Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 215
  • 2

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle

Bildiğiniz gibi ilk olarak bugün Birleşik Devletler'de, yarın da Avrupa bölgesinde PlayStation 4 ve PlayStation 5 için yeni bir Resident Evil Village demosu yayınlanacak. Önceki gibi yine sekiz saat süreyle oynayabileceğiniz bu demoda, en nihayetinde Dimitrescu Kalesi bölümünü görebileceğiz. Bunun öncesinde, gaza getirecek yeni bir fragman yayınlandı.

Haberimizin sonundan izleyebileceğiniz fragman için Grammy'ye aday gösterilen ünlü Amerikalı R&B şarkıcısı ve aynı zamanda da söz yazarlığı da yapan Giveon'ın Vanish isimli şarkısının kullanıldığı bir işbirliğine gidilmiş. 

Açılış kısmı, daha önceki fragmanlarda da gördüğümüz üzere Mia tarafından bir okunan bir masal ile başlıyor. Fonda devam eden okuma kısmına değişen sahneler eşlik edişinden sonra, senaryo boyunca karşımıza çıkacak olan sahne kesitleri ile muazzam bir fragman izlemeye başlıyoruz. Seçilen sahneler ile şarkının sözlerinin birbirine fazlasıyla uyduğunu söylemek gerek. Ne var ki, kanalımızın telif ihlali nedeniyle tehlikeye girmemesi için bu fragmanı çevirmeden doğrudan sizlere sunacağız. Ancak şarkının sözlerine Türkçe olarak aşağıdan bakabilirsiniz.

Daha önceden yapılan açıklamalar ışığında Mia, bir önceki oyundan sonra Resident Evil Village'ta da önemli karakterlerden bir tanesi olacak. Bunun yanı sıra, üçlemenin ikinci oyununda da yine Ethan Winters rolünde olacak ve başlangıç kısmında yaşanan olayların ardından kaçırılan kızımız Rose'u bulabilmek için ilk olarak Avrupa bölgesindeki gizemli bir köye ve devamında da büyük bir kaleye ayak basacağız.

Capcom tarafından geliştirilmekte olan Resident Evil Village, PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için 7 Mayıs 2021 tarihinde satışa sunulacak. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, bu hafta sonu itibarıyla ikinci bir oynanabilir demo yayınlanacak. Önümüzdeki hafta ise hem köy hem de kale bölümlerini kapsayan üçüncü ve son bir demo, bütün platformlar için yayınlanacak ve oyunculara toplamda bir saatlik bir oynanış süresi tanınacak.

Giveon - Vanish

Beni duyduğunu söyledin ve yok olmamı diledin
Tamam, beni seviyorsun, bebeğim, dilinden anlıyorum

Senin için dünyaya bedel olan birine kastetmediğin
şeyler söylüyorsun
Ne dediğimi anlıyor musun?
şeyler söylüyorsun

Beni duyduğunu söyledin ve yok olmamı diledin.
Tamam, beni seviyorsun, bebeğim, dilinden anlıyorum.

şeyler söylüyorsun.

"Ben de senden nefret ediyorum ve keşke yok olsaydın" diyorum
Ama, bebeğim, seni seviyorum ve anladığını sanıyorum

Benim için dünyaya bedel olan birine kastetmediğim
şeyler söylüyorum.
Kastetmediğim şeyler söylüyorum
Kızım, benim için dünyaya bedelsin, evet, öylesin.

Ben, biliyorum
Üzgünüm
Bir ikiyüzlü olabilirim
Üzerinde çalışacağım şeyler var
Üzerinde çalışacağın şeyler var
Ama, biz, çalıştıracağız
Seni seviyorum

YasinG

• S.T.A.R.S. Memuru
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Resident Evil Village'ın Yeni Fragmanı Büyülüyor
« Yanıtla #1 : 25 Nisan 2021, 15:32:15 »
Evet yine güzel bir fragman olmuş ellerine sağlık hocam. Yalnız şarkının sözleri her ne kadar uyumlu olsa da bu atmosfere ben yakıştıramadım.Sanki Kore dizisine alttan şarkı yerleştirmişler gibi olmuş.

Öte yandan bu Chris olayı bi aydınlansa da biz de rahatlasak.Korkuttular iyice koskocaaa Chris iki vampire madara olacak diye.

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Resident Evil Village'ın Yeni Fragmanı Büyülüyor
« Yanıtla #2 : 27 Nisan 2021, 22:24:23 »
Katılıyorum hocam :W Aslında böyle bir klipe de pek gerek yokmuş, ama yapmışlar işte :D Ellerine sağlık diyelim gitsin...