logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: [1]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yeni Claire, Yeni Resident Evillar İçin Hazır  (Okunma Sayısı 486 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
LW
Site Kurucusu
*

Toplam Puan : 1432
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 07, 2019, 11:33:46 »

Resident Evil 2 (2019)'la birlikte Capcom'un değiştirdiği Claire Redfield'ın yeni sesi ve hareket yakalama sanatçısı da olan Stephanie Panisello, kendisinin RE 2 (2019) oynadığı bir canlı yayın etkinliği sırasında olası bir sil baştan Code Veronica yapımında da görev almak istediğini şu sözlerle belirtti:

"Umarım Code: Veronica'yı da baştan yaparlar. Efsane olur! O işte yer almayı çok isterim. Bakalım, göreceğiz!"

Uzun yıllar boyunca Claire Redfield karakterini Alyson Court seslendirmiş, Darkside Chronicles'tan sonraysa Revelations 2'yle birlikte bu durum değişerek yerine başka biri getirilmişti. RE 2 (2019)'un yeni jenerasyon geliştirici ekibi ise, Resident Evil 2'nin geçmişiyle bağlantılı kim varsa, hepsinin izini silmek amacıyla Claire Redfield'ın da içinde yer aldığı tüm karakterleri sıfırlamış, yeni yüzler ve seslerle kadroyu baştan oluşturmuşlardı.
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 2420
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Aralık 07, 2019, 21:00:08 »

Haber için teşekkürler Levent abi Forever .

Zaten RE3 Remake'ten sonra sıra Code: Veronica'ya gelecektir, ne de olsa RE3'ten sonra seriyi devam ettiren oyun Code: Veronica'dır. Benim asıl merak ettiğim konu: Code: Veronica'dan sonra RE8-9-10 haricinde ne yapacaklar? Serinin çıkmış yan oyunlarını remake yapma yoluna mı gidecekler, RE4-5-6 gibi her yeni konsola ufak dokunuşlar ile çıkan oyunları mı tutup remake yapacaklar, yoksa remake yaptıkları oyunları tekrardan remake mi yapacaklar? Sırıtma
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1704
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #2 : Aralık 07, 2019, 21:19:29 »

Hocam, seriyi sıfırladıklarını düşünürsek RE 3 ya da RE CV sonrasında, bildiğimiz tarzda numaralı oyun gelmeyecek. Yani "Resident Evil Plat4m", "Biohazard 4us, 4me, big games easy than the other games, but what's can I do sometimes (Kısaltma olarak Biohazard 4umbgettogbwcids)" tarzında saçma kelime oyunlarıyla gelecek ve RE 4, 5, 6 filan hiç olmamış gibi davranacaklar. RE 7'den beri bunun hazırlığını yapıyor adamlar. 2016 yılından beri anlatıyorum millete bunu, hâlâ daha kulak asmıyorlar.

Levent Abi, ellerine sağlık Forever Ses iyiydi açıkçası, eleştirilecek bir tarafı yok pek. Bu da değişir yakında ama... Adamlar sürekli seslendirmenleri değiştirip duruyor. Neyse ki Japonca seslendirmenlerde sâbitler, kanserden ölmedikçe değiştirmiyorlar hiçbirini.
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 957
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Aralık 08, 2019, 14:00:43 »

Benim asıl merak ettiğim konu: Code: Veronica'dan sonra RE8-9-10 haricinde ne yapacaklar? Serinin çıkmış yan oyunlarını remake yapma yoluna mı gidecekler, RE4-5-6 gibi her yeni konsola ufak dokunuşlar ile çıkan oyunları mı tutup remake yapacaklar, yoksa remake yaptıkları oyunları tekrardan remake mi yapacaklar? Sırıtma

Bir ara bir iddia vardı. Ortaya atıldığı zaman da Resident Evil 2 (2019)'un çıkışı öncesiydi. Capcom'un Resident Evil oyunlarını gelecek nesillere taşımaya devam etmek amacında olduğu söyleniyordu. Hatta o iddianın haberini de yapmıştım. Aktarımda herhangi bir noksanlık olmaması için buraya adresini bırakayım. Muhtemelen olası bir Resident Evil CODE: Veronica X sonrasında yeniden yapımların sonu gelebilir Sırıtma Gerçi Capcom bu, belli olmaz Dil Çıkarma

...ve RE 4, 5, 6 filan hiç olmamış gibi davranacaklar.

Eğer böyle olursa, buna en çok meleğim sevinecektir Sırıtma Sırıtma Malum, o zaman Wesker ölmemiş olacak Sırıtma Sırıtma
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #4 : Aralık 08, 2019, 15:14:30 »

Veskır hakkında dediğin durum biraz karışık Usta... Kesin bir şey diyemem; fakat bana kalırsa Capcom, Veskır'dan epey bir nefret ediyor. Çünkü firma, bu karakterin ağırlığı altında eziliyor ve RE 5'ten beri ortaya koydukları kötü karakterlerin tutulmamasını da, Veskır'a bağlıyorlar. Hatta kötü karakterleri tutulsun diye artık karakterlerini bile Veskır'la bağlantılı hâle getirmeye çalıştıklarına şâhitlik de ettik. O bakımdan Veskır illa ki olacaktır; fakat bizim tanıdığımız Veskır'dan ziyâdesiyle daha aşağı bir Veskır olacaktır. Karakteri itibârsızlaştırma yoluna gidecekler.

Geçmişte Roma Senatosu; bir şâir, bir komutan ya da bir bilimci Roma'dan fazla konuşulmaya ve ünü Roma'yı aşmaya başlarsa, Senato bu adama iftirâ atar ya da öldürülmesini sağlardı. Bu hakkı, şu yönden kendilerinde görürlerdi: Komutan ün kazandıysa, o komutanı Senato atadığı için kazandı; şâir ün kazandıysa, o şâirin eserlerini Senato onayladığı için kazandı; bilimci ün kazandıysa, o bilimciye Senato imkân verdiği için kazandı. Nitekim Roma Senatosu'nun bu tutumu size yanlış gelebilir; ancak ulus devletlerinin çekirdek yapısı Roma Senatosu'nu baz almaktadır. Ulus devletlerin genelgelerinde, vatandaşlarının devlete uygun bireyler olmak zorunda olmasıyla maddeler vardır. Bir çocuk doğduğu andan itibaren devletin koruması altına girer maddesi, aslında "devletin malı" olur anlamına gelmektedir. Tüm bu bilgileri doğrultusunda Veskır, Capcom'un malı olduğuna göre; aynı şeylerin yaşanmasına tekrar izin vermeyecektir Havalı
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Aralık 09, 2019, 01:25:53 »

Veskır hakkında dediğin durum biraz karışık Usta... Kesin bir şey diyemem; fakat bana kalırsa Capcom, Veskır'dan epey bir nefret ediyor. Çünkü firma, bu karakterin ağırlığı altında eziliyor ve RE 5'ten beri ortaya koydukları kötü karakterlerin tutulmamasını da, Veskır'a bağlıyorlar. Hatta kötü karakterleri tutulsun diye artık karakterlerini bile Veskır'la bağlantılı hâle getirmeye çalıştıklarına şâhitlik de ettik. O bakımdan Veskır illa ki olacaktır; fakat bizim tanıdığımız Veskır'dan ziyâdesiyle daha aşağı bir Veskır olacaktır. Karakteri itibârsızlaştırma yoluna gidecekler.

Ben zaten hep diyordum, meleğim hatırlar, Wesker bir şekilde geri getirilebilecek ise bile getirilmesin; çünkü, fonda 'o eski halimden eser yok şimdi' çalsak sırıtmayacak kadar çizilecektir karizması. Eskide, anılarda kalması onun için daha iyi olacak. Zaten sanmıyorum ki geri getirsinler. Bak mesela Resident Evil 5'in çıkışı öncesinde Jill öldü falan denilmişti ve tepkilerden tırsıp bir şekilde oyuna adapte etmişlerdi kadını. Wesker'ı ortalık malı haline getirerek döndürürler ise oluşacak tepkileri sen düşün. Ha Capcom "ULAN O KADAR YENİDEN YAPIM RESIDENT EVIL 2 VE RESIDENT EVIL 7 ÇIKARTTIK, SUSUN LAN!" diyecek cesareti bulmuşsa bir şey diyemem Sırıtma Sırıtma

Geçmişte Roma Senatosu; bir şâir, bir komutan ya da bir bilimci Roma'dan fazla konuşulmaya ve ünü Roma'yı aşmaya başlarsa, Senato bu adama iftirâ atar ya da öldürülmesini sağlardı. Bu hakkı, şu yönden kendilerinde görürlerdi: Komutan ün kazandıysa, o komutanı Senato atadığı için kazandı; şâir ün kazandıysa, o şâirin eserlerini Senato onayladığı için kazandı; bilimci ün kazandıysa, o bilimciye Senato imkân verdiği için kazandı. Nitekim Roma Senatosu'nun bu tutumu size yanlış gelebilir; ancak ulus devletlerinin çekirdek yapısı Roma Senatosu'nu baz almaktadır. Ulus devletlerin genelgelerinde, vatandaşlarının devlete uygun bireyler olmak zorunda olmasıyla maddeler vardır. Bir çocuk doğduğu andan itibaren devletin koruması altına girer maddesi, aslında "devletin malı" olur anlamına gelmektedir. Tüm bu bilgileri doğrultusunda Veskır, Capcom'un malı olduğuna göre; aynı şeylerin yaşanmasına tekrar izin vermeyecektir Havalı

Diyorsun? Sırıtma
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Aralık 09, 2019, 01:31:24 »

Bu arada ufak bir bilgi vereyim ki, Stephanie Panisello Shadow of the Tomb Raider oyunun sinematik fragmanında Lara Croft'un hareket yakalama aktörüydü Tebessüm
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #7 : Aralık 09, 2019, 12:51:02 »

Usta, bu Stefani tam bir çılgın çıktı! Demek Lara'nın hareket yakalama sanatçısı he... Biraz saygımı kazandı Forever
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Aralık 09, 2019, 13:41:36 »

Ben de IMDB sayfasından geçmişte adının geçtiği yapımlara bakarken tesadüfen gördüm Sırıtma Merak ettiğim, Camilla Luddington buna nasıl bir tepki verdi? Dil Çıkarma
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #9 : Aralık 09, 2019, 14:15:24 »

Sesini alıp, yabancı olduğu bir insanın hareketlerine ekliyorlar. Açıkçası bu durum, beni bile rahatsız etti, Kamilya kim bilir ne düşünmüştür Sırıtma
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Aralık 09, 2019, 14:31:40 »

Kızın babasını kaçırıp fidye istemiş olabilir mi dersin? Acaba
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #11 : Aralık 09, 2019, 15:30:47 »

Öyle bir şey olsa, kadın bu kadar rahat bir şekilde "RE CV çıksın, onda da Kleyr'a tâlibim!" demezdi Usta Sırıtma Meslekten soğumuş olması gerekirdi Ciddi
ilsirya
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1337
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #12 : Aralık 09, 2019, 23:22:36 »

Ben zaten hep diyordum, meleğim hatırlar, Wesker bir şekilde geri getirilebilecek ise bile getirilmesin; çünkü, fonda 'o eski halimden eser yok şimdi' çalsak sırıtmayacak kadar çizilecektir karizması. Eskide, anılarda kalması onun için daha iyi olacak. Zaten sanmıyorum ki geri getirsinler. Bak mesela Resident Evil 5'in çıkışı öncesinde Jill öldü falan denilmişti ve tepkilerden tırsıp bir şekilde oyuna adapte etmişlerdi kadını. Wesker'ı ortalık malı haline getirerek döndürürler ise oluşacak tepkileri sen düşün. Ha Capcom "ULAN O KADAR YENİDEN YAPIM RESIDENT EVIL 2 VE RESIDENT EVIL 7 ÇIKARTTIK, SUSUN LAN!" diyecek cesareti bulmuşsa bir şey diyemem Sırıtma Sırıtma

Doğru, şimdi Resident Evil 5'e Remake yapıp tekrar saçma sapan bir şekilde Wesker'ı öldürürlerse ben yine söverim. Remake yapılmasını istememdeki amaç zaten Wesker ölmesin diye. Ha onu geçtim, tekrar döndürüp adamı yine rezil edeceklerse hiç döndürmesinler daha iyi. Dönecekse eğer ben eski Wesker'ı görmek istiyorum. O havalı tavırları, laf sokuşları, birebir düşmanımız olarak karşımıza çıkmayışı, her işin içinden ben buradayım diye çıkışı falan. Bak böyle sayınca bile özledim adamı, ama rezil edeceklerse kalsın. Sarışınımı yedirtmem. Sırıtma
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Aralık 11, 2019, 15:01:10 »

Öyle bir şey olsa, kadın bu kadar rahat bir şekilde "RE CV çıksın, onda da Kleyr'a tâlibim!" demezdi Usta Sırıtma Meslekten soğumuş olması gerekirdi Ciddi

Ya olayın gizli kalmasını istediği için rol yapıyorsa? Kendini Beğenmiş Böyle bir ihtimal olamaz mı, Biraru-san? Sırıtma
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #14 : Aralık 11, 2019, 15:54:40 »

Bir oyuncu olarak rolünü çok iyi yapıyor olsa bile Usta, muhakkak yaşadığı travmanın izleri fiziksel olarak görünürdü ve öyle bir emâreye rastlamadığımı büyük bir üzüntüyle belirtmek durumundayım Hayıflanma Stefani inanılmaz sağlıklı ve ruhsal olarak da hayli sağlam Ne
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Aralık 12, 2019, 23:35:03 »

Bir oyuncu olarak rolünü çok iyi yapıyor olsa bile Usta, muhakkak yaşadığı travmanın izleri fiziksel olarak görünürdü ve öyle bir emâreye rastlamadığımı büyük bir üzüntüyle belirtmek durumundayım Hayıflanma Stefani inanılmaz sağlıklı ve ruhsal olarak da hayli sağlam Ne

Hmmm... O zaman işin rengi değişti Sırıtma
Sayfa: [1]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2020
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.243 Saniyede 36 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi