancak oyunun geleceği artık kesinleşti. PlayStation 4 için 8 Kasım 2019 tarihindeki çıkışından sonra da Death Strading'in PC sürümü hakkında haber aldıkça burada paylaşmaya devam deceğiz.

Kojima Productions Twitter
ilsirya
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1307
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Ekim 30, 2019, 22:54:37 »

Açıkçası bu uzun zamandır beklediğim bir haberdi. Çünkü Kojima daha oyunu ilk duyurduğu zamanlarda oyunun diğer platformlara da gelmesini istediğinden bahsetmişti. Fakat bu haberi oyunun çıkmasına birkaç gün kala beklemiyordum. Oyun çıktıktan, bayağı sattıktan sonra gelir diye düşünüyordum. Böyle olunca sanki sır tutamayan insanlar gibi çıtlatılmış hissine kapıldım. Sırıtma Haber için teşekkür ederim Berkay, sevindirici bir haber. Forever
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1683
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #2 : Ekim 31, 2019, 14:40:15 »

Hocam ellerine sağlık. Açıkçası bu haberin, bu kadar erken gelmesi beni şaşırttı. Ben platforma özel oyun konseptine karşı biriyim zâten. O yüzden bu haber beni mutlu etti. Benim anlamadığım Sony nasıl buna râzı oldu? Sanırım bu kararda biraz, bağdaşık çoklu oyuncu sisteminin de etkisi oldu.
Sayfa: [1]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2019
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.151 Saniyede 35 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi