logo
Ana Sayfa   Forum   Ara Mobİl TAKVİM Üyeler GİRİŞ YAP Kayıt
*

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Sayfa: «Önceki| 1 [2]   
  Yazdır  
Gönderen Konu: leon scott kenedy - Site Yöneticisi  (Okunma Sayısı 9179 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SuperPyro
S.T.A.R.S. Memuru
*

Toplam Puan : 330
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Temmuz 03, 2010, 16:43:05 »

Güzel ve öz bi yazıyla returk ve kendini iyi ifade etmişsin... ağzına sağlık... ben bişi sormak istiyorum... bu site içi görselleri ve site backround'u gibi yerleri iyileştirme gibi bi şansımız var mı?
arka zemin'i falan çalışsak photoshpla güzelkurgular yapsak site daha mi bi güzel olur? ne dersiniz? böyle bişeye ihtiyaç duyuyorsanız (adapte edebiliyorsanız) ben elimden geldiğince grafik konusunda yardımcı olabilirim size... ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?
DWG22
Site Denetmeni
*

Toplam Puan : 1683
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri WWW
« Yanıtla #21 : Temmuz 03, 2010, 17:12:30 »

Konuyla ilgili farklı düşüncelerimiz var. Şu son 3 ay içinde gerçekleşmesi planlanan bazı şeyler var. Eğer olmazsa durum gözden geçirilebilir.
Muddy
Umbrella Personeli
*

Toplam Puan : 210
Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Haziran 11, 2011, 18:57:30 »

Metehanı Öven Olmamış pek? Garip Ben övmeye başlıyorum hadi bakalım Yağlama Yıkama A.Ş Sırıtma
İşin şakası Bi yana Metehanın Bilal hocamın Berkayın  Yeri ayrı yani 3 çünden 1 rini seç deseler 3çünü birleştirip öyle şeçerdim  Kopma Kopma  Ya Coğu Forumda böyle Modlar katı Üyelerle ilgilenmeyen biri gibi görünür ama tanıdıkça Değişir Metehanda Öyle bi tanıdım dedim adam King ya Dil Çıkarma Jill e Olan Aşkı ile Mecnunu kıskandıran bir arkadaşımızdır.. Gırgırıda fena değildir Başarılarının Devamını diliyorum Metehan( Sanki Diploma vericem eheh e:D ) Forum siz olmadan Olmaz bea Ciddiyim Tebessüm
Sayfa: «Önceki| 1 [2]   
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF | Nekro Kelebek Girişimi © 2006-2019
SimplePortal © | Daimi Site Kurucusu: Levent Arıkan
Tema Tasarımcısı: DWG22
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.094 Saniyede 35 Sorgu ile Oluşturuldu
Site Yönetimi