Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 5957
  • 50

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Resident Evil 8: Village Belgeleri
« Yanıtla #50 : 16 Ağustos 2021, 11:52:33 »
MIRANDA'NIN GÜNLÜĞÜ

Eva'm...

Seni İspanyol gribinden dolayı kaybedeli bir asır geçti. O zamanlarda çok güçsüzdüm.

Ama şimdi... Artık seni Megamycete'yle yaşam formuna geri döndürebilirim.

Yeni muhafazanın yenileme yeteneklerini test etmeliyim. Onu parçalarına ayırdım ve Megamycete düzenleyicisinde, Dev'in Kadehi'nde yeniden dirilttim.

Geriye kalan tek şey, onu Megamycete ile birleştirmek. Seremoni, sonunda başlayabilir!

Seni kaybettikten sonra, öylesine büyük üzüntü yaşamıştım ki, ölmek için bir mağarada gezindim, yeniden seninle olmak için. Ve onu o zaman buldum: Megamycete! Tamamıyla kazara oldu!

Siyah maddeye dokunduğumda, aklım bilgi hücumuna uğradı.

Megamycete, ölmüş olanların bilincini parçalıyor ve içine çekiyor.

Eğer senin bilincin de oradaysa, o zaman seni geri getirmenin bir yolu olacağını biliyordum.

Sadece doğru muhafazaya ihtiyacım vardı...

Köye döndüğümde, köylülere Megamycete'ten aldığım küfü aşıladım. Bu yolla onları kontrol edip, üzerlerinde deney yapabilirdim.

Sana uygun muhafazayı bulmak için yüzlerce insanın üzerinde deney yaptım.

Hediye adını verdiğim bir parazit yaratarak muhafaza bulma verimini arttırmayı bile denedim... Henüz hiçbir deneyim meyvesini vermedi.

Alcina gibi birkaçı mükemmel olmaya yakındı, ama çoğu kurt adama dönüştü.

Bir defasında, yardım edeceğini söyleyen bir örgüt bana ulaştı. Onlara biraz küf ve DNA'nı verdim.

Ama tek yaptıkları başka bir kusurlu varlık oldu: Eveline.

Üstelik, tam anlamıyla başarısızlık değildi. Onların sayesinde Rose'dan haberim oldu ve onun mükemmel muhafaza olacağını biliyordum.

Bazı engellemeler oldu, ama uyumluluğunu teyit edebilmiştim. Şimdi ise araştırmam sonunda tamamlanıyor.

Eva... Seni tekrar görebilmek için çok uzun süre bekledim.