logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: [1]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: Death Stranding PC için Ön Siparişe Açıldı  (Okunma Sayısı 169 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 2386
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 09, 2019, 20:41:12 »

Kojima Productions tarafından geliştirilen ve PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştiren Death Stranding'in PC için de çıkacağından bu haberimizde bahsetmiştik.

PlayStation 4 sürümünün çıkışından saatler sonra oyunun PC sürümü için ilk adım atıldı ve Death Strading hem Steam hem de Epic Games Store üzerinden 399₺'ye ön siparişe açıldı. 2020 yılının yaz aylarında çıkması planlanan Death Stranding'i aşağıdaki linklerden ön sipariş edebilirsiniz.

Death Stranding Steam Sayfası

Death Stranding Epic Games Store Sayfası
YasinG
S.T.A.R.S. Memuru
*

Toplam Puan : 175
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 16, 2019, 12:20:58 »

RDR2 gibi çıkacaksa hiç çıkmasın. RDR2 yi PS de oynadıktan sonra bir de PC de oynayalım dedik optimizasyon özürlü çıktı.Allahtan oyunu daha almadım. Bu şahane grafiklerde şahane atmosferdeki oyunu PC ye de güzel yansıtabilirler umarım
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1704
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #2 : Aralık 09, 2019, 14:20:02 »

Hocam, haber için sana teşekkür ediyorum ancak... fiyat biraz pahalı değil mi Hocam? Neyse Hocam, ben multiplatform destekçisi bir insan olarak bu haberi olumlu karşıladım. Yasin'in dediği gibi optimizasyon sıkıntısı olmazsa tadından yenmez Forever
Sayfa: [1]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2020
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.044 Saniyede 35 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi