Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 911
  • 9

LW

• Site Kurucusu
  • *
    • Profili Görüntüle

Resident Evil 3 (2020) duyurulup da fragmanı yayınlandığından beri herkesin konuştuğu tek bir şey vardı: Tasarımlar...

Karakter tasarımları konusunda ucu açık bir değişim içine girmiş olan Capcom, yeni Resident Evil 3'te büyük farklılıklara gitmişti. Doğal olarak, oyunun hayranları tarafından bunların konuşulması abes olamazdı. Klasik Resident Evil 3'e yakın olan hayranların büyük çoğunluğu, değişikliklerin bir kısmını yutup sindirmiş olsalar da, Jill için yeni kullanılan yüz modeline bir türlü alışamadılar. Doğrusu şu ki, Jill'in yüz modeli zaten Resident Evil Remake, Resident Evil: The Umbrella Chronciles ve Reisdent Evil 5'ten sonra her oyun değişmekteydi; ancak yeni RE 3'te, tekrar Jill Valentine karakteriyle özdeşleşmiş Julia Voth'a dönüleceğine duyulan inanç sağlamdı.

Ancak öyle olmadı. Yeni Jill Valentine için yeni bir yüz modeli tercih edildi. Capcom'un Amerika'ya hakareti olarak kabul edilen bu Rus modelin adıysa: Sasha Zotova. Ki bu da yeni Jill Valentine'i benimsemek uğruna Julia Voth'u harcama yoluna giderek "Julia Voth bir modelin yüzüne sâhipti, şimdiki Jill'in ise daha gerçekçi ve daha savaşçı bir yüzü var," diyenleri şüphesiz haksız çıkarmış oldu. Modellik konusunda Julia Voth'u bile gölgede bırakacak nitelikteki podyum mankeni Sasha Zotova'nın Jill Valentine duyurusuyla ilgili Instagram gönderisi şu şekilde:

Alıntı yapılan: Sasha Zotova
Sevgili arkadaşlar, yeni Resident Evil 3'teki Jill Valentine'in orijinal modelinin kendim olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Capcom'la çalışmak ve böylesi kült bir karakterin yüz modeli olarak RE ailesine katılmak benim için bir onurdur. Jill Valentine'ın hayranlarına içtenlikleri ile nezaketleri için teşekkür ederim.

Kimliği belirsiz birinin Tokyo kökenli bir manken olan Jane Shishlyannikova'nın sahte Twiiter hesabını açıp onun ağzından konuşuyormuş gibi yaparak RE 3 (2020)'deki Jill'in yüz modelinin kendisi olduğunu iddia etmesinden hemen sonra, görünüşe göre Sasha Zotova, yeni Jill'in yüz modeli olduğunu intagram hesabından bizzat kendi ilan etmek zorunda kaldı.

Resident Evil 3 (2020); PlayStation 4, PC ve Xbox One için 3 Nisan 2020 tarihinde piyasaya sürülecek.
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2019, 22:42:32 Gönderen: DWG22 »

DWG22

• Site Denetmeni
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
Ynt: Yeni Resident Evil 3'teki Jill'in Yüz Modeli Açığa Çıktı
« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2019, 22:21:37 »
Haberi, sosyal medyada ben paylaştım ve orada yer verdiğim şu iki mottoya burada da yer vererek iletimi sonlandıracağım :U

"Yeni bir içerik, yeni yüzler gerektirir!"

"Başkasının başarısını tekrar yaşatmaktansa, o başarıyı yok edecek yeni başarılar yazarım daha iyi!"

Bu ikisi, her şeyi özetliyor :D

YasinG

• S.T.A.R.S. Memuru
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 24 Aralık 2019, 22:37:54 »
Sosyal medyadaki yüzü görünce alakası yok,bu kız mükemmel dedim ama kızı biraz daha araştırınca acı gerçek ortaya çıktı.Hiç beğenmedim hala da alışamadım ,gitmiş güzelim Jill

DWG22

• Site Denetmeni
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #3 : 24 Aralık 2019, 22:45:23 »
Sosyal medyadaki yüzü görünce alakası yok,bu kız mükemmel dedim ama kızı biraz daha araştırınca acı gerçek ortaya çıktı.Hiç beğenmedim hala da alışamadım ,gitmiş güzelim Jill

Haber resmi yanıltıcı Yasin:D Ancak Instagram'daki resimleri de çekimler esnasındaki resimler, doğal hâlini yansıtmıyor. Gerçi bu kadının durumunu savunacak en son kişilerden biri benim ama, hayat işte. Bu dünya savunmak istemediği müvekkillerini savunmak zorunda kalanlarla dolu :D Bugün de özlü söz günüm be :U :D

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 25 Aralık 2019, 02:55:52 »
Herhalde Lara Croft ile Jill Valentine en fazla yüz değiştiren karakterlerdir. Öylesine çok değişti ki karakterler yaşlanıyorlar mı yoksa gençleşiyorlar mı anlamıyorum :D :D

Keşke Julia Voth'a geri dönselermiş diyeceğim de, klasik Capcom işte :D

LW

• Site Kurucusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 26 Aralık 2019, 01:58:32 »
Arkadaş bazen biz mi eski kafalıyız diyorum ama artık söyleyecek kelime de kalmadı. Julia Voth dururken bu niye gerçekten? Şu oyunun adını da komple değiştirin de artık kurtulalım bu çileden. Bu arada bu yeni kız bence Milla Jovovich'in özellikle gençlik hallerine çok benziyor, bu seçimde sebep Jill'i filmdeki Alice karakterine benzetmek olabilir. Capcom yapar böyle şeyler!

https://www.instagram.com/p/Bsxs7YmgoPA/
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2019, 02:03:25 Gönderen: LW »

DWG22

• Site Denetmeni
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #6 : 26 Aralık 2019, 15:40:33 »
Vay anasının be... Ben de bu tarz bir karşılaştırmayı sosyal ağda paylaşmıştım Levent Abi, gerçi kimse benimle aynı fikirde olmamıştı; ancak şimdi hiçbirinin önemi kalmadı. Çünkü senin yanında tüm o fikirler anlamını kaybetti :U

« Son Düzenleme: 26 Aralık 2019, 20:54:01 Gönderen: DWG22 »

LW

• Site Kurucusu
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 26 Aralık 2019, 20:19:28 »
Ben görmeden bu yorumu yazdıysam sen haklısın demektir. :D

DWG22

• Site Denetmeni
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #8 : 26 Aralık 2019, 20:56:52 »
Eminim ki sen görmeden bu yorumu yazdın Levent Abi :U :D Artık her şey kesinleşti, bizi sen yetiştirmişsin abi :D

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
« Yanıtla #9 : 29 Aralık 2019, 03:31:54 »
Julia Voth'un Resident Evil 3 yeniden yapımı için gelmeyeceğini biliyordum, ama siması bu kadar kendisini andıran birisini de getireceklerini tahmin etmezdim. Modelin birçok fotoğrafına bakarken aklıma Julia Voth geldi, yahu madem benzeyen model alacaksınız, ne diye direkt Julia Voth'u almıyorsunuz? Sırf değiştirmiş olmak için değiştirilmiş gibi, Jill'in yeni yüzünden ve tasarımından şikayetçi değilim ama Julia Voth gelsin isterdim.
Emeğine sağlık Levent abi, haber için teşekkür ederim. :W