Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 120
  • 7

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle

Capcom Resident Evil: Village oyununu duyurdu duyuralı hakkında beklediğimiz kadar fazla bir bilgi paylaşımı olmamıştı. Son olarak geçtiğimiz hafta içinde gerçekleştirilen son PlayStation 5 sunumunda ikinci bir fragman yayınlanmıştı. Türkçe altyazılı çevirisini yaptığımız bu fragman, bazı soru işaretlerinin cevabını vermekten çok halihazırdakilere yenilerini eklemişti. Beklediğimiz detaylar ise Tokyo Game Show 2020 fuarında gerçekleştirecekmiş gibi görünüyor. GameFront sitesi tarafından belirtilene göre Capcom, oyun için büyük hazırlık yapıyor.

Japon oyun devi, 23 – 27 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuara Resident Evil: Village, Street Fighter V: Champion Edition, Monster Hunter Rise, Monster Hunter Stories 2 ve Devil May Cry 5 Special Edition ile katılımda bulunacak.

Alman GameFront sitesi tarafından belirtilene göre Capcom, Tokyo Game Show 2020 fuarı sırasında iki saatlik bir sunum gerçekleştirecek. Bu sunumun ilk yarısında Peter Fabiano ve Tsuyoshi Kanda ikilisinin Resident Evil Village hakkında merak edilen detayları paylaşmalarının yanı sıra genel olarak Resident Evil serisi hakkında konuşmaları bekleniyor. İkinci yarıda ise forum üzerinden fikir alışverişinde bulunulacakmış ve ünlü Japon komedyen Hidetaka Kano da katılımda bulunacakların arasında yer alacakmış.

Capcom henüz bu konuda herhangi bir açıklama yapmış değil ama fuarın başlamasına az bir zaman kaldığı için, GameFront tarafından aktarılan bu bilginin ne derece doğru olduğunu öğrenmek için fuarın başlamasını beklememiz gerekecekmiş gibi görünüyor.

« Son Düzenleme: 20 Eylül 2020, 22:23:41 Gönderen: Orcuncharted »

Exile

• Umbrella Personeli
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
Eline sağlık Orçun abi
Bu son sahnedeki gıdıklı abimiz yeni merchant olacak galiba. Eskisi sevecendi, cana yakındı, hoşgeldin derdi. Öyle ki paltosunda bizim için roket taşırdı. Ganadolar bile giremezdi mekanına, ölse bile yeniden dirilirdi, öyle bi delikanlı adamdı  :W Bunda o samimiyeti göreceğimi sanmıyorum.. Ya da ben çok duygusal yaklaşıyorum  :U

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
Bu sunumda artık Alex'i birebir ve onaylanmış şekilde görmek istiyorum. Yoksa cidden ortalığı yıkarım. >:( Emeğine sağlık bebişkolatam. :3

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
Eline sağlık Orçun abi
Bu son sahnedeki gıdıklı abimiz yeni merchant olacak galiba. Eskisi sevecendi, cana yakındı, hoşgeldin derdi. Öyle ki paltosunda bizim için roket taşırdı. Ganadolar bile giremezdi mekanına, ölse bile yeniden dirilirdi, öyle bi delikanlı adamdı  :W Bunda o samimiyeti göreceğimi sanmıyorum.. Ya da ben çok duygusal yaklaşıyorum  :U

Resident Evil 4'teki tüccar bambaşkaydı cidden ya :) Onun gibisi bir daha gelmez ne bu seriye ne de başka bir oyuna... Eğer öldüyse, ruhu şad ve mekanı cennet olsun...

Lafı bile olmaz, kardeşim :)

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu sunumda artık Alex'i birebir ve onaylanmış şekilde görmek istiyorum. Yoksa cidden ortalığı yıkarım. >:( Emeğine sağlık bebişkolatam. :3

Capcom'un TGS sayfasındaki resmi detaylara göre, sunum bir saat olacakmış. Yarım saati RE Village ile ilgiliymiş. Bu sunumda herhalde Alex'i görebiliriz. Tabii ki sızdıran kişi kıçından element uydurmamışsa...

Beğendiğine sevindim, meleğim :W

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
Alex'in rolü çok büyük olmayacak ama yer alacak demişlerdi. Umarım doğrudur. RE8'i beklememin tek sebebi o çünkü. Alex de olmayacaksa oyuna karşı bütün beklentim söner. :-\

BySeLaMeT

• S.T.A.R.S. Memuru
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
RE 8 ile iyi gündem oluşturacaklar mutlaka gameplayda görürüz diye umuyoruz, her sürpriz çıkabilir karşımıza teşekkürler Orçun  :D :D 8)

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
RE 8 ile iyi gündem oluşturacaklar mutlaka gameplayda görürüz diye umuyoruz, her sürpriz çıkabilir karşımıza teşekkürler Orçun  :D :D 8)

Adamlar yine bir şey göstermediler ya :D Kendi aralarında geyik yaptılar bol bol... Arada bir video girdi ama o da bildiğimiz şeyleri tekrardan göstermekten öteye geçmedi. O kadar beklediğimize değmedi :(