logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: [1]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: Layers of Fear VR PC İçin Duyuruldu  (Okunma Sayısı 101 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ilsirya
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1307
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« : Kasım 05, 2019, 21:28:29 »

Korku oyunlarına VR desteği gelmesi, oyunun daha da korkularak oynanmasına yardımcı oluyor, bu tartışılmaz bir gerçek. Hepimiz sevdiğimiz herhangi bir oyunun içerisinde olmayı isteriz, ama korku oyunlarının içerisinde olmak, korkuyu tavan yapan bir şey. Bunun da farkında olan Bloober Team, Layers of Fear'ı VR için duyurdu.

Şu anlık oyunun bu versiyonuyla alakalı bilgiler kısıtlı, fakat Steam sayfasının yayınlanmasından anlıyoruz ki bu versiyon, oyunun orijinalinin üzerine güncelleme olarak gelmeyecek. Oyuna sahip olanlara ya fiyat indirimi yapılması ya da ücretsiz verilmesi ihtimali var. Çıkış tarihi ise henüz belli değil, Steam sayfasında sadece "yakında gelecek" bilgisi verilmiş. Ve yine Steam sayfasında verilen bilgilere göre oyun, HTC Vive ve Oculus Rift cihazlarında desteklenecek. Diğer bilgiler verilmemiş.

Yakın zamanda bu versiyon için çıkış tarihi duyurulur diye düşünüyoruz. Belki de Bloober Team diğer oyunlarına da VR desteği eklemeyi planlıyordur. Bekleyip göreceğiz.
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 2263
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 05, 2019, 23:45:42 »

Layers of Fear'ı oynamış pek keyif almamış biri olsam da VR desteği kesinlikle oyuna farklı bir hava katar. Umarım LoF'dan sonra LoF2 ve özellikle Blair Witch için de VR desteği görürüz.

Eline sağlık Dilay. Forever
ilsirya
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1307
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #2 : Kasım 07, 2019, 02:11:10 »

Layers of Fear'ı oynamış pek keyif almamış biri olsam da VR desteği kesinlikle oyuna farklı bir hava katar. Umarım LoF'dan sonra LoF2 ve özellikle Blair Witch için de VR desteği görürüz.

Eline sağlık Dilay. Forever

Ben normalde bu tarz korku oyunlarını, yani FPS, silah kullanamadığımız, sürekli kaçtığımız korku oyunlarını pek sevmiyorum. Karşımıza düşman çıkıp ona saldıramamak beni çok sıkıyor. Ondan bu tarz oyunlara elimi sürmüyordum, ama Layers of Fear'ın tarzı çok hoşuma gitmişti ve oynamıştım. Gerçekten güzel oyun, VR gelmesi iyi bir şey. Eğer sonuçlar yapımcıları memnun ederse bence diğer oyunları da getirirler.

Teşekkür ederim Berkay. Forever
Sayfa: [1]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2019
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.17 Saniyede 36 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi