Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 6898
  • 89

DWG22

• Site Denetmeni
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
Ynt: The Evil Within 2 Belgeleri
« Yanıtla #50 : 06 Şubat 2023, 09:20:39 »
FOTOĞRAF SLAYTI #5: HAYATA KÜSMÜŞ SEBASTIAN

Sebastian: Benim Kidman.

Kidman: Hâlâ orada olduğunu bilme güzel Sebastian.

Sebastian: Uzun zamandır kötü haldeydim. Beacon'dan ve ailemi kaybettikten sonra yıllar çarçabuk geçti.

Kidman: Seni bulduğumda yüzüme silah tutmak yerine bana teşekkür etmeliydin.

Sebastian: Evet, o zaman iyi bir fikir gibi gelmişti. Hâlâ biraz sarhoştum. Üzgünüm.

Kidman: Özür dileme, senin yerinde olsam ben de aynısını yapardım.

Sebastian: Geçmiş, geçmişte kaldı. Sıra yeni bir gelecek yapmakta.

Kidman: Bu tavrını sevdim Sebastian. Şerefsizlerin seni aşağı çekmesine izin verme.

Sebastian: Vermem. Ben onları aşağı çekeceğim.

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
« Yanıtla #51 : 06 Şubat 2023, 09:20:44 »
BARMEN'İN GÜNLÜĞÜ

Bu eskimiş günlüğe ait son girdi şöyle:

"Bar gelişiyor. İşler iyi. Bugünlerde Union'da bir sürü yeni yüz var. Bir tren ile geliyorlar ve içkiye tamamen açlar. Bu şekilde devam ederse, sonunda birkaç bira musluğu almaya param yeter hâle geleceğim.

Pete kalabalıktan şikayet ediyor, ama ben ne kadar fazla olursa o kadar iyi diyorum. Her zaman aksiydi; fakat son zamanlarda daha tuhaf davranır oldu. Her zamanki yerinde oturuyor, yeni müşterilere kötü gözle bakıyor ve kendi kendine konuşuyor. Bardan uzaklaştıracaktım da, adam bugüne dek hep en iyi müşterim olagelmişti..."

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 06 Şubat 2023, 09:20:48 »
ARTA KALAN ANI #13: SONRAKİ YAŞAM

Union Vatandaşı: Dayanamıyorum... Bunu görebilen tek kişi benim. Benimle burada olan o şeyi. Öyle olmalı. Görünüşe göre onu bir çocuk olarak hatırladım. Aklımla... oynuyor. Eğer öleceksem, nasıl olacağı benim irademle olacak...

HammerHead

• Site Yöneticisi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 06 Şubat 2023, 09:20:55 »
ARTA KALAN ANI #14: STEFANO'NUN AHDİ

Stefano: Hayatım boyunca bu anı bekledim... hem de iki hayat boyunca. Artık uğraşmak yok. Artık dar kafalı eleştirmenleri dinlemek yok. Artık cahil acemilerin fikirlerine boyun eğmek yok. Artık kaba, basit yaratıklar tarafından geri çevrilmek yok. Sonunda istediğim kişi olmak, sanatçı olmak için özgürüm... Ve şimdiye kadar tasarlanmış en harika tuvale sahibim. Dünya artık "Stefano Valentini" adını öğrenecek ve hürmet edecek...

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 06 Şubat 2023, 09:20:59 »
"ÖZGÜRLÜĞE TESLİMİYET" BİLDİRİSİ'NİN YANIK SAYFASI 1

...İster değişime direnmek olsun, ister otoriteye direnmek, isterse de şehvete direnmek olsun; direnmek doğal bir insan arzusudur. Ama böylesi bir direnişin ruhsal ve duygusal bedeli, sık sık elde edilecek faydadan daha ağır basar.

Kainat çok iyi organize edilmiştir, yapısında çok fazla mükemmelik vardır. Böylesi bir mükemelliğin kaostan doğduğuna inanma olasılığımız nedir? Benim varsayımıma göre her şey bir plan dahilindedir. Gerek ben, gerek siz, gerekse de her birimiz. Bazıları her şeyin bir nedene bağlı meydana geldiğini söyler. Bazıları buna kader der... Adı her ne olursa olsun, vah ki buna direnme girişiminde bulunanlara.

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
« Yanıtla #55 : 06 Şubat 2023, 09:21:03 »
ARTA KALAN ANI #15: İŞKENCE MAĞDURU

Kadın: Ne...? Bir dakika... Hayır... Hâlâ buradayım. Rüya değilmiş. Merhaba? Beni duyabilen var mı? Lütfen, orada olduğunu biliyorum! Ne istersen yaparım, lütfen! Çıkar beni! Çıkar! Çıkar! Çıkar! Hayır, burada öleceğim. Yalnız. Ben bunu hak edecek ne yaptım? Sadece eve geri dönmek istiyorum... Union'a...

HammerHead

• Site Yöneticisi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 06 Şubat 2023, 09:21:09 »
TORRES'İN GÜNLÜĞÜ

Güzel bir el yazısıyla tutulmuş bu günlük, bayan elinden çıkmış. Yazılan son notlar şu şekilde:

"Myra ve Theodore'un dönmelerini ne zamandan beri beklediğimden emin değilim. STEM'in içinde "zaman" bulanık bir kavram hâline geldi, özellikle de Lily kaçtıktan sonra. Tek bildiğim; şimdiye kadar dönmeleri gerekiyordu.

Eğer burada ölürsem, bu günlüğü bulan kişi bilsin ki; buraya kendi isteğimle geldim. Uzun zaman önce bir şey yaptım, pişman olduğum bir şey. Ve bu yüzden şimdi buradayım, Lily'i buradan çıkartmak için bekliyorum. Bu, kendimi affetmem için son şansım. Ve belki de hayatıma yeni bir yön vermek için son şansım. Öyle veya böyle, bu plana sadık kalacağım. Her ne olursa olsun bu işi sonuna kadar götüreceğim.

Ancak bir şeylerin ters gittiği ortada. Eğer durum bu ise, Kidman'ın bana dediği gibi "yardım" için gözümü dört açmalıyım. Ne var ki burada da ipler kopmak üzere. Olur da o adamı içeri gönderirlerse umarım onu bulabilirim."

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 06 Şubat 2023, 09:21:14 »
FOTOĞRAF SLAYTI #6: SEBASTIAN VE KIDMAN

Sebastian: Hey Kidman.

Kidman: Neler oluyor, Sebastian?

Sebastian: Seninle ilk çalıştığımız davayı düşünüyordum.

Kidman: K.C.P.D. zamanlarındakini mi kastediyorsun? Rehinci dükkanı soygunu?

Sebastian: O davayı tek başına çözmüştün. Şaşırmıştım.

Kidman: Hepsi senin sayendeydi. Beni kanatlarının altına alıp yolu gösterdin. Eşitmişiz gibi davrandın. Keşke küçüklüğümde de senin gibi bir akıl hocam olsaydı.

Sebastian: En iyisi olabilmen için sana yardım ettim. Ama onca zaman sen onlar için çalışıyormuşsun.

Kidman: "Birisi" orada olup sana göz kulak olmamı istedi. K.C.P.D.'nin bizim peşimize düşmemesi için.

Sebastian: Üzücü. Çok başarılı bir polis olabilirdin.

Kidman: Ondan pek emin değilim. K.C.P.D.'ye katılırken okuduğun kişisel belge sahteydi. Gençliğimin çoğunluğunu çocuk gözaltı merkezinde geçirdim. Mobius beni bulduğunda ya onlara katılacaktım ya da hayatımı hapishanede geçirecektim. Ergenlikten yeni çıkmış birisi için zor bir karar değildi.

Sebastian: Seni tanımıyorum bile, değil mi?

Kidman: Çok uzun zamandır Mobius için çalışıyorum. Ben bile kendimi tanıyor muyum emin değilim.

Sebastian: Bana kalırsa içindeki savaşı hâlâ sonlandırabilmiş değilsin.

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
« Yanıtla #58 : 06 Şubat 2023, 09:21:21 »
THEODORE WALLACE DOSYASI

AD: Theodore Wallace
DOĞUM: 3/7/1968
DOĞUM YERİ: St. Louis, MO
İKAMET: Krimson Şehri
MESLEK: Motivasyon Konuşmacısı, Ruhani Lider

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
« Yanıtla #59 : 06 Şubat 2023, 09:21:25 »
KRIMSON POST GAZETE MAKALESİ

TATLI DİLLİ BİR MELEK Mİ, YOKSA CEHENNEM ZEBANİSİ Mİ?
Yazar Daniel Block
10 Ekim 2014
Krimson Şehri

Motivasyon konuşmacısı, yazar ve ruhani bir Şerpa olan Theodore Wallace; ilk görüşte varlığı ve karizmasıyla hemen dikkatinizi çekebilen biri.

Uzun, heybetli ve boylu poslu duruşuna karşın arkadaşçıl bir yüz takınır. O yüz ki, Mu Merkezleri olarak da bilinen güya "Ruhani İyi Olma Vahaları" üzerine yazılmış çok satan kişisel gelişim kitap serisinin kapaklarını süsledi.

Fakat bu hayırsever ve arkadaşçıl yüzün arkasında neler yatıyor? Bazıları Wallace'ı bir bilge olarak görürken; Mu Merkezi cemaatinin sadık takipçileri ve bu kişilerin, garip ama, aile üyeleri olan diğerleriyse, onu bir modern zaman tarikat liderinden daha fazlası olarak görmemekte...