Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 3458
  • 538

The Phoneix

• Gelişen Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
Ynt: Resident Evil 5 Detaylar
« Yanıtla #530 : 02 Şubat 2012, 22:05:28 »
bataklıktaki  timsahların 31deki peşinizdeki  majinileri  yemediğni  biliyor muydunuz  bu gün  suda  fink attım  dolastım durdum   peşimde majinilerle  hiç birine zarar vermedi sadece benim paşimdeydi timsahlar  ve  arkadaşlar sizde oluyormu bilmem yapay zeka işte  bölüm 1-2de  dechantin  olduğu  odacığa gidin  ama hızlıca  sheva peşinizde  christe olmazkapıyı  kırmak için shevayı çağırın ve  parodiyi  izleyin  b tuşuna  ardarda basın  daha dramatik oluyor
O timsahların majinilere saldırması majinilerin majinilere saldırması gibi birşey aslında :D iyi tespit yinede ;)

doppelganger

• S.T.A.R.S. Memuru
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #531 : 04 Mart 2012, 13:45:26 »
Burada mı paylaşıldı bilmiyorum ama birisi bir ayrıntı paylaşmıştı. Mercenaries reunion'da "the mines" harştasında böceğe gaz bombası atıldığında direk olarak sersemleyip beyaz kısmı ortaya çıkıyordu, fakat normal mercenaries'de yoktu bu olay. Fakat reunionda olan bu olayın aynısı versus'da da oluyor.

hacı mehmet

• Umbrella Personeli
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #532 : 04 Mart 2012, 14:08:22 »
bataklıktaki  timsahların 31deki peşinizdeki  majinileri  yemediğni  biliyor muydunuz  bu gün  suda  fink attım  dolastım durdum   peşimde majinilerle  hiç birine zarar vermedi sadece benim paşimdeydi timsahlar  ve  arkadaşlar sizde oluyormu bilmem yapay zeka işte  bölüm 1-2de  dechantin  olduğu  odacığa gidin  ama hızlıca  sheva peşinizde  christe olmazkapıyı  kırmak için shevayı çağırın ve  parodiyi  izleyin  b tuşuna  ardarda basın  daha dramatik oluyor
O timsahların majinilere saldırması majinilerin majinilere saldırması gibi birşey aslında :D iyi tespit yinede ;)
timsahların beyni yok majiniler  orta derecede akllı sayılır hem öyle olmasa  aynı anda yürüyüp konusamazlar değilmi :D :D :D  ve bilmem farkettinmi 3-2 idam sahasında onlardan   biri suya düşerse  timsah afiyetle  mideye  indiriyor  8) :H :H

hacı mehmet

• Umbrella Personeli
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #533 : 08 Ekim 2013, 20:41:01 »
the mercenaries runion da barynin yaptığı bir hareket ki 'I HAVE THİS' (miranda nights) bu sözü resident evil 1 de jille silahı verirken  söylüyordu

Metin494

• Yeni Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #534 : 20 Mart 2014, 20:50:38 »
Evet.Rocket Launcheri ben de farketmistim, ama abimle :)

bloodniko

• Yeni Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #535 : 13 Haziran 2014, 11:50:29 »
Resident Evil 3-4 Ve 6'dan sonra Şimdide Resident evil 5'deki Bulduğum Easter egg ve Detayları sizlerle paylaşıcağım.

1-Belki bilen bilir Willamette Parkview Mall ama bilmeyenler için Capcom'un bir başka Zombi kesme oyunu olan Dead Rising'in Geçtiği Mekandır.Ama Orada Cidden Zombi kesiyorsunuz ayrıca oyun tavsiyemdir.

2-Belki Chapter 1'de Hemen arka sokakta bir adamı dövdüklerini görmüşsünüzdür.Ama peki o adamı nereye götürdüler merak ettinizmi.Ve Hemen arkanızdaki binanın tepesine bakarsanız oradaki Megafon'lu Majini'yiGöreceksiniz

3-Chapter'ı çok iyi hatırlamıyorum ama böyle bir kapı görürseniz ve bunu bir siz bir Sheva'ta Tıklatırsanız Sizi güzel bir süpriz bekliyor.

4-Oyunda Bir noktada öyle bir bug varki oyundaki bütün kilitli yerlerin içine girebilirsiniz.Hatta Dağların taşların bile.

DWG22

• Site Denetmeni
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #536 : 13 Haziran 2014, 15:38:57 »
Ellerine sağlık, bayağı deli detay bunlar ;D Özellikle şu Dead Rising'li ve megafonlu majinin bulunduklarını hayli beğendim.

bloodniko

• Yeni Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #537 : 13 Haziran 2014, 17:51:47 »
Bu arada resimleri internette bulduğum için kalite o kadar Düşük.Konsolda oynadığım için resim çekemiyorum.Bulursam daha çok paylaşıcam.
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2014, 17:52:04 Gönderen: bloodniko »

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
« Yanıtla #538 : 13 Temmuz 2014, 18:06:46 »
Emeğine sağlık,çok güzel detaylar yakalamışsın. Daha önce paylaşılmayan detaylar bunlar o kapıyı tıklatınca içeriden çıkan majini dışındakiler.Özellikle o Dead Rising'le alakalı olan çok dikkatimi çekti. :W
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2014, 18:07:32 Gönderen: wesker_excella »