logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: [1]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: Resident Evil 5 ve 6 Nintendo Switch'e Geldi  (Okunma Sayısı 125 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 2263
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 30, 2019, 20:05:58 »

Bilindiği üzere Capcom, bir süredir geride bıraktığımız konsol jenerasyonuna çıkmış olan Resident Evil oyunlarını Nintendo Switch'e çıkartmakla meşguldü. Resident Evil: Revelations 1 ve 2, Remake HD, 0 HD ve 4'ten sonra sıra artık Resident Evil 5 ve 6'ya geldi. 11 Ekim 2019 tarihinde demo sürümleri Nintendo Eshop'a gelen Resident Evil 5 ve Resident Evil 6'nın tam sürümleri, geride bıraktığımız saatler itibari ile Nintendo Switch için çıkışlarıını gerçekleştirdiler.

Bugüne kadar yayınlanmış olan bütün indirilebilir içerikleri (DLC) barındıran oyunları, yerel (split-screen) veya online olarak oynayabilir, kayıt dosyalarınızı da Nintendo hesabınızın bulut sunucusuna aktarabilirsiniz. Resident Evil 5 ve 6 şu an için joy-conların hareket sensörlerini desteklemese de Capcom, Twitter üzerinden bu özelliği önümüzdeki günlerdeki bir güncelleme ile oyunlara ekleneceğini açıkladı.

Capcom Twitter
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1683
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Ekim 31, 2019, 14:42:48 »

Nintendo Switch, oyun yönünden zenginleştikçe mutlu oluyorum. O bakımdan sevindirici bir haber. Bir de şu RE 7'yi kutulu olarak getirseler tam olacak da, adamlar uğraşmak istemiyor besbelli. Ellerine sağlık Hocam. Bir de şu joy-conların hareket sensörü tam olarak nasıl çalışıyor acaba? Nintendo Wii'dekinden oldukça farklı diye düşünüyorum; ama kafamda bir türlü oturtamadım Acaba
Sayfa: [1]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2019
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.354 Saniyede 36 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi