Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 6615
  • 89

HammerHead

• Site Yöneticisi
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: The Evil Within 2 Belgeleri
« Yanıtla #10 : 04 Şubat 2023, 20:53:38 »
TERK EDİLMİŞ EVDEKİ GÜNLÜK

Bu günlükteki el yazısı düzenli ve net. Son girdi şöyle:

Az önce bir çağrı aldım. Artık son birkaç günde meydana gelen tüm tuhaf şeylerin sebebini biliyorum. Yaşanan şey olası en kötü senaryo; fakat en azından artık rol yapmak zorunda değilim.

Öyle şeyler gördüm ki... Herkes değişti. Onları kurtarmak için çok geç...

Eğitimimi pratiğe dökmenin zamanı geldi... Tanrının merhameti onların ruhları üstüne olsun... ve benimkinin...

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
« Yanıtla #11 : 04 Şubat 2023, 21:18:51 »
CASTELLANOS AİLESİ'NİN FOTOĞRAFI

Bu fotoğraf... Yangında sonsuza kadar kaybolduğunu düşünmüştüm. Bunu ne zaman çektiğimizi hatırlıyorum... Lily'nin nefesi pamuk şeker gibi kokuyordu... Myra hiç o kadar güzel gözükmemişti.../b]

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
« Yanıtla #12 : 04 Şubat 2023, 21:23:02 »
UNION'A HOŞ GELDİNİZ BROŞÜRÜ

Union; doğal çeşitliliklerle dolu, ideal, küçük ve modern zamana uygun bir kasabanın karışımıdır. Gelin ve bu sıradan, sıcak ve arkadaşçıl gülümseyen sakinlerin yaşadığı kasabaya bir göz atın. Mevcut hayatın kargaşasından kurtulun ve sizi her daim sıcaklıkla kucaklayan bu yere adımınızı atın.

"Union - Burada Olmanızdan Memnunuz"

DWG22

• Site Denetmeni
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #13 : 04 Şubat 2023, 22:25:30 »
MOBIUS İLETİŞİMCİ KAYDI: YEDEK PARÇALAR

İletişimci'de bulunan bir iletişim kaydı:

KEATING: Ziyaretçi Merkezi'nin yanındaki binanın çatısındayız. Keskin nişancı tüfeğinin namlusunu patlattım. Yedek parçaya ihtiyacım var, DERHAL!

MCCOY: Tüm parçalar, Union Oto Tamir'in karşısındaki ikmal deposunda. Kasabanın kuzeybatı tarafı yok mu, oradalar işte... Parçalanmanın olduğu yerin tam köşesinde. Yaparsın sen hacı--

KEATING: Başlatma lan nerede olduklarından! Sen, şu şeyler bu noktaya gelmeden önce parçaları bana getiriver.

MCCOY: Yaaa, var ya! Neden tehlikeli işler hep bana kitliyorsunuz?!

HammerHead

• Site Yöneticisi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 04 Şubat 2023, 22:34:37 »
ARTA KALAN ANI #1: HAYES İLE TURNER'IN KURDUKLARI KUMPAS

Turner: Mobius ile iletişimimiz kesildi. Alfa Acil Bir'i çağırıyorum. Protokolü biliyorsun.

Hayes: Alfa Bir mi? Ciddi misin? Teknik ekibe ne olacak?

Turner: Siktir et onları. Bırak kendileri için savaşsınlar. Onlar artık Denizci değil. "Arkada kimse kalmayacak" lafının artık bir anlamı yok. Bununla ilgili bir sorunun mu var?

Hayes: Dalga mı geçiyorsun? Ben de bağımı koparmak için an yokluyordum. Ortalıkta sürtük gibi kaçan teknikerleri korumaktan yoruldum.

Turner: Güzel. Öyleyse mühimmat deposuna gidelim, ekipmanlarımızı toplayalım ve evi temizleyelim. Bunun nasıl gözükeceğinin bir önemi yok. İnsan ya da canavar... bu olayı aşırı önyargıyla halledelim.

HammerHead

• Site Yöneticisi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 04 Şubat 2023, 22:38:57 »
ARTA KALAN ANI #2: HAYES İLE TURNER'IN AYRILMASI

Turner: Buraya getirilen bilgisayarı kullanmayı biliyorsun, değil mi?

Hayes: Ne yani? Benimle gelmiyor musun?

Turner: Zamanımız yok. Araba tamirhanesine gidip biraz mühimmat alacağım. İşin bittiğinde benimle Ziyaretçi Merkezi'nde buluş.

Hayes: Ziyaretçi Merkezi mi? Neden?

Turner: Yolda karşılaştığım hayatta kalanlara oraya gitmelerini ve saklanmalarını söyledim. Hâlâ korkmuş vatandaş durumundayken onların icabına bakmam gerekiyor. Bu şeylere dönüşmeden onları öldürmek daha kolay.

Hayes: İyi düşünmüşsün.

HammerHead

• Site Yöneticisi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 04 Şubat 2023, 22:42:54 »
ARTA KALAN ANI #3: TURNER'IN İLETİŞİMİ KAYBETMESİ

Turner: Kahretsin! Bu şeyler etrafı sarmışken her şeyi nasıl alacağım? Bunun işe yaraması lazım. Buradan bir yere gitmiyorsunuz, sizi bok kafalar. James, benim Ryan. Cevap ver. Araba tamirhanesi altındaki odaya bir sürü yaratık kilitledim. Şimdi Ziyaretçi Merkezi'ne gidiyorum. James? Beni duyuyor musun? Kahretsin.

HammerHead

• Site Yöneticisi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 04 Şubat 2023, 22:53:15 »
ARTA KALAN ANI #4: TURNER'IN VAHİM SONU

Turner: Bak, dostum, sadece gitmeme izin ver. Seni güvenli bir yere götürebilirim. Bolca mühimmatımız var. Benimle kal. Seni buradan çıkartabilirim!

???: "Güvenli" mi? "Güvenli"nin nesi ilginç ki? Neden buradan gitmek isteyeyim? Burada çalışmalar devam ediyor... ama yakında kusursuz hale gelecek. Tek gerekli olan benim ilhamım. Ve senin kanın.

Turner: Kan?... Senin derdin ne lan?

???: Kıpırdama...

Turner: Siktir. Siktir! İmdat! Biri bana yardım etsin!

???: Sana "kıpırdama" dedim! Şimdi, biraz sanat yapalım.

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
« Yanıtla #18 : 04 Şubat 2023, 22:56:32 »
RAPOR #00592: TASFİYE TALEBİ

GÖNDEREN: Mobius Operatörü #073 (Union İsmi: "Ted Sisson")

KONU: Kaza Raporu

Saat 14.30 civarında, Vatandaş #002-53 (Union İsmi: "Johnathan Stevens") yetkilendirilmemiş Mobius alanına girdi ve görmemesi gereken şeylere tanık oldu. Yakalanması ve yeniden programlanması, maalesef mümkün değildi. Zeta-5 acil durum tedbirinin uygulanması gerekti.

Union Oto Tamir'den tasfiye talep ediyoruz.

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
« Yanıtla #19 : 04 Şubat 2023, 23:09:48 »
ARTA KALAN ANI #5: HİÇLİĞE GİDEN TREN

Kadın: Sessiz olmalıyım. O beni kovalayan şey... hayalet miydi? O diğer şeylere benzemiyordu... Neler oluyor? Bununla baş edemem... Yapamam... Şşşş. Sakinleşmem lazım. Beni duymasına izin veremem. Bu tren Union'dan tek çıkış yolu. Niye çalışmıyor? Herkes nerede? O neydi? Hayır Tanrım. Olamaz... Hayır! Benden uzak dur! Dokunma bana! Dokunm--