Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 805
  • 18

YasinG

• S.T.A.R.S. Memuru
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sil Baştan Çekilen Resident Evil Filminin Tarihi Güncellendi
« Yanıtla #10 : 25 Şubat 2021, 14:37:01 »
Meydan senin üstad bekliyoruz

DWG22

• Site Denetmeni
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #11 : 25 Şubat 2021, 16:30:13 »
Obaaa Yasin bana meydan verdi :U Artık bu iş bende, tamam 8)

YasinG

• S.T.A.R.S. Memuru
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 25 Şubat 2021, 19:12:14 »
Bi de dizi çıkacaktı, bu diziyle film tamamen farklı değil mi şimdi? Aslında az Marvel evrenini örnek alsa fena evren çıkar haa .

Marvel vs Capcom da fenaydı karakterler. Marvel uçtu gitti.Gerçi biri oyunda biri film evreninde uçtu .

DWG22

• Site Denetmeni
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #13 : 25 Şubat 2021, 22:05:45 »
Aynen, var öyle bir şey Yasin. Ama yine Constantin Film işbirliğiyle çekiliyor. O yüzden belki filmi destekleyen bir dizi olabilir? Son zamanlarda bu saçmalığı çok sık yapıyorlar, biliyorsun. Filmi çıkartıp, bir de yandan dizi çıkarıyorlar. Sanırım bu da öyle olacak

Netflix'in Resident Evil Senaryosu

YasinG

• S.T.A.R.S. Memuru
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 25 Şubat 2021, 22:49:08 »
Tamam da üstad şimdi senaryo nasıl tutacak birbirini .Weskerlar falan konuşuluyodu dizide

DWG22

• Site Denetmeni
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #15 : 26 Şubat 2021, 04:57:50 »
Valla bilmiyorum ki Yasin, işler değişmiş olabilir. Bunun yaşandığını çok kereler gördük. Şu an yalnızca çevre tasarımlarıyla ilgili görsel paylaştılar (epey başarılı olmuş bu arada). O yüzden elde sıfır bilgi var. Benim tahminimce nasıl The Walking Dead ve Fear The Walking Dead var. O tarz bir şey yapacaklar. Yeri geldiğinde filmden karakterlerde arada bir gösterilecek. Belki de filmdeki oyuncuların çoğunu bu yüzden dizi oyuncusu olarak seçtiler :D

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
« Yanıtla #16 : 28 Şubat 2021, 15:59:08 »
Albert için seçilen oyuncu bayağı kaslı maslı bir şey. Boy uzun falan uyuyor aslında, ben memnun kaldım fakat William için seçilen oyuncu fazla büyük kalmamış mı? Yani Albert ve William aşağı yukarı aynı yaştalar, Albert öyle taş dururken William'ın bu denli büyük durması sırıtmayacak mı? Kadroyu yapan arkadaşa sesleniyorum buradan. :D

Umarım film çıkana kadar şu virüs muhabbeti biter de gidip sinemada izleyebiliriz filmi. :W

Sinema hayal gibi sanki. Öte yandan Wesker 183 mü 190 mı ? Bu bizim eleman az daha Dimitrescu olacakmış herhal  :)

Sinema olayı bana da hayal gibi geliyor Yasin. Yani şu duruma bakarak hiç olumlu düşünemiyorum. Ama umarım düzelir de şöyle güzelce gider izleriz filmi.

Albert S.T.A.R.S. zamanlarında 1.80 civarlarındaydı. 87 mi ne, ama seçtikleri oyuncu yüz olarak falan oturmuş. Shawn Roberts gibi turşu bidonuna benzemiyor ya, ona şükrediyorum. :D

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 02 Mart 2021, 18:24:13 »
Albert S.T.A.R.S. zamanlarında 1.80 civarlarındaydı. 87 mi ne, ama seçtikleri oyuncu yüz olarak falan oturmuş. Shawn Roberts gibi turşu bidonuna benzemiyor ya, ona şükrediyorum. :D

Geriye doğru takla atarken de babun gibi hareket ediyordu :D

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
« Yanıtla #18 : 08 Nisan 2021, 01:52:26 »

Geriye doğru takla atarken de babun gibi hareket ediyordu :D

Ahahaha benzetme süper bebişkolatam. :H