Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 116
  • 5

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım

Hepimizin heyecanla beklediği Resident Evil 3 (2020)'nin çıkışına az bir zaman kaldı. Bu süre içerisinde ise birçok dikkat çekici bilgiler bizimle buluşmaya devam ediyor. Official Xbox Magazine aracılığıyla birkaç yeni bilgiye erişmeyi başardık. Bunlardan belki de en önemlisi Nemesis'in kayıt odalarına girebiliyor olacağı. Evet, yanlış okumadınız. Nemesis kayıt odalarına girebilecek. Yani artık kayıt odalarında da güvende değiliz. Nemesis bizi orada da yalnız bırakmayacak. Bir diğer bilgi ise örümceklerin oyunda olacağının onaylanmış olması. Ekran başında kaşıntı krizine girme dakikaları geri dönüyor. Bunun yanında Nemesis nadir eşyalar düşürecek eğer onu savaşlarda yenebilirseniz, ve nadir animasyonlar tam zamanında yapılan kaçışlara (perfect dodge) bağlı. Ve tren istasyonu, bir nevi Raccoon Şehri'ndeki hızlı seyahet etme şeklimiz olacak. Bu bilgiye bakarak da Raccoon şehrinin çok daha geniş olacağını söylemek mümkün. Ayrıca Carlos yine oynanılabilir olacak fakat kendi senaryosu olmayacak. Onunla oynarken farklı düşmanlar da karşımıza çıkacak.

Ve edindiğimiz bilgiler bunlardı. Nemesis'in kayıt odalarına girebilecek olması bize epey stres vereceğe benziyor. Oyunda artık hiçbir yerde güvende olmayacağımızı bilmek oyunun daha da ürkütücü olmasını sağlayacak. Çıkış tarihini sabırsızlıkla bekliyoruz.

GÜNCELLEME: Nemesis'in kayıt odalarına ve belirli yerlere giremeyeceği Capcom tarafından onaylandı.
« Son Düzenleme: 07 Mart 2020, 01:35:35 Gönderen: ilsirya »

WhiteDevil

• Olmuş Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
Ynt: Resident Evil 3 (2020) İçin Yepyeni Şaşırtıcı Detaylar
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2020, 00:01:33 »
Nemesis de Mr. X gibi gereğinden fazla güçlü olacaksa işimizi aşırı zorlaştıracak gibi duruyor. Scriptten ziyade yapay zekaya sahip bir Nemesis... Ön sipariş verildi, bekleniyor.

Albert Wesker

• Forever Emektarı
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2020, 00:45:50 »
Artık kayıt odaları güvenli değilse, oyun full kaçış üzerine olacak muhtemelen. Oynanış videolarında Resident Evil 2'nin copy+paste'i gibi görünüyordu. Fakat hikaye odaklanması nasıl olacak bunu merak ediyorum.

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
« Yanıtla #3 : 07 Mart 2020, 02:08:11 »
Nemesis de Mr. X gibi gereğinden fazla güçlü olacaksa işimizi aşırı zorlaştıracak gibi duruyor. Scriptten ziyade yapay zekaya sahip bir Nemesis... Ön sipariş verildi, bekleniyor.

Bayağı zorlayacak Nemesis belli. Mr. X'ten çok farklı olacak anlaşıldı. Flamethrower işi daha da kötüleştiriyor durumu.

Artık kayıt odaları güvenli değilse, oyun full kaçış üzerine olacak muhtemelen. Oynanış videolarında Resident Evil 2'nin copy+paste'i gibi görünüyordu. Fakat hikaye odaklanması nasıl olacak bunu merak ediyorum.

Hikaye kısmını ben de çok merak ediyorum, gördüğüm kadarıyla Jill Claire gibi agresif duruyor. Ağzı bozuk küfürler ediyor falan. Bakalım diğer karakterler nasıl olacak.

Bu arada Nemesis'in kayıt odalarına gelmesi konusunda habere güncelleme ekledim. Capcom gelmeyeceğini onaylamış.

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Mart 2020, 21:32:03 »
GÜNCELLEME: Nemesis'in kayıt odalarına ve belirli yerlere giremeyeceği Capcom tarafından onaylandı.

Capcom sağ gösterip sol vurabilir :D Girmeyecek derler, sonra orijinal oyundaki gibi bir odada fazla zaman geçirince dalar. Sonra tansiyon yerlerde...

Ellerine sağlık, meleğim :W

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
« Yanıtla #5 : 17 Mart 2020, 01:18:52 »
Belli olmaz evet, sonra da arkamızdan kandırdım nazlı yarim şarkısını söylerler. :D

Teşekkür ederim bebişkolatam. :W