logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: [1]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: Resident Evil 2 (2019)'a Yeni DLC Mi Geliyor?  (Okunma Sayısı 363 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ilsirya
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1337
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« : Kasım 15, 2019, 21:54:33 »

Geçtiğimiz zamanlarda Capcom, Resident Evil 2 (2019) için DLC planlarının bittiğini dile getirmişti. Fakat son günlerde fark edilen bir gelişme, yeni bir DLC mi geliyor sorusunu sordurttu bizlere.

Oyunun Japonca versiyonunda, simgesi Kanji sembolü olan bir başarım, başarım listesinin en altında fark edildi. Oldukça kötü ve kaba bir çizim şekline sahip olan bu sembol, kaba tabirle Japoncada "Yer tutucu" demek, ve başarımın ismi de "EN_name" olarak, yani İngilizcesi belirlenmiş olarak bırakılmış. Ayrıca bu olay, sadece oyunun Steam versiyonunda var.

Ve her şey bununla da ibaret değil, Steam Database sitesinden oyunun en son güncelleme zamanına baktığınızda da yakın zamanlarda oyunun güncellendiğini görmek mümkün.

Capcom'un bizler için neler planladığını veya da gerçekten bir şeyler planlayıp planlamadığını yakın zamanda öğreniriz diye umuyoruz.
YasinG
S.T.A.R.S. Memuru
*

Toplam Puan : 175
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 16, 2019, 12:17:59 »

Genel olarak RE2 de hiçbir DLC yi oynamadım desem yeridir.Güzel olan vardır belkide ama ilgimi çeken olmadı.Ayrıca yer tutucu mu? Call of Duty deki yer tutucu gibi bir şey olmasın  Tebessüm .Online bir DLC. Bakalım bakalım nasıl bir şey gelecek
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 2420
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 16, 2019, 21:21:59 »

Genel olarak RE2 de hiçbir DLC yi oynamadım desem yeridir.Güzel olan vardır belkide ama ilgimi çeken olmadı...

RE2'nin DLClerini oynamış biri olarak sana gönül rahatlığı ile diyebilirim: İnan çok fazla bir şey kaçırmadın. Sırıtma

Açıkçası bu haberden sonra gönlümden bir Marvin hikaye DLCsi görmek geçiyor. Marvin'in hikayesine RE: Outbreak File 2'de değinilmişti ama olayları bir de RE2 (2019) kalitesinde görmek isterim. Hani Marvin olmasa da en azından hikaye odaklı bir DLC olsun, gene puan/süre odaklı bir DLC oynamak istemiyorum. Sırıtma

Haber için teşekkürler Dilay. Tebessüm Forever
ilsirya
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #3 : Kasım 16, 2019, 23:04:17 »

Genel olarak RE2 de hiçbir DLC yi oynamadım desem yeridir.Güzel olan vardır belkide ama ilgimi çeken olmadı.Ayrıca yer tutucu mu? Call of Duty deki yer tutucu gibi bir şey olmasın  Tebessüm .Online bir DLC. Bakalım bakalım nasıl bir şey gelecek

Berkay'ın dediği gibi çok bir şey kaçırmadın Yasin. DLC'ler genel olarak sırf bulunsun diye yapılmış gibi. Hepsini oynadıktan sonra "Bunları neden oyuna eklemişler ki?" diye sordum kendi kendime. Hele bir tane içerik var, hepsini bitirince açılıyordu, No Way Out adında, o hem gereksiz hem de insanı sinir eden bir içerik. Oyuncular oyun başında saç baş yolup elindeki klavyeyi, gamepadi fırlatsın diye eklemişler gibi. Sırıtma

Genel olarak RE2 de hiçbir DLC yi oynamadım desem yeridir.Güzel olan vardır belkide ama ilgimi çeken olmadı...

RE2'nin DLClerini oynamış biri olarak sana gönül rahatlığı ile diyebilirim: İnan çok fazla bir şey kaçırmadın. Sırıtma

Açıkçası bu haberden sonra gönlümden bir Marvin hikaye DLCsi görmek geçiyor. Marvin'in hikayesine RE: Outbreak File 2'de değinilmişti ama olayları bir de RE2 (2019) kalitesinde görmek isterim. Hani Marvin olmasa da en azından hikaye odaklı bir DLC olsun, gene puan/süre odaklı bir DLC oynamak istemiyorum. Sırıtma

Haber için teşekkürler Dilay. Tebessüm Forever

Açıkçası ben de bir Ada içeriği bekliyorum. Ada'nın nasıl kurtulduğu, sonrasında neler yaptığıyla alakalı. Hem eğer Ada için bir içerik yaparlarsa Wesker'ı da ekleyebilirler. Sırf Wesker'ı görmek için Ada içeriği bekliyorum desek yeridir. Sırıtma

Rica ederim Berkay. Forever
YasinG
S.T.A.R.S. Memuru
*

Toplam Puan : 175
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Kasım 17, 2019, 14:46:54 »

Açıkçası Marvinde ,Ada da güzel DLC olur.Hatta Ada'nın ordan nasıl kurtulduğuyla ilgili DLC cidden iyi olur ama yer tutucu ismiyle nasıl bağlantısı olur bilmem.O isme göre Marvin DLC si daha olası gibi.Güzel bir DLC olur umarım
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 957
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Kasım 19, 2019, 01:44:41 »

Şimdi o kadar şeyden sonra "Bu yalnızca teknik bir hataydı." derlerse, siz görün o zaman curcunayı Sırıtma Sırıtma

Ellerine sağlık, meleğim Öpücük
ilsirya
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #6 : Kasım 20, 2019, 21:35:41 »

Açıkçası Marvinde ,Ada da güzel DLC olur.Hatta Ada'nın ordan nasıl kurtulduğuyla ilgili DLC cidden iyi olur ama yer tutucu ismiyle nasıl bağlantısı olur bilmem.O isme göre Marvin DLC si daha olası gibi.Güzel bir DLC olur umarım

Umarım Ghost Survivor içerikleri gibi baştan savma olmaz. Ghost Survivor içeriği hiç olmasa bile olurdu açıkçası. Sırıtma

Şimdi o kadar şeyden sonra "Bu yalnızca teknik bir hataydı." derlerse, siz görün o zaman curcunayı Sırıtma Sırıtma

Ellerine sağlık, meleğim Öpücük

Millet bayağı söver yalnız. Sizin yapacağınız hataya da diye bir başlarlar, adamların yoldan geçerken selam verdiği bakkala bile değer lafların ucu. Sırıtma

Teşekkür ederim bebişkolatam. Utanma
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1704
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #7 : Aralık 09, 2019, 13:26:44 »

Açıkçası öylesine ekledikleri bir başarım bile olabilir bu. Bu saatten sonra Capcom gibi bir firmanın yeni indirilebilir içerik getireceğine pek ihtimal veremiyorum Sırıtma Ama bir Eyda içeriği, bu oyunun hakkıydı, onu söyleyebilirim. O kadar oynanabilir karakter olarak eklemişler, sırf 10 dakikayla sınırlı bırakmaları, verdikleri mekanizma emeğine saygısızlık olur her şeyden önce Sırıtma Haber için teşekkürler Biçici Forever
ilsirya
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #8 : Aralık 10, 2019, 00:27:03 »

Bence de öyle, üstelik Ada içeriği olursa eğer Wesker'ı da görebilme ihtimalimiz var. Olabilir mi öyle bir şey, olsun çünkü lütfen modunda bekliyorum şu anda. Sırıtma Rica ederim Bilâl Baker. Forever
Sayfa: [1]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2020
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.231 Saniyede 36 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi