logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: [1]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: Resident Evil 3 (2020) Demosundan Yeni Detaylar Sızdırıldı  (Okunma Sayısı 145 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Orcuncharted
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 945
Çevrimdışı Çevrimdışı

Mesaj Sayısı: 859


Üyelik Bilgileri
« : Mart 23, 2020, 03:19:09 »


Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta içerisinde Resident Evi 3 (2020) için Raccoon City adıyla bir oynanabilir demo yayınlanmıştı. Her zaman olduğu gibi bu demonun verileri de inceleme altına alınmış. İncelemeyi yapan Dusk Golem (Aesthetic Gamer), bulduklarını da ResetEra üzerinden paylaşmış.

Resident Evi 3 (2020) oyununda toplamda dört farklı zorluk derecesi olacak: Assist Mode, Normal Mode, Hard Mode ve Super Hard Mode. Assist Mode zorluğunda, sağlığınızın kritik seviyeye inmesi durumunda otomatik yenileme yapılacakken otomatik nişan alma, taarruz tüfeği kullanma, düşmanlardan az hasar alma ve barut kullanımından daha fazla cephane elde etme durumları olacak. Normal Mode çoğu oyuncu için önerilen bir zorluk seviyesi iken, Hard Mode düşmanları daha saldırgan ve daha fazla hasar verir hale getirecek ve ekipmanlar da daha az bulunacak.

Super Hard Mode ise baştan seçilebilir olmayacak. Muhtemelen oyunu bir defa veya Hard Mode zorluğunda bitirdiğinizde açılacakmış gibi görünüyor. Düşmanların saldırganlığı ve verecekleri hasar çok daha fazla olacakken, karşımıza çıkacak olan hem düşmanların hem de eşyaların yerlerinde farklılıklar yaşanacakmış.

Resident Evi 3 (2020), beraberinde New Game+ moduyla da gelecek. Hikayeyi bir defa bitirdiğinizde açılacak olan bu mod, hem senaryonun birçok kısmını hem de finali değiştiriyor. Ne var ki detaylı bir bilgi bulunmuyor. Muhtemelen oyunun çıkışı öncesinde Capcom bir bilgi verecektir. Vermese de zaten oyunu oynarken göreceğiz Tebessüm

Dusk Golem tarafından paylaşılan detayların arasında kilidi açılabilecek eşyalar da bulunuyor. Bu eşyaların arasında Jill Valentine için S.T.A.R.S. kostümü var. Bununla birlikte standart, S.T.A.R.S. ve ön-sipariş yapanlara hediye edilecek olan kostümün dışında bir kostüm daha olabilirmiş ama kesin değilmiş. Carlos için ise iki ekstra kostüm olacakmış.

Kesin olarak söylenmemekle birlikte kilidini açabileceğiniz çeşitli aksesuarlar, içlerinden bir tanesinin Hip Pouch (Bel Kesesi) olduğu kostüm ödülleri ve eşya kutusu ödülü olacakmış. Kesin olarak onaylananlar ise sanat çalışmaları ve karakter modeli görüntüleyicisi gibi eşyalar.

Dusk Golem tarafından aktarılan diğer bilgiler göre Capcom, silahlar ve düşmanlar ile ilgili verileri demodan tamamıyla temizlemeyi başarmış ama mekanların bir kısmı kalmış. Ne kadarının temizlenebildiği belirsiz ama temizlenemeyenlere
buradan bakabilirsiniz.

Son olarak, elimizde ilginç bir bilgi daha var. Dusk Golem hem çevresel eşyaların hem de karakterlerin listesini çıkartmış. Muhtemelen eşya kısmı tam değil ama karakter kısmında ilginç bir isim karşımıza çıkıyor: Claire Redfield. Bildiğiniz gibi Claire ile Jill'in yolları Resident Evil 2 (2019) oyununda kesişmemişti ama Resident Evil 3 (2020) oyununda bir şekilde adı geçiyor. Bir ihtimal beraberinde gelen Resident Evil: Resistance oyununda seçilebilir karakter olabilir. Net bir detay bulunmadığı için kesin bir çıkarımda bulunmak zor. Bekleyip görmek en iyisi olacak.

Çevresel eşyaların ve karakterlerin mevcut listelerine aşağıdan bakabilirsiniz.

Çevresel Eşyalar:

ToolBox
JewelryBox
DoubleLadder
Hydrant
ControlPanel
GunCase
PowerSwitch
Disconnector
ExhaustPort
Explosive
BreakerSwitch
Jill
FuseBox
Lift
VaccineExtractor
SecurityReleaseDevice
PowerSupplyUnit
RailGun
Switch

Karakterler:

Carlos Oliveira
Claire Redfield
Jill Valentine
Nicholai Ginovaef
Mikhail Victor
[Karalanmış Gizli Karakter]
Brad Vickers
Tyrell Patrick
Murphy Seeker
Dario Rosso
Amy Lee
Nathaniel Byrd
[Karalanmış Gizli Karakter]
Marvin Branagh
Brian Irons
Ben Bertolucci
Robert Kendo
Logged
Sayfa: [1]   
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2020
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.097 Saniyede 35 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi