Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 275
  • 2

LW

• Site Kurucusu
  • *
    • Profili Görüntüle
Yeni Resident Evil Filminin Vizyon Tarihi Açıklandı
« : 24 Aralık 2020, 17:57:55 »

Constantin Film tarafından yapılan ve ilk olarak 2018 yılı içerisinde kendisinden haberdar olduğumuz sil baştan yeni Resident Evil filminin vizyon tarihi belli oldu. 1998 yılına geri dönerek hem Raccoon Şehri hem de Spencer Konağı ile ilgili gizlerin araştırılacağı yeni Resident Evil filmi, 9 Eylül 2021 tarihinde vizyona girecek.

Ziyaretçiler: Gece Avı ve 47 Metre Derinde: Kafes gibi önemli filmler ile tanınan Johannes Roberts tarafından yönetilecek olan filmin yapımcı kadrosunda Hartley Gorenstein, Tea Shop Productions Şirketi'nden James Harris ve Robert Kulzer gibi isimler bulunuyor.

Bu defa aksiyona değil; bütünü ile korkuyu gerçek anlamda yaşatacak bir atmosfere odaklanılacak filmin, tam güncel oyuncu kadrosu ise şöyle:

Ada Wong - Lily Gao
Albert Wesker - Tom Hopper
Annette Birkin - Janet Porter
Ben Bertolucci - Josh Cruddas
Brad Vickers - Nathan Dales
Brian Irons - Donal Logue
Chris Redfield - Robbie Amell
Claire Redfield - Kaya Scodelario
Enrico Marini - Sammy Azero
Jill Valentine - Hannah John-Kamen
Leon Scott Kennedy - Avan Jogia
Richard Aiken - Chad Rook
Sherry Birkin - Holly de Barros
William Birkin - Neal McDonough

GÜNCELLEME: Vizyon tarihinde değişiklik olmuştur. Güncel habere buradan ulaşabilirsiniz.
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2021, 21:37:56 Gönderen: DWG22 »

DWG22

• Site Denetmeni
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
Ynt: Yeni Resident Evil Filminin Vizyon Tarihi Açıklandı
« Yanıtla #1 : 24 Şubat 2021, 21:40:03 »
Aslında yapım hazır Eylül ayında çıkacakken, neden 28 Eylül'ü hedeflememişler ki... Ciddi bir anlamı olurdu... Bunları akıl edemiyorlarsa çok üzücü demektir. Yok, bir de vizyon târihi güncellenmiş. Bir an "Benim akıl ettiğimi akıl etmişlerdir belki!" dedim; ancak yok, edememişler. Gidip târihi geri çekmişler :D

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yeni Resident Evil Filminin Vizyon Tarihi Açıklandı
« Yanıtla #2 : 02 Mart 2021, 18:27:05 »
Sadece altı gün öne almışlar :D Birkaç ay alsaydınız bari ya.