logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: [1]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: Resident Evil 8'in İlk Detayları Sızdırılmış Olabilir  (Okunma Sayısı 466 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 945
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ocak 28, 2020, 18:51:19 »

Geçtiğimiz günlerde sizinle paylaşmış olduğum haberde de aktardığım üzere, Resident Evil 7: Biohazard - Not A Hero içeriğinin ve Resident Evil 3 (2020) detaylarını doğru bir şekilde aktarmış olan Aesthetic Gamer isimli kullanıcı Resident Evil 8 ile ilgili bir takım bilgiler aktarmıştı. Capcom Resident Evil 8 oyununun adını son dönemde ağzına almış değil ama oyun ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Residence of Evil Youtube kanalı bugün yeni bir video paylaştı ve videonun içeriğinde de çarpıcı bilgiler yer alıyor. Öyle ki, öncelikle sekizinci oyunun Resident Evil 8 adıyla çıkmayabileceği söylenmiş. Açıkçası bu genel olarak bakıldığında şaşırtıcı bir şey olmayabilir. Malumunuz oyun dünyasında numaralı olarak çıkan seri oyunları için bir süre sonra numaralandırma kaldırılmıştı. Gerçi bu defa da ara oyunlar ile karıştırılma durumu da mümkün ama bu haberimizdeki bilgiler söylentiden ibaret olduğu için şimdilik bekleyip görmek en iyisi.

Videoda yer alan bilgilerin devamında, yeni ana oyunun Resident Evil 7: Biohazard gibi birinci kişi bakış açısından oynanacağı ve ana karakter olarak yine Ethan Winters'ı yönetecekmişiz. Chris Redfield da bir şekilde konuya dahil olacakmış.

Detayların devamı ise bir hayli ilginç diyebiliriz. Zombi dostlarımızın geri döneceği söyleniyor iken kurt adam benzeri yeni bir düşman türü de planlanıyormuş. Ayrıca hikayenin başından sonuna kadar peşimizi bırakmayacak bir düşmanımız da olacakmış. Senaryo boyunca gezeceğimiz mekanların arasında köy, şato, dağlık ve karlı bölümler de bulunacağı da verilen başka detaylardan.

Başta da söylediğimiz gibi, sizinle paylaştığım tüm bu detaylar birer söylentiden ibaret ama (ki her daim bir 'ama' vardır) bu detayları Twitter kullanıcısı Nibel destekliyor ve Capcom tarafından bir süre önce gerçekleştirilen oynanış testlerinden geldiğini sözlerine ekliyor. Nibel oyun endüstrisinden önemli detayları aktaran bir kullanıcı ve bu da söylentilerin bir parça doğru çıkabileceğine işaret ama Capcom resmi detayları paylaşmadan tümüyle de inanmamak gerek.

YasinG
S.T.A.R.S. Memuru
*

Toplam Puan : 175
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ocak 28, 2020, 20:25:34 »

Taze Re4 ü yeniden bitirmişken bu oyunu görünce bölümler direk tanıdık geldi sanki.Bölümler güzel ancak Ethanla daha neler yapacaz.Chris'in hala sahalarda olması beni mutlu ediyor yalnız şu oyun motorunu sevmedim hala da sevemiyorum.Pastelle mi yapılmış deyim oyun hamuruyla mı deyim hala ısınamadım.1.görüş açısını istemesemde Ethanı kontrol ettiğimiz sürece sıkıntı yok. Chrisi de yakışıklı görmeye alıştık biraz düzeltsinler bari.

Eline sağlık bu arada üstad
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ocak 30, 2020, 15:21:51 »

Taze Re4 ü yeniden bitirmişken bu oyunu görünce bölümler direk tanıdık geldi sanki.Bölümler güzel ancak Ethanla daha neler yapacaz.Chris'in hala sahalarda olması beni mutlu ediyor yalnız şu oyun motorunu sevmedim hala da sevemiyorum.Pastelle mi yapılmış deyim oyun hamuruyla mı deyim hala ısınamadım.1.görüş açısını istemesemde Ethanı kontrol ettiğimiz sürece sıkıntı yok. Chrisi de yakışıklı görmeye alıştık biraz düzeltsinler bari.

Eline sağlık bu arada üstad

Lafı bile olmaz kardeşim Tebessüm Bu arada, bu detaylar Capcom'a yakın Eurogamer kaynakları tarafından da teyit edilmiş. İşler daha da ilginçleşiyor...
ilsirya
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1327
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #3 : Şubat 03, 2020, 19:30:02 »

Ethan ve FPS dediler mi bana bir mide bulantısı geliyor. RE7'yi oynarken adamın yağlı yağlı, kocaman kocaman ellerini görmekten bıkmıştım. Umarım bu bilgiler gerçek çıkmaz diyeceğim de kaynaklar sağlam. Değiştirsinler bari. Oflama
Emeğine sağlık bebişkolatam. Forever
Wesker86
BSAA Harekatçısı
*

Toplam Puan : 762
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Şubat 03, 2020, 21:39:14 »

ya resident evil fps olmazki 3. görüş açılı olmalı ama hikaye ilginç e benziyor
YasinG
S.T.A.R.S. Memuru
*

Toplam Puan : 175
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Şubat 03, 2020, 22:21:01 »

Ethan ve FPS dediler mi bana bir mide bulantısı geliyor. RE7'yi oynarken adamın yağlı yağlı, kocaman kocaman ellerini görmekten bıkmıştım. Umarım bu bilgiler gerçek çıkmaz diyeceğim de kaynaklar sağlam. Değiştirsinler bari. Oflama
Emeğine sağlık bebişkolatam. Forever

Hahhaha yağlı el mi? Hiç dikkat etmemiştim.Normalde Re dediğin zamanı o kullandığımız karakteri görecez bi kere. Ama karakter Ethan olunca görmemize gerek yok diye düşünmüştüm ben de. RE3 te FPS olsa da bu Jill'i görmesek
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Şubat 04, 2020, 02:58:47 »

RE7'yi oynarken adamın yağlı yağlı, kocaman kocaman ellerini görmekten bıkmıştım.

Sen bunu dediğin anda adamın elleri geldi gözümün önüne meleğim ya Sırıtma Sırıtma

Lafı bile olmaz, meleğim Forever
ilsirya
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #7 : Şubat 08, 2020, 22:26:29 »

Hahhaha yağlı el mi? Hiç dikkat etmemiştim.Normalde Re dediğin zamanı o kullandığımız karakteri görecez bi kere. Ama karakter Ethan olunca görmemize gerek yok diye düşünmüştüm ben de. RE3 te FPS olsa da bu Jill'i görmesek

Resident Evil 7'yi oynamamamın bir sebebi de odur Yasin. O yağlı yağlı, iğrenç elleri seyredip durmak istemiyorum. Sırıtma

Sen bunu dediğin anda adamın elleri geldi gözümün önüne meleğim ya Sırıtma Sırıtma

Hiç sorma bebişkolatam, yazarken benim de aklıma geldi. Ve hala da geliyor. Kabus gibi elleri var adamın. Sırıtma
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Şubat 10, 2020, 15:10:31 »

Hiç sorma bebişkolatam, yazarken benim de aklıma geldi. Ve hala da geliyor. Kabus gibi elleri var adamın. Sırıtma

İşin kötü yanı sekizinci oyunda da onu yönetecek olmamız Üzgün
ilsirya
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #9 : Şubat 10, 2020, 23:47:59 »

O verilen bilgilerin doğru olmama olasılığı yüzde kaç? Acaba
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Şubat 11, 2020, 04:05:05 »

Eurogamer sitesinin Capcom'a yakın kaynakları onaylamış, gerisini sen düşün meleğim Sırıtma Sırıtma
ilsirya
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #11 : Şubat 24, 2020, 23:30:24 »

Düşündüm, içim karardı. Hayıflanma
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Şubat 25, 2020, 15:48:32 »

Bakalım, belki 1 Nisan geldiğinde birisi çıkıp da "ŞAKA YAPTIK LAN GÜLÜN!" der Sırıtma
leon scott kenedy
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 1927
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Şubat 26, 2020, 18:48:43 »

Bakalım, belki 1 Nisan geldiğinde birisi çıkıp da "ŞAKA YAPTIK LAN GÜLÜN!" der Sırıtma
Of şu cümleyi okuyunca aklıma "Re3'ü erteliyorlarmış 1 Nisan'da ve şaka değilmiş" gibi bir düşünce geldi Sırıtma
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Şubat 27, 2020, 02:53:57 »

Aman sus, sus... Açtırma kutuyu, söyletme kötüyü Sırıtma Sırıtma
Sayfa: [1]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2020
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.128 Saniyede 36 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi