logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: [1]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: Layers of Fear VR PC İçin Duyuruldu  (Okunma Sayısı 209 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ilsirya
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1327
Çevrimiçi Çevrimiçi

Üyelik Bilgileri WWW
« : Kasım 05, 2019, 21:28:29 »

Korku oyunlarına VR desteği gelmesi, oyunun daha da korkularak oynanmasına yardımcı oluyor, bu tartışılmaz bir gerçek. Hepimiz sevdiğimiz herhangi bir oyunun içerisinde bulunmayı isteriz ve bu istek korku oyunlarında oluncaysa, bir oyuncu ne kadar çok korkutulursa oyun da, o derece tutulur. Bunun da farkında olan Bloober Team, Layers of Fear'ı VR için duyurdu.

Şu anlık oyunun bu versiyonuyla alakalı bilgiler kısıtlı, fakat Steam sayfasının yayınlanmasından anlıyoruz ki bu versiyon, oyunun orijinalinin üzerine güncelleme olarak gelmeyecek. Oyuna sahip olanlara ya fiyat indirimi yapılması ya da ücretsiz verilmesi ihtimali var. Çıkış tarihi ise henüz belli değil, Steam sayfasında sadece "yakında gelecek" bilgisi verilmiş. Ve yine Steam sayfasında verilen bilgilere göre oyun, HTC Vive ve Oculus Rift cihazlarında desteklenecek. Diğer bilgiler verilmemiş.

Yakın zamanda bu versiyon için çıkış tarihi duyurulur diye düşünüyoruz. Belki de Bloober Team diğer oyunlarına da VR desteği eklemeyi planlıyordur. Bekleyip göreceğiz.
HammerHead
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 2315
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 05, 2019, 23:45:42 »

Layers of Fear'ı oynamış pek keyif almamış biri olsam da VR desteği kesinlikle oyuna farklı bir hava katar. Umarım LoF'dan sonra LoF2 ve özellikle Blair Witch için de VR desteği görürüz.

Eline sağlık Dilay. Forever
ilsirya
Forever Emektarı
*

Çevrimiçi Çevrimiçi

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #2 : Kasım 07, 2019, 02:11:10 »

Layers of Fear'ı oynamış pek keyif almamış biri olsam da VR desteği kesinlikle oyuna farklı bir hava katar. Umarım LoF'dan sonra LoF2 ve özellikle Blair Witch için de VR desteği görürüz.

Eline sağlık Dilay. Forever

Ben normalde bu tarz korku oyunlarını, yani FPS, silah kullanamadığımız, sürekli kaçtığımız korku oyunlarını pek sevmiyorum. Karşımıza düşman çıkıp ona saldıramamak beni çok sıkıyor. Ondan bu tarz oyunlara elimi sürmüyordum, ama Layers of Fear'ın tarzı çok hoşuma gitmişti ve oynamıştım. Gerçekten güzel oyun, VR gelmesi iyi bir şey. Eğer sonuçlar yapımcıları memnun ederse bence diğer oyunları da getirirler.

Teşekkür ederim Berkay. Forever
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1704
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #3 : Aralık 09, 2019, 14:14:07 »

VR; bir türlü ısınamadığım bir teknoloji. Bu teknolojinin etkin bir şekilde kullanılması için daha fazla zamana ihtiyaç olduğu kanısındayım. Güzel bir deneyim olacaktır, ondan şüphem yok. Bloober Team, son yılların başarılı çıkış yapan oyun firmalarından biri oldu ve Blair Witch'te de oldukça iyi bir dönüş aldı. Bunu VR kulvarında da perçinlemek isteyeceklerdir Ciddi Ellerine sağlık Biçici Forever
ilsirya
Forever Emektarı
*

Çevrimiçi Çevrimiçi

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #4 : Aralık 10, 2019, 00:18:25 »

Aslında VR elde olsa on numara zevk verir Bilâl Baker, özellikle de kesmeli biçmeli konularda, tam stres atarsın. Sırıtma Teşekkür ederim Bilâl Baker. Forever
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1704
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #5 : Aralık 10, 2019, 12:28:57 »

Bilemiyorum Biçici... Yani VR işin içine girdi mi karakterin kafası gidiyor, RE 7'de de Îtın'dan biliyoruz bunu Sırıtma Şimdi şöyle düşün Biçici: VR olarak Veskır'ı oynayacaksın; ama kafası olmayacak. Bunu kaldırabilir misin? Acaba
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 935
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Aralık 11, 2019, 14:58:13 »

Normal hali bile milleti hoplatıp zıplatıyorken (korkudan diyorum, fesada çekmeyin) VR versiyonu herhalde öldürür Sırıtma
O değil de, şu VR deneyimini bir defa yaşamak istiyorum yahu Sırıtma Sırıtma

Ellerine sağlık, meleğim Forever Forever
ilsirya
Forever Emektarı
*

Çevrimiçi Çevrimiçi

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #7 : Aralık 11, 2019, 21:56:20 »

Bilemiyorum Biçici... Yani VR işin içine girdi mi karakterin kafası gidiyor, RE 7'de de Îtın'dan biliyoruz bunu Sırıtma Şimdi şöyle düşün Biçici: VR olarak Veskır'ı oynayacaksın; ama kafası olmayacak. Bunu kaldırabilir misin? Acaba

Kaldıramam Bilâl Baker, ben Wesker'ı kafası için sevdim. Kafasız Wesker benim için tuzsuz yemek gibidir, asla kabul etmem onu. Hatta Wesker'ın kafasız olmasını sağlayanları bile biçerim, o derece sinirlendirir bu durum beni. Ciddi

Normal hali bile milleti hoplatıp zıplatıyorken (korkudan diyorum, fesada çekmeyin) VR versiyonu herhalde öldürür Sırıtma
O değil de, şu VR deneyimini bir defa yaşamak istiyorum yahu Sırıtma Sırıtma

Ellerine sağlık, meleğim Forever Forever

O tablonun uçup gittiği, iğrenç bir sesin geldiği yer vardı. Orayı VR'da düşünemiyorum bile. Sırıtma
Aynen ben de bebişkolatam, ilginç bir his olurdu eminim. Utanma

Teşekkür ederim bebişkolatam. Forever
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Aralık 12, 2019, 23:37:08 »

O tablonun uçup gittiği, iğrenç bir sesin geldiği yer vardı. Orayı VR'da düşünemiyorum bile. Sırıtma

Akabinde helvanı yemeye başlarız herhalde, meleğim Sırıtma Sırıtma
ilsirya
Forever Emektarı
*

Çevrimiçi Çevrimiçi

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #9 : Aralık 15, 2019, 15:02:01 »

Büyük bir ihtimalle, afiyet olsun şimdiden. Sırıtma
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Aralık 15, 2019, 15:16:54 »

Büyük bir ihtimalle, afiyet olsun şimdiden. Sırıtma

Gel birlikte olsun, meleğim Sırıtma Sırıtma
ilsirya
Forever Emektarı
*

Çevrimiçi Çevrimiçi

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #11 : Aralık 15, 2019, 17:20:55 »

Ölüler aleminden izin alabilirsem geleyim bebişkolatam. Sırıtma
Sayfa: [1]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2019
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.105 Saniyede 36 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi