Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 2131
  • 35

YasinG

• Eski Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: The Last of Us Part II
« Yanıtla #10 : 07 Mayıs 2019, 17:43:50 »
Eli'nin anasının senaryo güzel olursa neden olmasın, oynanış ve atmosfer zaten mükemmel.Belki Tomy amcayla da oynayabiliriz veya hiç bilmediğimiz başka karakterlerle.RE Outbreak edasıyla ..

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 08 Temmuz 2019, 01:16:01 »
Jôl ve Eli'nin son oyunları olacak Usta. Bu karakterler dışında Yaramaz Köpecikler, The Last of Us evreninde farklı hikayeler işlemek istediğini sürekli dile getiriyor; ama tutturamazlar bence. TLOU deyince herkesin aklına bu iki karakter geliyor. Sanırım Eli'nin anasını 2. oyunda bu yüzden işleyip göl yama tutacak mı diye bakacaklar :D

Aynen, ama neticede The Last of Us Joel ve Ellie ile bütünleşti ve onlar olmadan ne kadar tutar orası belirsiz. Mesela Nathan Drake'siz bir Uncharted yaptılar ve adından pek fazla söz ettiremedi. Yani bir defa alıştıktan sonra karakterlere, olmadıklarında olmuyor. Mesela Lara Croft olmayan bir Tomb Raider yapsalar nasıl olur veya Dante'nin olmadığı bir Devil May Cry? :)

DWG22

• Site Denetmeni
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #12 : 08 Temmuz 2019, 18:08:05 »
Evet insan ister istemez, biraz ucundan görmek istiyor asıl karakterleri. DMC 4'te Nero'yla oyuna başladığımızda herkeste bir memnuniyetsizlik şoku belirmiştir :D Dante tekrar kontrol edildiğinde rahatlamışlardır filan. Bunun gibi.

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 09 Temmuz 2019, 16:01:32 »
Kesinlikle :) Yani ben bu yüzden eğer Part II sonrasında yeni bir The Last of Us çıkacaksa, insanlar yine mevcut iki karakteri görmek isteyeceklerdir... Gerçi Neil Druckmann bir ara Ish karakterinin üzerinden gidilen bir senaryo yazabileceklerini söylemişti diye hatırlıyorum, ama emin değilim  :&

YasinG

• Eski Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 25 Eylül 2019, 11:42:26 »
Yine mükemmel bir oyun olacağa benziyor.Dublaj seçeneği de eklenmiş.

YasinG

• Eski Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 28 Nisan 2020, 04:27:12 »
Hikayesi sızdırıldı.Bu oyunun hikayesinde emeği geçen,sızdıran herkesi...Neyse .Keşke okumasaydım diyorum.Dikkat edin spoi yemeyin

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 28 Nisan 2020, 14:36:02 »
Vallahi ben haber yazarı olduğum için yemek durumunda kaldım :/ Hikaye epey karmaşık görünüyor ama beklediğimize değeceğini düşünüyorum :)

YasinG

• Eski Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 28 Nisan 2020, 19:36:56 »
Farklı spoiler mi yedik ki hocam.Benim bütün beklentim söndü gitti :)

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 30 Nisan 2020, 17:07:06 »
Yok aynısını yedik de, hikaye beni daha da meraklandırdı. Bir detay hariç :'( O detayı öğrenmemiş olmayı, hatta oyunda hiç olmamasını isterdim... Sarah'ın ölümünden sonra ikinci üzüntü kaynağı olacak :(

YasinG

• Eski Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 30 Nisan 2020, 17:22:52 »
Yok üstad.Ben direk soğudum, bu hikaye Türkçe olsa nolur olmasa nolur.Oyunu net almayacam zaten.Oyun çıktıktan sonra uzun uzun burda tartışırız artık :)
Şimdi kendimi zor tutuyorum