logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: [1]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: Resident Evil 3 (2020) Demo Çıkış Tarihi Duyuruldu  (Okunma Sayısı 229 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ilsirya
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1327
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« : Mart 16, 2020, 23:35:56 »

Hepimizin merakla beklediği, "Demo gelse de oyunu biraz denesek artık." dediği Resident Evil 3 (2020) için nihayet demo çıkış tarihi duyuruldu.

19 Mart'ta Resident Evil 3 (2020)'nin demosu bizlerle buluşacak. Resident Evil 3 (2020)'nin yanında gelip oynanılabilir olacak olan Resistance için Açık Beta ise 27 Mart itibariyla başlayacak. Ayrıca şunu da ekleyelim, demo oyunun çıkış yapacağı bütün platformlarda oynanılabilir olacak. Yani herhangi bir gecikme söz konusu olmayacak.

Son olarak aşağıdan demo için yayınlanmış, Nemesis ve oyunla alakalı birkaç sürprizi içeren fragmanı izleyip oyunla alakalı heyecanınıza heyecan katabilirsiniz.

Cezalandırıcı
Usta Üye
*

Toplam Puan : 643
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mart 19, 2020, 13:10:19 »

Steam da mağazaya sürekli bakıyorum ama ortalıkta yok demo.
YasinG
S.T.A.R.S. Memuru
*

Toplam Puan : 175
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mart 19, 2020, 17:07:36 »

PS4 üzerinden indirip oyunu oynadım.20 dakkada bitti.Pompalı ararken Nemesis'in gazabına uğradık.Şu tabancaya takılan lazer beni fazla tatmin etmedi.
Cezalandırıcı
Usta Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mart 19, 2020, 22:56:10 »

PS4 üzerinden indirip oyunu oynadım.20 dakkada bitti.Pompalı ararken Nemesis'in gazabına uğradık.Şu tabancaya takılan lazer beni fazla tatmin etmedi.

Oyun bitince tekrar oynayabiliyor muyuz yoksa tek oynayış mı?
YasinG
S.T.A.R.S. Memuru
*

Toplam Puan : 175
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mart 20, 2020, 00:50:10 »

Tekrar oynanılıyor herhalde üstad tekrar denemedim de, en kötü başka hesap açıp yeniden oynarsınız
Cezalandırıcı
Usta Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mart 20, 2020, 01:01:03 »

Oyun tekrar oynayabiliyor. Oyunu hızlı hızlı oynadım hemen bitmesin diye ama buna rağmen hemen bitti. Ben de sanıyordum 20 dakika boyunca istediğimiz kadar ilerleyeceğiz. Oyunu bilgisayarda oynadım ve lazer yoktu belki ayarlardan açılıyordur bilmiyorum. Ben realistik olsun diye oyunu hud olmadan oynuyorum böyle daha zevkli oluyor. Ancak RE 2 yi daha Hudsuz olarak bitirmedim Hard Modda. Hudlu olarak ise bitirdim.
goktug_dogan1907
Yeni Üye
*

Toplam Puan : 9
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Mart 20, 2020, 01:01:59 »

çıktımı demo
Cezalandırıcı
Usta Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Mart 20, 2020, 04:16:23 »

Çıktı demo. Lazer de şifreli kasanın içinden çıktı.
hacı mehmet
Umbrella Personeli
*

Toplam Puan : 109
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Mart 21, 2020, 06:32:09 »

Demo güzeldi bence nemesise pelerin takmasalarda süper kahraman olarak part time işe alınabilir uçuyor koşuyor uzak mesafede yakında her alanda kodummu oturtuyor ben tüm mermileri topladım barutları el bombalarını varilleri zombilerden sıyrılıp (kolsuz kahraman hariç ona bizzat sıktım onur meselesi olmuştu çünkü) nemoya boca ettim. herif mabadının kenarıyla güldü bana sonuç jill's sandvich
Cezalandırıcı
Usta Üye
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Mart 21, 2020, 12:03:57 »

Demo güzeldi bence nemesise pelerin takmasalarda süper kahraman olarak part time işe alınabilir uçuyor koşuyor uzak mesafede yakında her alanda kodummu oturtuyor ben tüm mermileri topladım barutları el bombalarını varilleri zombilerden sıyrılıp (kolsuz kahraman hariç ona bizzat sıktım onur meselesi olmuştu çünkü) nemoya boca ettim. herif mabadının kenarıyla güldü bana sonuç jill's sandvich

Her şeye eyvallah ama örümcek adam misali aniden yukarı uçması olmadı. Üstüne cephane boşalttım artı olarak bıçakla vurma işlemlerinin hepsini yaptım ama yine de bir şey olmadı. 2020 yılında biraz gerçekçi oyun bekliyoruz artık. Ya çok zarar aldığında aniden kaçsın ya da ölsün. Bir de oyun RE 2 nin kopyası olmuş gibi. Umarım oyun kısa olmaz ama ama sanırım kısa olacak çünkü bu kadar kısa zamanda oyunu çıkardıklarına göre yeteri kadar tatmin olamayacağız anlaşılan. Demoyu da speedrun olarak 3 dakikada bitirdim.
Sayfa: [1]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2020
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.143 Saniyede 36 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi