logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: [1] 2 |Sonraki»   
  Yazdır  
Gönderen Konu: leon scott kenedy - Site Yöneticisi  (Okunma Sayısı 9225 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
leon scott kenedy
Site Yöneticisi
*

Toplam Puan : 1927
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Şubat 25, 2008, 19:44:23 »

Herkese merhaba Tebessüm Klasik bir giriş oluyor ama olsun.Adım Metehan soyadım Karataş.Samsun'luyum.Resident Evil Türk Team Assistantlarından birisiyim.Forum bana ne kazandırdı diye sorarsam bu forum bana dostluğu,birlik ve beraberliğin ne olduğunu olgunlaşmanın ve insanın kendisini farketmesinin neydim ne oldumu anlamasını kazandırdı.Kendimden bahsetmem gerekirse çoğu kişi gibi abim sayesinde Resident Evil 3 ile başlamıştım.Hem korkuyordum hemde oynamak istiyordum neden olduğunu bende bilmiyordum.Zamanla gelişti ve artık Resident Evil Fanlığı bana oturmaya başladı.Resident Evil ile ilgili araştırmalar yapmaya çalışıyordum.Bir süre sonra www.residentevilfan.tr.cx sitesi karşıma çıktı.Gerçekten çok oturaklı yerli yerinde bir site idi.Bende acemi olarak oraya üye oldum.Ve ilk defa bir siteye üye olmuştum.Üye olduğumda sadece 3-5 kelime bilen Resident Evil 3 ve Resident Evil 4'ü bitiren bir  acemi idim Tebessüm Sitede dolanırken incelemeler,makaleler vs her şey hakkında bilgi edinmeye çalıştım.Zamanlada edindiklerim oturmaya başladı.Gerekli oyunlarda gerekli bilgilerim vardı.Jill Valentine Fanlığımda tavan yapmıştı.Bu sitede birçok arkadaş edinmiştim.Zamanla foruma aktif oldum,gerekli yerlere mesajımı attım düzgün bir üye oldum ve üyelikten moderatörlüğe kadar yükseldim.Herneyse özellikle moderatör olduktan sonra çokşey öğrendim zaten başınızda levent abi gibi birisi varsa insan çok fazla zorlanmıyor tamamen bir örnek adam Tebessüm Ben moderatör olduğum zaman mod olan arkadaşlarım Selin ve Bilal çok iyi bir arkadaş oldular bana sonra zaten üçümüz iyice kaynaştık 3 kişi tamamen forumu çekip çeviriyorduk.Mükemmel bir üçlü olmuştu "Mahşerin 3 atlısı" şeklinde Tebessüm (anlayanlar anlamayanlara anlatsın Tebessüm ) Bu takım her türlü zorluğu,engeli yere devirdi.Forumda öz abim kadar sevdiğim kişiler oldu nerdeyse. bu takımın ismi henüz belli değildi ama bir oluşum vardı.Günlerden 1 Ocak 2009 işlerin iyice büyüyüp resmiyete döküldüğü gün saat 9-12 civarları www.nekrokelebek.com açılmıştı.Forumun ismi belli idi.Hala birşeyler eksikti sanki.Forumu yeniden yapılandırıyorduk.Gerek ben, gerek diğer mod arkadaşlarım ellerinden geleni yapıyordu.Sonunda forum tamamlanmıştı.3 Ocak günü forum açılmıştı.Forum aynı eskisi gibi aktifti.Herşey bütündü bir süre sonra eksik olan şey tamamlandı takımın ismi belli oldu.RETürk Team basit bir isim olabilri ama bizim için öyle değil.Resmi ve düzgün bir forumun böyle bir takımından olmak zor değildi.Sonuçta moderatörlüğün 1-2 avantajı varsa bile 100-200 tane zorluğu var.Elimden geldğince forum iyi bir moderatör olmaya çalıştım.Resident Evil ile ilgili daha çok bilgi edinmeye çalıştım olduğu kadar.Şuan pek Resident Evil ile iligli geniş bir bilgim olmasada normal seviyede biliyorum işte yeter galiba bu bana Tebessüm Zaten bu yazı aslında birazcık sembolik gibi birşeydirde.Bu zamana kadar beni tanıyanlar nasıl birisi olduğumu biliyor.
Hakkımda hertürlü eleştiri,eksik gördüğünüz bir yanımı söyleyebilirsiniz...
leon scott kenedy.
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1683
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #1 : Şubat 25, 2008, 20:03:49 »

Ellerine sağlık Metehan, çok güzel yazmışsın valla.Makaleler konusun; sanırım herkes durumundaydı ilk başta Göz Kırpma Buarada forum yöneticisi başlıklarını düzelttiğin için ayrıca sağolasın...
leon scott kenedy
Site Yöneticisi
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Şubat 25, 2008, 22:42:35 »

Önemli değil Göz Kırpma
Resevilhillcry
Baş Tacı Üye
*

Toplam Puan : 496
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #3 : Mayıs 06, 2008, 23:25:44 »

Çok güzel yazmışsın Metehan Tebessüm Ellerine sağlık... Foruma ilk geldiğim zamandan beri sen hep buralardaydın. Sadece şu dönem dersler yüzünden biraz girmedin. Forumun başından hiç eksik olmadın yani.. Tebessüm Umarım uzun zamanlarda seni hep buralarda görürüz Tebessüm
DzD
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Haziran 04, 2008, 23:29:58 »

Eline sağlık metehan ben siteye yeni üye oldum tam bir Re hastasıyım   Göz Kırpma Samimi
LeonidaS
BSAA Harekatçısı
*

Toplam Puan : 1005
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Temmuz 21, 2008, 10:37:36 »

Eline Sağlık Metehan.Çok güzel tanıtmışsın kendini.Durduk yere nie yazmış bu zahmet etmeseydin gibi şeyler demeyin.Yazayım dedim işte... Tebessüm (Bence bu forumun en iyi Modlarındansın..)
(JiLl_VaLenTinE)
S.T.A.R.S. Memuru
*

Toplam Puan : 376
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #6 : Temmuz 21, 2008, 11:22:54 »

Eline sağlık metehancım gerçekten çok detaylı anlatmışsın kendini ve biz de seni daha iyi tanıdık bu sayede.Hayatın boyunca sana başarılar diliyorum ve başarıların hep kalıcı olsun.Çok yaratıcı bi zekaya sahip olduğun da aşikar.Hep böyle kalman dileğiyle...
LeonidaS
BSAA Harekatçısı
*

Toplam Puan : 1005
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Temmuz 21, 2008, 11:34:54 »

Eline sağlık metehancım gerçekten çok detaylı anlatmışsın kendini ve biz de seni daha iyi tanıdık bu sayede.Hayatın boyunca sana başarılar diliyorum ve başarıların hep kalıcı olsun.Çok yaratıcı bi zekaya sahip olduğun da aşikar.Hep böyle kalman dileğiyle...
Zaten Metehanın Başarısının Kalıcılığı Konusunda Hiç şüphem yok.Herzaman Başarılıydı öle kalsın  Göz Kırpma .Başarılarının Devamını Diliyorm Metehan...
leon scott kenedy
Site Yöneticisi
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Temmuz 23, 2008, 15:15:38 »

Teşekkür ederim.
Max Payne
K.C.P.D. Memuru
*

Toplam Puan : 203
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Şubat 13, 2010, 20:23:42 »

Bu Yazıyla Seni Bir Adım Daha Tanımış Oldum Metehan kardeşim.Bu Sitede Görevini Gerçekten En İyi Şekilde Yerine Getiriyorsun.Tebrik Ederim Göz Kırpma
Piskabak
Mobius Mensubu
*

Toplam Puan : 309
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Şubat 21, 2010, 00:23:04 »

K.Bakma metehan abi baya bi geç yazıyorum(1 yıl 11 ay 20 gün Sırıtma)  fark etmediğimden değil okudum ama yorum yapmamıştım Tebessüm Neyse ben diceğimi diyim.Yaptığın çalışmalarından dolayı teşşekür etmek istiyorum ve başarılarının devamını dilerim Tebessüm
xLazine
K.C.P.D. Memuru
*

Toplam Puan : 637
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Mart 06, 2010, 19:27:59 »

Metehan Abi Admin Olarak mı Kalacaksın ?
leon scott kenedy
Site Yöneticisi
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Mart 06, 2010, 20:36:12 »

Evet,bir süreliğine öyle olacak.
sinaneca
Yeni Üye
*

Toplam Puan : 40
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Mart 06, 2010, 20:57:57 »

mercenaries konusunda berkay yazmıştım ya Samimi heralde o HammerHead dı Metehan'mış isimleri iyice karıştırmışsım Sırıtma neyse Metehan kendini çok güzel tanıtmışsın gerçekten ellerine sağlık..  Göz Kırpma
BRANDONROUTH
Umbrella Personeli
*

Toplam Puan : 999
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #14 : Mart 06, 2010, 21:13:41 »

Ellerine sağlık güzel bir yazı olmuş diğer arkadaşlarında dediği gibi seni bir adım daha tanımış oldum..Teşekkür ederim bizimle böyle bir yazını paylaştığın için.. :-X
Albert Wesker
Forever Emektarı
*

Toplam Puan : 1773
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #15 : Mart 07, 2010, 12:59:03 »

Ben o sürenin "temelli" olmasından yanayım. Sonsuza dek!
bkcm81
Cost The Back Üye
*

Toplam Puan : 463
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #16 : Mart 07, 2010, 13:01:39 »

Ben o sürenin "temelli" olmasından yanayım. Sonsuza dek!

Tüm kalbimle katılıyorum. Hayırlı olsun Metehan =)
EmmA WaTSoN
Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Haziran 28, 2010, 20:25:46 »

Metehan ben Hakan karataş çok güzel yazmışsın eline sağlık...
xLazine
K.C.P.D. Memuru
*

Toplam Puan : 637
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Temmuz 03, 2010, 15:06:45 »

Berkay Abinin Nasıl Asırlık Avatarı Varsa,Metehan Abininde Asırlık İmzası Var Sırıtma Sırıtma
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1683
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #19 : Temmuz 03, 2010, 15:08:06 »

O imayı ben yapmıştım ve o zamandan beri kendime öyle bir imza yapamadım Sırıtma Hâlâ için için Metehan'ın imzasını kıskanırım Sırıtma
Sayfa: [1] 2 |Sonraki»   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2019
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.11 Saniyede 35 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi