logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: [1]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yeniden Yapım Resident Evil 3: Nemesis Sızdı  (Okunma Sayısı 341 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 934
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 03, 2019, 20:01:34 »

Resident Evil hayranları olarak Resident Evil 2 (2019) sonrasında sıranın Resident Evil 3: Nemesis oyununa geldiğini biliyoruz. Hatırlayacağınız üzere, yakın bir zaman önce, geliştirici ekibe yakın olan kaynakların Youtube kanalı Spawn Wave ve Video Game Chronicles sitesine aktardıkları bilgiyle oyunun bir süredir geliştirilme aşamasında olduğunu ve 2020 yılı içerisinde satışa sunulacağı öğrenmiştik. Hatta bu sızıntıyı daha sonradan Eurogamer da kendi kaynakları aracılığıyla teyit etmişti.

Bizleri heyecanlandıran bu gelişme sonrasında, yeniden yapım Resident Evil 3: Nemesis ile ilgili bir sızıntı daha yaşandı ama bu seferki öyle böyle bir yerden değil, doğrudan PlayStation Network sunucuları üzerinde yaşandı.

Çevrimiçi mağazaya gelen son yeniliklerin listelendiği gamstat sitesinin ana sayfasında yeniden yapım Resident Evil 3: Nemesis de yer alıyor. Bu verilerde korkulu rüyamız olan Nemesis başta olmak üzere Jill Valentine ve Carlos Oliveira karakterlerini görebiliyoruz. Resident Evil 2 (2019) oyunundaki karakter modellemeleri değişimlerinin aynısının bu oyundaki karakterler için de uygulandığını görebiliyoruz. Orijinal oyundakilerden oldukça farklı görünüyorlar. Öyle ki, Capcom Nemesis'e burun eklemeyi ihmal etmemiş Sırıtma Her ne kadar eğim itibarıyla saat 19:00'ı gösteriyor olsa da.

Bu son sızıntı, beklediğimiz duyurunun The Game Awards 2019 şovu sırasında gelebileceğine dair inancı iyiden iyiye kuvvetlendiriyor.

Öte yandan, aynı listelemede Tokyo Game Show 2019 haftasında duyurulmuş olan Project Resistance oyununun nihai adının Resident Evil: Resistance olduğunu da görebiliyoruz. Ancak şimdilik bu oyunun ne zaman satışa sunulacağına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Exile
Umbrella Personeli
*

Toplam Puan : 140
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Aralık 03, 2019, 21:23:52 »

Eline sağlık Orçun abi bu sonunda beklediğimiz bir haberdi. Yalnız bizim bu Nemesisin kafasına pasta cila yapmışlar galiba dikiş falan gitmiş. Hatta eskisine nazaran daha bir merhametli görünüyor diyebilirim. Bu modelleme değişiminin Nemesisi vurması ne gibi tepkilere yol açacak acaba  Acaba 
ilsirya
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1307
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #2 : Aralık 03, 2019, 22:01:16 »

Nemesis'i hiç korkutucu bulamadım yahu. Daha sert bir yüz olmalıydı, korkutuculuğu gitmiş resmen, inci gibi dişler, burun falan. Ne yapmışlar bu adama böyle yahu? Sırıtma Mr. X çok iyiydi, herhalde bu Nemesis'in beta hali falan, yani umarım öyledir. Sırıtma Haber için teşekkür ederim bebişkolatam. Utanma
YasinG
S.T.A.R.S. Memuru
*

Toplam Puan : 175
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Aralık 03, 2019, 22:31:24 »

Gerçekten Nemesis çok kötü olmuş.Dişleri kısaltıp diş etlerini daha da bi artırsınlar,o kafasındaki dikişin falan gitmesi hiç olmamış.Burun da ayrı bir saçma olay olmuş, gözleri de daha korkunç yapabilirler.Alttaki bile daha iyi bundan

https://cdnb.artstation.com/p/assets/images/images/020/112/727/large/canal-gamerk-informe-picsart-08-11-10-53-49.jpg?1566411555
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 934
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Aralık 04, 2019, 15:19:20 »

Eline sağlık Orçun abi bu sonunda beklediğimiz bir haberdi. Yalnız bizim bu Nemesisin kafasına pasta cila yapmışlar galiba dikiş falan gitmiş. Hatta eskisine nazaran daha bir merhametli görünüyor diyebilirim. Bu modelleme değişiminin Nemesisi vurması ne gibi tepkilere yol açacak acaba  Acaba  

Klasik Capcom işte... Açıkçası ben bunun Shinji Mikami'nin izini silmeye çalışma girişimi olarak görüyorum. Malum bu oyunda onun bir eseriydi ve aynı Resident Evil 2 (2019) oyunundaki gibi yeniden yapım Resident Evil 3 de başkalaşmış bir şekilde karşımıza çıkacak Tebessüm

Nemesis'i hiç korkutucu bulamadım yahu. Daha sert bir yüz olmalıydı, korkutuculuğu gitmiş resmen, inci gibi dişler, burun falan. Ne yapmışlar bu adama böyle yahu? Sırıtma Mr. X çok iyiydi, herhalde bu Nemesis'in beta hali falan, yani umarım öyledir. Sırıtma Haber için teşekkür ederim bebişkolatam. Utanma

İnşallah bu nihai modelleme değildir diye umut ediyorum, meleğim ama umudum % 99.9 boşa çıkacak Sırıtma Adamlar herhalde taslak çalışmalarındaki bir tasarımı ele aldılar veya daha önceden iptal edilen bir sürüm varsa oradaki modellemeyi kullanmaya karar vermişler diye tahmin ediyorum Nasıl
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1683
Çevrimiçi Çevrimiçi

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #5 : Aralık 04, 2019, 16:10:37 »

Usta, sanki burnun eğimi daha çok saat kulesinin çaldığı zamanı gösteriyor gibi Sırıtma Şaka bir yana... bu adamlar sıfırlama işini iyice abarttılar. Klasik kazanı yavaş yavaş harlama taktiği uyguladılar. Tabii bu işin en büyük sorumlusu oyuncular. RE 2 (2019)'a o denli sahip çıktılar ve onun bir sıfırdan yapım olmadığına kendilerine o denli inandırdılar ki ortaya bu RE 3 vakası çıktı. Gavurun dediği gibi karma is bitch. Yani, etme bulma dünyası, ya da başa gelen çekilir ya da keser döner, sap döner, gün gelir hesap döner mevzusu. Vay anasının karma is bitchi amma karşılayan şey varmış bizim dilde Sırıtma

Bunlar dışında haberciliğin için teşekkürler Usta. Yabancı basında bu habere işteyken denk gelmiştim ve kendimi kastederek "Kim yapacak şimdi bunu?" demiştim, korkmuştum. Ama sen anasını ağlatmışsın. Kimse ortalarda olmadığında bile sen oluyorsun Usta, işte bu yüzden ustasın Forever
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 2290
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Aralık 04, 2019, 19:21:08 »

Eline sağlık Orçun abi Forever . Açıkçası VGA 2019'dan RE açısından pek ümitli değildim. Törenler sırasında Project Resistance (Pardon yeni adıyla: "Resident Evil: Resistance") ve bir de RE dışı yeni bir oyun duyurusu yaparlar diye bekliyordum. RE3 benim için hoş bir sürpriz oldu. Artık VGA 2019 sırasında uykumun kaçması için bir sebep var. Sırıtma

Sızıntı ortaya çıktığı andan beri RE3 görselindeki karakterler için eleştiriler görmek mümkün. Herkesin düşüncesi tabii ki farklıdır ve kimsenin görüşü diğerlerinden üstün değildir ancak ben; Jill, Carlos ve Nemesis'in tasarımlarında çok büyük sıkıntı görmüyorum. Carlos'un yeni yüz ve saç modeli, bildiğimiz haline göre tamamen değişmiş ama gene de öyle eleştirilecek bir yönünü görmüyorum. Nemesis'e gelecek olursak; eski oyunlarda Nemesis'in yüz derisini (ve muhtemelen yüz kaslarını da) bir arada tutmak için atılan dikişler yeni tasarımda da görmek mümkün, ancak bu dikişler Nemesis'in kaşar peyniri gibi erimiş suratını bir arada tutmayı başaramamış gibi görünüyor. Dişler ise eski tasarımda normal insan diş boyutuna yakınken, yeni tasarımda biraz daha uzun tutulmuş. Nemesis üzerinde birkaç ufak değişim yapılabilir (burna da birkaç dokunuş gerekiyor) ancak Capcom, bu tasarımı değiştirmeden oyuna aktarırsa da durumdan çok şikayetçi olmam.
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimiçi Çevrimiçi

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #7 : Aralık 05, 2019, 17:10:44 »

Vay be Hocam, peki senin şu davşanları alıp kulaklarına kesip ayaklarına taksak, ayaklarını da başına taksak, bu durumdan şikâyetçi olmaz mıydın? Sırıtma
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 2290
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Aralık 05, 2019, 19:40:52 »

Vay be Hocam, peki senin şu davşanları alıp kulaklarına kesip ayaklarına taksak, ayaklarını da başına taksak, bu durumdan şikâyetçi olmaz mıydın? Sırıtma

Bu dediğin gerçekleşirse hocam, dünya üzerindeki suç oranı düşecektir. Sırıtma
DWG22
Site Denetmeni
*

Çevrimiçi Çevrimiçi

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #9 : Aralık 05, 2019, 21:35:32 »

Hocam, ben aldım mesajı Kendini Beğenmiş

Bu arada bana m öyle geliyor, yoksa yeni Jill, tam bir Alis harmanı mı? Sırıtma

Sayfa: [1]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2019
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.549 Saniyede 35 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi