Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 371
  • 3

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle

Bu aralar Resident Evil Village haberleri peş peşe geliyor sizin de gördüğünüz üzere. Dün Play! Play! Play! canlı yayını sırasında paylaşılan yeni detaylar ile oyunun genel tablosuna yeni parçalar eklenmişti. Bugün itibarıyla da serinin yeni oyununun sistem gereksinimleri de ortaya çıktı.

Resident Evil 7: Biohazard'ın birkaç yıl sonrasında geçecek olan oyunda, yine Ethan Winters olarak bu defa kurt adamlar dahil farklı türdeki ürkütücü yaratıkların cirit attığı bir köye gideceğiz. Eşimiz Mia ile nihayet huzurlu bir hayat sürmeye başladığımız sırada geri dönen Chris Redfield ile kendimizi yine bir kabusun içinde bulduktan hemen sonra, çocuğumuzun kaçırılması ile önce karlarla kaplı bir köye ve sonrasında da devasa bir kaleye doğru yola çıkacağız. 

Eğer Resident Evil Village oyununu bilgisayarınızda oynayacaksanız, Capcom tarafından Steam üzerinden yapılan listelemeye göre, yeni Resident Evil oyununu rahat bir şekilde oynayabilmeniz için en aşağı Intel Core i5-7500 veya AMD Ryzen 3 1200 işlemcili, 8 GB bellekli ve 4 GB belleği olan NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti veya AMD Radeon RX 560 ekran kartlı bir bilgisayarınızın olması gerekli. Sistem gereksinimleri detaylarının tümüne aşağıdan bakabilirsiniz.

Resident Evil Village En Düşük Sistem Gereksinimleri 

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit) 
İşlemci: Intel Core i5-7500 veya AMD Ryzen 3 1200 
Bellek: 8 GB RAM 
Ekran Kartı: 4 GB VRAM  ile NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti veya 4 GB VRAM ile AMD Radeon RX 560 
DirectX: Sürüm 12 
İlave Notlar: Performans öncelikli hale getirildiğinde tahmini performans: 1080p / 60 FPS. Görsel yoğunluğun olduğu sahnelerde kare hızında düşüş olabilir. Işın izleme desteği için NVIDIA GeForce RTX 2060 veya AMD Radeon RX 6700 XT gereklidir. Sistem gereksinimleri oyunun geliştirilme aşamasında değişebilir.

Resident Evil Village Önerilen Sistem Gereksinimleri 

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit) 
İşlemci: Intel Core i7 8700 veya AMD Ryzen 5 3600 
Bellek: 16 GB RAM 
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070 veya AMD Radeon RX 5700 
DirectX: Sürüm 12 
İlave Notlar: Tahmini performans: 1080p / 60 FPS. Görsel yoğunluğun olduğu sahnelerde kare hızında düşüş olabilir. Işın izleme desteği için NVIDIA GeForce RTX 2070 veya AMD Radeon RX 6700 XT gereklidir. Sistem gereksinimleri oyunun geliştirilme aşamasında değişebilir. 

YasinG

• S.T.A.R.S. Memuru
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Resident Evil Village Sistem Gereksinimleri Ortaya Çıktı
« Yanıtla #1 : 22 Mart 2021, 17:15:19 »
Desene hocam yine PS yolu gözüktü.

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Mart 2021, 15:56:37 »
Durum onu gösteriyor hocam :D Gerçi benim sistem Medium ayarlarda oyunu açabilirmiş gibi görünüyor da bakacağım artık :&

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
« Yanıtla #3 : 08 Nisan 2021, 02:01:35 »
Sistem gereksinimleri şu zamanda normal aslında ama burada yazanın altındaki sistemde de sorunsuzca oynanır diye düşünüyorum. :&
Haber için teşekkür ederim bebişkolatam. :3

Durum onu gösteriyor hocam :D Gerçi benim sistem Medium ayarlarda oyunu açabilirmiş gibi görünüyor da bakacağım artık :&

High'da da açarsın sen bebişkolatam. :3