Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 6613
  • 89

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
Ynt: The Evil Within 2 Belgeleri
« Yanıtla #60 : 06 Şubat 2023, 09:21:29 »
MU MERKEZİ DAVET BROŞÜRÜ

Evren size acımasız ve amansız mı geliyor? Dünya sizi gerçeklerden uzaklaştırıp, olanları tarafsızca görmenizi mi engelliyor?

Bu şekilde hissedenin tek siz olduğunu mu düşünüyorsunuz?

O halde Mu Merkezi sizin için var. Gelin, modern sosyalliğin yükünü üzerinizden atın.

Sizinle aynı düşünceye sahip olanlarla tanışın. Daha iyi bir gerçeklik yaratın; sizin  beğendiğiniz bir gerçeklik,  başkalarının SİZİN için istediği bir gerçeklik değil.

Mu... Sizi Bekliyoruz...

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
« Yanıtla #61 : 06 Şubat 2023, 09:21:36 »
KIDMAN'A YAZILMIŞ NOT

Kidman,

Myra ile ciddi ciddi konuştum. Amacına saygım var. Ama ilerde karşılaşacağımız sorunlar için adım atılmalı. Bu gece 10'da Krimson Şehri Rönesans Tiyatrosu önünde bizimle buluş, takip edilmediğinden de emin ol.

- Theodore

HammerHead

• Site Yöneticisi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 06 Şubat 2023, 09:22:23 »
FOTOĞRAF SLAYTI #7: MOBIUS KARTI

Sebastian: Kidman, benim.

Kidman: Sesini net şekilde alıyorum, Sebastian...

Sebastian: MOBIUS. Bu isim... Elimde izini sürebileceğim tek şey buydu. Bulduğum her yol ise çıkmaz sokağa çıkıyordu. Ve şimdi de her yerde olduklarını öğrendim. Meğerse herkesin gözleri önünde saklanıyorlarmış... Bunu nasıl yaptıklarını anlamıyorum...

Kidman: Sana daha önce de söyledim: Mobius, seni bulmak isteyene kadar sen onları bulamazsın. Çok uzun süredir bu işi yapıyorlar. Ne yaptıklarını da iyi biliyorlar... Bizi aradığını biliyorduk. Seni izliyorduk. Ve bize her yaklaştığında seni durdurabilirdik.

Sebastian: Bunu neden... neden yaptılar?

Kidman: İnsanların lidere ihtiyacı var...

Sebastian: İnsanlar liderlerini seçer. Mobius'un istediği liderlik değil, vesayet. Bunu biliyorlar. Zaten bütün medya ve politikacıları ele geçirdilerse gizlenmelerinin bir anlamı yok. Saklanıyorlar, çünkü kötü şeyler yapıyorlar... Eğer insanlar gerçekleri bilselerdi, Mobius'u yerle bir ederlerdi...

Kidman: Belki de haklısın. Ancak insanlar gerçeği öğrenseler bile, onlara kim inanır?

Sebastian: Evet... Saklanmanın en kolay yolu, insanları komplo diye bir şey olmadığına inandırmaktır...

HammerHead

• Site Yöneticisi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 06 Şubat 2023, 09:22:27 »
ARTA KALAN ANI #16: HOFFMAN'A GELEN GARİP ÇAĞRI

Hoffman: Liam? Sen misin? İletişimci'm nasıl senin sinyalini alıyor? Neyse. Boş ver. Neredesin?

O'Neal: ---

Hoffman: Ne? Orası Laboratuvar'ın taa öteki ucu.

Hoffman: Yasak bölgedesin. Oraya asla gitmememiz söylenmişti.

Hoffman: Erişim iznimiz yok ki. Nasıl başa--?

Hoffman: Tamam. Anladım.  Evet, seninle orada buluşurum. Kendine dikkat et...

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
« Yanıtla #64 : 06 Şubat 2023, 09:22:33 »
HOFFMAN'IN NOTLARI

STEM içerisinde zaman terimi hep alengirli olmuştur. Ancak Çekirdek'in kaybolması ve Union'ın çöküşü buna ekstradan tuz biber oldu.

Sebastian, Stefano ile yüz yüze geldiğinden beri değişimler daha da arttı. Sebastian'ın başarısız olmasından endişeleniyorum...

Güvenlik kameralarıyla etrafı izliyorum. Sadece Union değil, ayriyetten İlik'in kendisi de bozulmaya başladı. Değişip farklı boyutlara geçiş yapıyor... Her şey her yerde. Her yerde farklı farklı yaratıklar...

İşim olmadığı sürece bu Güvenli Ev'den dışarı çıkmam... Ama kim bilir bu Güvenli Ev daha ne kadar güvenli kalacak?

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
« Yanıtla #65 : 06 Şubat 2023, 09:22:36 »
BİLGİSAYAR DOSYASI: GÜVENLİK PROTOKOLÜ

Deneylerin hassas yapılarından ötürü, Laboratuvar sadece Beyinsel Birlik Çipi olan Mobius çalışanlarının erişimine açık olacak.

Lütfen Laboratuvar'a girmeden önce güvenlik protokollerini gözden geçirin ve bu seviyeye erişecek yetkinizin olduğundan emin olun.

Yetkisi olmadan girmeye çalışan herhangi bir kişi, Mobius Güvenlik Yetkilileri tarafından cezalandırılacaktır.

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 06 Şubat 2023, 09:22:41 »
ARTA KALAN ANI #17: HOFFMAN'IN GEÇİŞ İZNİ

Hoffman: Bu laboratuvarda ne yapıyorlardı? Ve Liam neden kendisiyle burada buluşmamı istedi?

Bilgisayar: Beyinsel Birlik Çipi tespit edildi. Giriş izni verildi.

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
« Yanıtla #67 : 06 Şubat 2023, 09:22:46 »
RAPOR: STEM ENTEGRASYONUNDAKİ DÜZENSİZLİKLER

STEM'e entegre olma yönünden Union'daki bazı vatandaşlarda yeni ve beklenmedik yan etkilerin baş gösterdiğini gözlemlemeye başladık.

Semptomlar oldukça basit başlıyor; küçük akıl kırılmaları yerini körelmiş hafıza çakışmalarına bırakıyor. Etkilenen vatandaş, eski anılarını tekrar yaşamaya başlıyor; bu da kişide kafa karışıklığına sebep oluyor. Anılarını yeniden yazmak bu sorunu çözmenin tek yolu... Union'ın bu yeni düzensiz değişimi, vatandaşların sadece daha fazla karmaşaya sürüklenmesine sebep oluyor.

Yakında bu ufak kırılmalar yerini ayrışmalara ve, en sonunda da, tamamen fiziksel bir değişime bırakacak.

Bu fenomen şu anda popülasyonun %005'ini etkiliyor, ama yine de problemli bir durum. Beacon hadisesinden sonra çok şey öğrenilse de, STEM hâlâ deneysel bir teknoloji. Union'ı büyütmeye çalışırken araştırmalarımızı da izole ediyoruz. İşler iyice ilerlemeden bu durumu sonlandırmamız önem arz etmekte...

DWG22

• Site Denetmeni
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #68 : 06 Şubat 2023, 09:22:52 »
RAPOR: DÜZENSİZLİK ARAŞTIRMALARI

Fenomen iyice önüne geçilemez duruma geldi. İlik'in tüm Laboratuvar Kanadı'nı bu meseleyi araştırmaya ayırdık.

Kasaba halkının dönüşümü hızlı, şiddetli ve daha da tiksinç bir hâl aldı. Artık insansı bile sayılamayacak şekillere bürünüyorlar. İnsansı görünümlerini hepten kaybetmiş vaziyetteler. Bu fenomenden etkilenen vatandaşları "Yitik" diye adlandırdık.

Metamorfozdan önceki son aşamada, bireylerin görünmez; ama kaçınılamaz bir güç tarafından takip edildikleri inancıyla yüzleştiklerini fark ettik. Bu "güce" yenik düştükleri andaysa dönüşüm başlamış oluyor.

STEM suni bir yapıdır. İçerisinde virüs, bakteri ve bulaşma yoktur. Bu sebeplerden ötürü ki Yitik Fenomeni, zihinsel bir süreçtir.

Nasıl ve kimlere yayıldığı konusunu henüz aydınlatabilmiş değiliz. Belki de tetikleyici unsur; denekler daha STEM'e girmeden çok öncesinde mevcuttu. Daha fazla araştırma gerekli.

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 06 Şubat 2023, 09:22:57 »
BİLGİSAYAR DOSYASI: ÇUKUR RASATHANESİ

Burada kimse yok. Ve çok da ürkütücü. Bu cesetleri, bu... ŞEYLERİ... Çukur'a atıyorum. Sonları gelmiyor. Nasıl oldu da bu iş bana kaldı?

Sesler duyuyordum. İnsan sesleri. Çukur'dan geliyor. Ama bu olamaz...

İyi de Çukur'dan gelmiyorsa, o hâlde kafamın içinden geliyor demektir. Ve bu daha da kötü... İşitsel yanılsama belirtilerinden birisi...

Fakat enfeksiyon kapmış olamam. Burada söz konusu olan şey; bir virüs veya bakteri değil. Sadece hatıraları yeniden yazılmış olan vatandaşları enfekte eden ruhsal bir şey...

En azından bana böyle söylediler...

...Siktir. Kafamı toplamalıyım. Böyle düşünmeme sebep olan sadece yalnız olmak. Yalnızlık ve bu cesetlerin yanında olmak. Fenomen değil...