Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 912
  • 12

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
Hımmm... Yani aslında vampir değil; yalnızca oyundaki insanlar tarafından vampir yakıştırması yapılacak. Evet, mantıksız değil aslında. Yani dışarıdan seni tanımayan biri mesela Biçici, senin bir gulyabani filan olduğunu düşünebilir ve etrafına da bu şekilde yanlış bilgi yayabilir; ancak seni yakından tanıyan biri gerçekte bir biçici olduğunu bilir. Benzer bir örnek Matrix filminde Kahin tarafından da alıntılanıyor:

"Matix'te hatalı kodların üstüne yazılan yeni kodlar, insanlar tarafından açıklanamayan bazı dengesizlikler oluşturdu. Bu da kurt adamlar, vampirler gibi şehir efsanelerini doğurdu." Bir yanlış anlaşılma, o kişi veya şeye galat-ı meşhurluk sağlayabiliyor. İşte insan olmanın özü!

Aynen dediğin gibi Bilâl Baker, özellikle de köy ortamında olunca insanlar farklı yakıştırmalarda bulunmuş olabilir. Öyle olsa gölgesi falan olmazdı, bir de konuşurken vampir dişleri varmış gibi durmuyor. Ya da ben mi yanlış gördüm bilemedim. :&

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
Doğru gördün, meleğim :W Vampir dişleri yok.

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım
Doğru gördün, meleğim :W Vampir dişleri yok.

Teyit ettiğin için teşekkür ederim bebişkolatam. Demek ki bizim teoriler tutuyor. :&