logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: «Önceki| 1 [2] ... 5 |Sonraki»   
  Yazdır  
Gönderen Konu: LW - Site Kurucusu  (Okunma Sayısı 26355 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
RE_6
Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Nisan 14, 2008, 18:49:23 »

helal olsun iyi işler çıkartmış pstürkte merlinde burda tebrik ediyorum Göz Kırpma
Seeds Platinum Games
Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Mayıs 02, 2008, 14:48:42 »

LEvent hakkındaki görüşlerim. Çok laubali,hiç sevmem keratayı.Zaten baştan kıl olmuştum.Hele merlinde gördüğüm yerde ,yerden yere vuruyordum. Samimi  (Bu önermenin tersini alalım!!)

Leventcim gerçekten emeğine,bileğine,aklına,beynindeki sinaps ve nöronlara sağlık.!! Samimi Sırıtma  Abarttım durumu ama neyse.Canım böyle devam et.Çok iyi iş çıkartıyorsun.Tabi sana kabul edersen bir abi-kardeş tavsiyesi.Zaten sabırlısın fakat daha da sabırlı olmasın.Forum yönetmek kolay iş değildir.Zaten sabrın ve tavrınla herkesi dize getirirsin.Ki bazılarını getirdin.Başta beni. Samimi Bütün emeklerin için,arkadaşlığın,kardeşliğin için teşekkür ederim.Kısacası yönetici olarak senden gayet mutluyum.  Tebessüm Göz Kırpma
LW
Site Kurucusu
*

Toplam Puan : 1432
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Mayıs 02, 2008, 17:17:45 »

Sağolasın Vahid hocam. Senden bu sözleri duymak gerçekten çok onur verici.Tebessüm

a_s_leon; sende sağolasın. Puan almanın online olmakla çok yakından alakası yok. Puan modlar ve yöneticiler tarafından kaliteli mesajlara veriliyor.Göz Kırpma
Seeds Platinum Games
Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Mayıs 03, 2008, 14:53:12 »

Sağolasın Vahid hocam. Senden bu sözleri duymak gerçekten çok onur verici.Tebessüm

LEventcim senle msn de 1 defa karşılaştık ama.FAzla da konuşamadık.İnşallah konuşuruz.Bu arada msn de çevrim dışıyım.Fare gibi gizliden gizliye girenlere bakıyorum. Ne Bilâl nede Levent ikinizde yoksunuz.Hayırlısı. Tebessüm Leventcim sendeki sabıra da hayranım haaa böyle devam.Hani bir söz vardır dediğimi yap yaptığımı yapma !! Aynen öyle ben fazla sabırlı değilim ama sabırı severim ve tavsiye ederim.Sen dediğimi yap yaptığımı yapma.Asıl sana bir iki kelime söz söylemek benim için bir onur leventcim. Tebessüm ^_^
ali32aft
S.T.A.R.S. Memuru
*

Toplam Puan : 1386
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Mayıs 09, 2008, 21:23:11 »

lewo kardeş seni azda olsa tanıdım diyebilirim ama gördüğüm kadarıyla konulara zamanında müdahelelerin var burada yöneticiliğin en zor yanı herkese adaletli davranmaktır en güzel yanıda makamın için değil kişiliğinle karakterinle sevilmektir '''biraz karışık oldu ama sanırım anlamışsındır''' zaten herkes seni sen olduğun için seviyor buda benim fikrim Sırıtma
in_the_end
Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : Haziran 05, 2008, 11:58:19 »

Lewo milla'yı merak ediyosanız merlinin kazanında 8 dakikalık bir video yapmışlar(merlinin kazanı anısına -son-) orda son resim otobüste.. bayağ karizma çıkmışsın dostum vallaha yakışıklıymışsın Havalı
emperor622
Yardıran Üye
*

Toplam Puan : 173
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Haziran 05, 2008, 11:59:14 »

Lewwo o fotoyu daha önce sitede vermişti. Lakin kaldırdı. Ondan sonra bir daha sadece MSN'de görebildim o fotosunu. Sırıtma
LW
Site Kurucusu
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Haziran 05, 2008, 17:32:23 »

Eyvallah hocam. Aslında resim koydurtmucaktım ama videoyu yapan Orçun abi bir şekilde isteğim dışında eline geçirince eklemiş.Sırıtma O 2 sene evvelki halimiz tabi, şimdi değiştik biraz daha..Tebessüm
NeMe$ı$_Re3
Yeni Üye
*

Toplam Puan : 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Haziran 05, 2008, 21:59:12 »

lewo kardes merlinin kazanında sülükler konusunda çok güzel şeyler vermişsin Samimi Sırıtma Tebessüm
LW
Site Kurucusu
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Haziran 06, 2008, 00:06:33 »

Valla tam olarak anlayamadım ama sanırım RE makale odasındaki sülüklerden bahsediyorsun..Sırıtma
Mrs.Kennedy
Yeni Üye
*

Toplam Puan : 2
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Temmuz 08, 2008, 19:07:48 »

Bnce forum sitesini çok güzel yönetiyosun 1 parmağında 100 marüfet.
Albert Wesker
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1773
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #31 : Temmuz 12, 2008, 11:57:31 »

Aferin Levent'ime.. Valla cidden bu siteyi iyi yönettiği kanaatindeyim. Gerekli yerlerde gerekli izahati yapıyor.

Şimdi pek çoğunuz merak edersiniz : Resident Evil konuları dışında hiçbir konuya mesaj atmayan Albert Wesker, neden buraya mesaj attı diye.

Hemen söyleyelim : Bu çocuk cidden gelecek vaadediyor. Abartmıyorum aynen öyle. Merlinin Kazanında moderatör olarak bildiğimiz ve sevdiğimiz bir kardeşimiz. Elinden geldiğince yetmeye çalışıyor. Her iki tarafa birden. Açıkçası kendi Resident Evil sitesini kurma fikri ilk başlarda bize biraz garip geldi, bunu itiraf edelim ama derken bütün Resident Evil Fanlarını -ki bunlar sadece Merlinin Kazanındakiler değildi- kendi etrafına toplamayı başardı. Eee burda bize düşen de Levent'in yanına katılmaktı. Geç oldu ama güç olmadı. Derken Levent'im işleri ilerletip bugünlere kadar getirdi siteyi. Biz de birkaç ufak gayretle ona yardımcı olmaya çalıştık, elimizden geldiğince dilimiz döndüğünce odaları mesajladık, makaleler yazdık, üye arkadaşlara takıldıkları yerlerde yardımcı olduk, ayrıntılar keşfederek diğer arkadaşları bilgilendirmeye gayret ettik. Ancak Levent etrafına bu kadar kişi toplamasa idi, o zaman böyle bir sinerji olmazdı. Buna "sinerji" diyoruz, çünkü ortamdan aldığımız elektrik aynen böyle. Zaten kendinde biraz da şeytan tüyü var sanırım ki, tanıdığı kişilere kendisini hemen sevdirmeyi biliyor. Biz bile ilk tanıdığımız andan bu yana Levent diyoruz, başka birşey demiyoruz.

Sözün özü : Levent'im siteye tek başına yeten bir kardeşimizdir. Kendisini ve duruşunu beğeniyoruz. Bu şekilde devam etmesini diliyoruz.

ALBERT WESKER (Nam-ı Diğer : Alper)
LW
Site Kurucusu
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Temmuz 12, 2008, 12:01:40 »

Valla Alper abi herkesden övgü almak hoşuma gider ama bu sözleri senden duyunca inanılmaz gurur duydum ve utandım biraz. Bu sözleri senden duyabiliyorsam ne mutlu bana, gerçekten senin gibi efsane bir RE ustasından bu sözleri duymak insanı o kadar mutlu ediyor ki anlatamam. Umarım uzun yıllar daha bu sevginiz ve desteğinize layık olabilirim.Tebessüm
Albert Wesker
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #33 : Temmuz 12, 2008, 12:06:22 »

Valla Alper abi herkesden övgü almak hoşuma gider ama bu sözleri senden duyunca inanılmaz gurur duydum ve utandım biraz. Bu sözleri senden duyabiliyorsam ne mutlu bana, gerçekten senin gibi efsane bir RE ustasından bu sözleri duymak insanı o kadar mutlu ediyor ki anlatamam. Umarım uzun yıllar daha bu sevginiz ve desteğinize layık olabilirim.Tebessüm

Biz daima seninleyiz Levent'im. Aklımıza geldi biz de yazalım dedik. Sen topladın herkezi buraya. Açıkçası biz bile Merlin'den kalkıp da buaralara gelebileceğimizi ummuyorduk bak ne oldu : Şu an buralardayız ve şu an şu okumuş olduğun mesajı karalıyoruz. Sana kolay gelsin. Yalnız sana dikkat ediyoruz da Levent'im : Geçenlerde bir olaya sinirlenmişsin, Duyurlarda sert racon kesmişsin. Aslında haklısın ama bazı şeyleri kendine fazla dert etme olur mu Levent'im. Havalar sıcak, devreler aşırı yüklenme. Sana birşey olmasını istemeyiz.
LW
Site Kurucusu
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Temmuz 12, 2008, 12:12:03 »

Ehehe abi valla tekrardan teşekkürler.Tebessüm O uyarı konusu biraz sert oldu evet ama uzun zamanın birikiminden dolayı, yani onlarca kez uyarı olmasına rağmen yine aynı davranışlar devam edince sert bir uyarıya ihtiyaç duyduk mecburen.Tebessüm Bir de dediğin gibi Alper abicim havalar falan sıcak öss sonuç stresi(daha bakamadım site göçmüş) falan sert kaçmışta olabilir ama düzeni sağlamak için bazen sertleşmek zorundayız.Tebessüm Anlayışla karşılanacağımızı da biliyorum.Tebessüm
Albert Wesker
Forever Emektarı
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #35 : Temmuz 12, 2008, 12:13:47 »

Ehehe abi valla tekrardan teşekkürler.Tebessüm O uyarı konusu biraz sert oldu evet ama uzun zamanın birikiminden dolayı, yani onlarca kez uyarı olmasına rağmen yine aynı davranışlar devam edince sert bir uyarıya ihtiyaç duyduk mecburen.Tebessüm Bir de dediğin gibi Alper abicim havalar falan sıcak öss sonuç stresi(daha bakamadım site göçmüş) falan sert kaçmışta olabilir ama düzeni sağlamak için bazen sertleşmek zorundayız.Tebessüm Anlayışla karşılanacağımızı da biliyorum.Tebessüm

Karşılarız.. Patron sensin Levent'im. İsteyen de istemeyen de anlayışla karşılayacaktır. Zorundadır !
sezar
Baş Tacı Üye
*

Toplam Puan : 1970
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Temmuz 12, 2008, 14:17:10 »

Ben özeri istek bölümüne de yazdım zaten. Böyle bir uyarı gerçekten çok yerinde oldu. Patron sensin Levent herkes anlayışla karşılamasa bile mecburen uymak zorunda...

Bu arada ÖSS sonucunu merak ediyoruz inşallah istediğin bir puan almışsındır...
LW
Site Kurucusu
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Temmuz 12, 2008, 14:20:47 »

Eyvallah tekrardan görüşleriniz için. Valla site çökmüş hala öğrenemedim sonucu..Sırıtma
MufitCaglayan
Gelişen Üye
*

Toplam Puan : 5
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Temmuz 14, 2008, 20:53:10 »

levent abi acaba bizde istersek belli sartlar karsılıgında veya sartsız herhangi bir sekilde returk team'e katılabilirmiyiz ???
bkcm81
Cost The Back Üye
*

Toplam Puan : 463
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #39 : Temmuz 14, 2008, 21:07:41 »

Zannetmiyorum Sırıtma
Sayfa: «Önceki| 1 [2] ... 5 |Sonraki»   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2019
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.097 Saniyede 35 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi