Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 111
  • 2

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle

Eski oyuncuların kalbinde Silent Hill dolayısıyla Masahiro Ito adının çok özel bir yeri vardır. Team Silent ekibinin önemli bir bireyi olan Ito, orijinal Silent Hill, Silent Hill 2 ve Silent Hill 3 oyunlarının yaratıklarını tasarlamıştı. Orijinal Silent Hill için fon tasarımı da yapan ünlü geliştirici, Silent Hill 3'ün de sanat yönetmenliğini ve modellemelerini yapmış ve CGI videolarını düzenlemişti.

Team Silent ekibinin geliştirdiği son Silent Hill 4: The Room ve Climax Studios tarafından geliştirilen Silent Hill: Origins oyunlarının 'Special Thanks' yani 'Özel Teşekkürler' kısmında yer alan Masahiro Ito, son olarak Metal Gear Survive oyununun da yaratıklarını tasarlayan isim olmuştu.

Ünlü geliştiricinin bir süredir sesi soluğu çıkmıyordu ama meğerse bu süre zarfında farklı bir projeye dahil olmuş. Şimdilik bu projenin ne olduğuna dair herhangi bir detay verilmiyor ama Twitter hesabı üzerinden yaptığı
paylaşımda, "Bir oyun üzerinde çekirdek üye olarak çalışıyorum. Umuyorum ki proje iptal olmayacak." yorumunda bulundu. Paylaşım ile bağlantılı bir başka paylaşımda da "Hakkında şimdilik hiçbir şey söyleyemem size." demiş.

Bu gizemli proje ile ilgili bir tahminde bulunabileceğimiz bir detay kırıntısı olmadığı için bir süre beklemek durumundayız. E3 2020 fuarında sürpriz bir şekilde belki duyurulabilir ama bunu garantileyen bir şey de yok ne yazık ki. Gelişmeleri takip edeceğiz.
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2021, 19:56:56 Gönderen: DWG22 »

HammerHead

• Site Yöneticisi
  • *
    • Profili Görüntüle
Hadi bakalım Masahiro'dan güzel haberler bekliyoruz. :) Yalnız paylaşımda "... Umuyorum ki proje iptal olmayacak." diyerek, çalıştığı şirkete (Konami) olan güvensizliğini de bir nevi belirtmiş oluyor.

Eline sağlık abi. :W
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2020, 22:45:50 Gönderen: HammerHead »

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
Adam haklı :D Ben olsam, ben de güvenmezdim... Malum Team Silent ekibini dağıtan, Hideo Kojima gibi çok önemli bir ismi kovan ve Silent Hill serisinin alan adını satılığa çıkartan bir şirketten her şey beklenir :D

Lafı bile olmaz, hocam :W :W