Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 826
  • 16

YasinG

• S.T.A.R.S. Memuru
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Resident Evil Village İnceleme Puanları
« Yanıtla #10 : 12 Mayıs 2021, 22:58:11 »
İftardan önce bitirdim harbiden şaheser olmuş.Bu vampir kurtadam olaylarını hikayeye nasıl dayandıracaklar dedim ama efsane olmuş. Öte yandan seriye dokundarmalar, umrella amblemi olayı fallan harbi yapmış adamlar. Aslında fragman buz dağının görünen küçük bir yüzüymüş bee.

Wesker86

• BSAA Harekatçısı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 16 Mayıs 2021, 20:04:40 »
oyun şaheser olmuş bitirdim tekrar başladım 2 silah aldım ama mercenaries i çözemedim ama onuda zamanla kavrayacaz

YasinG

• S.T.A.R.S. Memuru
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 17 Mayıs 2021, 13:11:31 »
oyun şaheser olmuş bitirdim tekrar başladım 2 silah aldım ama mercenaries i çözemedim ama onuda zamanla kavrayacaz

Valla hocam RE5 The Mercenaries efsanesinden sonra bu biraz balon geldi. Ama silah özelleştirme özgürlüğü falan verilmesi baya güzel olmuş.Öte yandan Fabrika bölümünde bi B nin üstüne çıkamadım bölüm baya karışık geldi

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 22 Mayıs 2021, 01:11:51 »
Valla hocam ben hem ps4 deki oyunları daha yüksek kalitede oynamak, hem de bu gidişle fiyatın artacağını düşünmemden ötürü almaya çalıştım.Diskli sürüm 5999 bu gidişle 7000 e gelir diye düşünüyorum. Hem kur hem de vergi gelir diye düşündüm.RE8 de gelince alıyım dedim de karaborsacılar yutuyo direk

Fazla pahalılaşmadan almak lazım diyeceğim de, stok sorununu çözemediler daha... İşin kötüsü, 2022'de de olacağı söyleniyor. Kapanın elinde kalıyor resmen ha cihaz :D :D

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 22 Mayıs 2021, 01:13:49 »
İftardan önce bitirdim harbiden şaheser olmuş.Bu vampir kurtadam olaylarını hikayeye nasıl dayandıracaklar dedim ama efsane olmuş. Öte yandan seriye dokundarmalar, umrella amblemi olayı fallan harbi yapmış adamlar. Aslında fragman buz dağının görünen küçük bir yüzüymüş bee.

Son dönemde artık çoğu yayıncı böyle yapıyor neyse ki :D Zırt pırt fragman yayınlamak yerine, ara ara iki üç tane yayınlayıp bırakıyor, iyi de oluyor. Oyuna da bir şeyler kalsın, değil mi? :D

YasinG

• S.T.A.R.S. Memuru
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 22 Mayıs 2021, 19:56:26 »

Son dönemde artık çoğu yayıncı böyle yapıyor neyse ki :D Zırt pırt fragman yayınlamak yerine, ara ara iki üç tane yayınlayıp bırakıyor, iyi de oluyor. Oyuna da bir şeyler kalsın, değil mi? :D

Aynen hocam, beklentim düşüktü ama gayet başarılı bir oyun olmuş

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 27 Mayıs 2021, 15:39:39 »
Şu senaryo çalışması tamamlansın da, ben de bir üstünden geçeyim :D Malum montajı yaparken, oyunu oynamış kadar oldum :D :D