Gönderen Konu: Hayaller ve Ötesindekiler; "Raccoon City Ziyareti!"  (Okunma sayısı 405 defa)

LW

• Site Kurucusu
  • Ölümüne Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hayaller ve Ötesindekiler; "Raccoon City Ziyareti!"
« Yanıtla #135 : 06 Ocak 2019, 22:59:08 »
gelecek yakında o zaman. :D

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • Ölümüne Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #136 : 06 Ocak 2019, 23:09:55 »
Biraz geç de olsa hikayeyi en başından alarak tekrar okudum :D Tek kelimeyle harikaydı... Sonradan yavaş yavaş olayları hatırlamış olsam da, yine de ilk günkü zevki verdi, Levo. Ne kadar kaliteli bir hikaye olduğunu bir kez daha gösterdi. Bu arada, karakterler arası atışmalar, finalin son kısımlarında ayılamadan kafana darbe üstüne darbe yediğin kısımda gülmekten kırıldım resmen gjkgjksdlş :D :D :D :D Bittiğine üzüldüğüm ender hikayelerden oldu. Sıradakini de sabırsızlıkla bekliyorum!

LW

• Site Kurucusu
  • Ölümüne Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #137 : 08 Ocak 2019, 01:54:01 »
Üstad teşekkür ederim, o darbeleri gerçekten yemiş gibi hissediyorum bu arada.  :D senle yatan şaşı kalkar diye bir söz var bildin mi, espri yeteneği oradan benziyor diyeyim ben sana. :D

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • Ölümüne Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #138 : 08 Ocak 2019, 02:45:09 »
Üstad teşekkür ederim, o darbeleri gerçekten yemiş gibi hissediyorum bu arada.  :D senle yatan şaşı kalkar diye bir söz var bildin mi, espri yeteneği oradan benziyor diyeyim ben sana. :D

Desene kendini hikayeye epey kaptırmışsın :D Gerçi başka türlü bu kadar güzel bir kurgu çıkartılamaz ortaya :W
Körle yatan olmasın o, Levo? :D :D Bu arada, ben kör olmadığım için de bu lafın geçerliliği yok der ve işin içinden sıyrılırım 8)